Horoskop na měsíc duben 2017

Horoskop na duben 2017
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran – v dubnu se budete věnovat mnohem více různým společenským aktivitám než tomu bylo v předchozích měsících. Některé budou skvělou příležitostí pro to, abyste si mohli vytvořit nové pracovní kontakty, další zase vám přinesou příjemný relax a u některých možná i vaše srdce začne bušit rychleji. Po dvacátém vás čeká nějaká úřední záležitost, kterou bude rozumné vyřešit co nejrychleji.

Býk – v první polovině měsíce dubna se podle horoskopu musíte připravit na větší pracovní tlak. Objeví se nové povinnosti, neustále vás budou tlačit termíny a bohužel i atmosféra v zaměstnání nebude úplně nejlepší. Ale přistupujte k tomu s klidem, mezi desátým a patnáctým uvidíte postupné uklidnění atmosféry a pak už vše bude v pořádku. Navíc díky intenzivnější práce v prvních dvou týdnech se budete moci radovat i z výrazně lepších příjmů. Mohou se objevit intenzivnější alergické problémy.

Blíženci – nepodléhejte prvním dojmům. A to ať už jde o práci nebo o lásku. V dubnu budete mít sklony se nechat okouzlit povrchním pozlátkem. Jakákoliv důležitá rozhodnutí týkající se nových věcí raději odkládejte na později, abyste měli možnost je ještě jednou promyslet a nebo se o nich s někým poradit. Kolem dvacátého raději více odpočívejte, protože poslední dny v měsíci budou fyzicky i psychicky náročnější. Je lepší se na to připravit.

Rak – během dubna se vám ozve dvakrát minulost. Je to výborná příležitost, jak za některými záležitostmi konečně udělat tlustou čáru, abyste se k nim už nikdy více nemuseli vracet. Věci řešte s nadhledem, ale rozhodně si pevně stůjte za svým názorem. Pokud plánujete nějaké větší kosmetické změny (či například úpravu vlasů nebo nehtů), nechte ji na období mezi dvacátým a dvacátým pátým. Dopadne nejlépe. Nezapomínejte se správně oblékat, zima je pryč, ale i v dubnu se dá snadno nachladit.

Lev – neměli byste být na sebe tak přísní. Některé věci se dá zvládnout mnohem lépe bez stresu a puntičkářství. Navíc když si dopřejete sem tam nějaký malý hřích nebo rozvernost, váš život v dubnu získá mnohem veselejší barvy. V dubnu bude velmi důležité to, jak budete dbát o své zdraví a jak budete odpočívat. Měli byste pravidelně chodit na čerstvý vzduch a také se snažte chodit spát denně v podobnou dobu. Jinak vás čekají zesílené problémy spojené s jarní únavou. Přichází vhodný měsíc pro změnu zaměstnání či pracovních aktivit.

Panna – podle horoskopu byste měli popřemýšlet, jestli není na čase trošku zpomalit. Práce je velmi důležitá, kariéra rozhodně také, ale důležitá je i vaše rodina a blízcí. Nemusíte kvůli jednomu obětovat druhé. Vše se dá nádherně skloubit. Navíc v dubnu to pro vás bude mít další bonus. Pokud s někým máte horší vztahy, nyní je nejlepší příležitost, jak je vylepšit a dostat do normálu. Popřemýšlejte, kdy jste byli na preventivní prohlídce. Váš organismus potřebuje pravidelnou kontrolu a údržbu.

Váhy – příliš velké pracovní úsilí dlouhodobě vyvrcholí stresem, větší únavou a nižší pracovní produktivitou. V měsíci dubnu byste se měli starat o vyvážený výdej energie. Všeho moc škodí. Po desátém vás čeká několik důležitých rozhodnutí, týkat by se měly bydlení a plánů na nejbližší budoucnost. V zaměstnání budete mít několik dnů trochu volnější pracovní režim. Využijte ho k vyřízení starších záležitostí a také na různé papírování, které jste poslední dobou odkládali. Migrény nejlépe vyžene procházka přírodou.

Štír – v dubnu by se mělo vyřešit několik pracovních i rodinných záležitostí. Nebudete do toho muset příliš zasahovat. Dokonce nejlepší bude, když necháte věcem volný průběh. Získáte tím podle horoskopu další body, které budete moci využít ve svůj prospěch a pro prosazení záležitostí, které jsou pro vás nejdůležitější. Od pátého do desátého a na samém konci měsíce budete na vrcholu svých intelektuálních schopností. Využijte to k získání nějakých nových znalostí nebo dovedností.

Střelec – zažijete mnoho velmi příjemných chvil. Vypadá to, jako kdyby jaro naladilo vaše okolí k větší vstřícnosti a optimističtějšímu přístupu k životu. Užívejte si krásné momenty, zlepšujte své vztahy v kolektivu, vychutnejte si tu pravou sílu lásky. Pro zamilované je to skvělý čas pro zásnuby, Střelci, kteří jsou již ve vztahu mohou popřemýšlet o nějakém hodně romantickém víkendu. A nebo klidně o více víkendech. Podle horoskopu to možná pracovně bude trochu náročnější, ale hezká atmosféra způsobí, že si to ani nebudete příliš připouštět.

Kozoroh – některé věci se konečně  vysvětlí a vy se zbavíte starostí a otázek, které vás pronásledovaly v posledních měsících. Pro lásku bude ideální druhý týden dubna, ale obecně celý měsíc bude romantičtější než jste si zvykli. Můžete tomu říkat takový předčasný máj. Šance single narozených ve znamení zvěrokruhu Kozoroh velmi výrazně rostou. Stačí jen nesedět doma a vyrazit si někam s přáteli. Poznáte nové lidi a tam možná bude… Dodržujte pitný režim a šetřete ledviny. Důležité je omezit sůl.

Vodnář – pokud jste zklamáni láskou, dejte jí v dubnu ještě jednu šanci. Uvidíte, že to tentokrát vyjde k vaší plné spokojenosti. V zaměstnání byste podle horoskopu měli celý měsíc sázet na kolektivní úsilí. Víc hlav víc ví, víc rukou víc udělá. Navíc se vám může podařit utužit kolektiv, co vám v očích kolegů i nadřízených přinese cenné body navíc. Ty se mohou objevit buď na výplatní pásce a nebo rychlejším kariérním růstem. Čeká vás nějaký drobnější zdravotní problém. Řešte jeho příčiny, pak se nebudete muset zabývat ani následky.

Ryby – pokud ještě nemáte partnera, tak kolem desátého můžete uslyšet velmi hezké milostné vyznání od někoho, kdo už delší dobu na vás tajně kouká. Jen ho musíte trošičku povzbudit. Stačí i příjemný úsměv nebo přijetí pozvánky na kávu či skleničku. Nejvíc práce budete mít v první čtvrtině měsíce. Nebo možná přesnější bude říci, že to bude nejvíce nudné práce, protože příliš se nepředřete, jen vás to v zaměstnání moc bavit nebude. Ale pak se začnete věnovat novým záležitostem a únava i otrávení zmizí jako mávnutím kouzelného proutku.