Horoskopy od 08-05-2017 do 14-05-2017

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
devatenáctý týden roku 2017

1. Beran – v práci se vyhýbejte povinnostem, které se vám příliš nedaří. Pokuste se je přesunout na někoho jiného. Stačí jen, když uděláte dobrou nabídku. Podle horoskopu se v lásce může ozvat minulost. Počítejte spíše s příjemným překvapením. Aktivní odpočinek vám nejlépe zregeneruje psychické i fyzické síly.

2. Býk – přibrzděte trochu utrácení. O víkendu budete potřebovat nějaké peníze navíc a je lepší je mít ušetřené než je shánět na poslední chvíli. Podle horoskopu byste měli využít krásné dny k tomu, abyste s partnerem dořešili všechny sporné záležitosti. Single, hurá do světa a mezi lidi. Mohou se objevit menší problémy alergického původu.

3. Blíženci – popřemýšlejte o nějaké větší investici do bydlení a komfortu ve vaší domácnosti. V zaměstnání by to mělo být příjemné. Láska se může objevit v každém věku. A zamilovat se do staršího rozhodně není žádná ostuda. Bylo by rozumné konečně vyrazit na preventivní prohlídku.

4. Rak – finančně by měl tento týden být docela v pořádku. V zaměstnání to bude nejnáročnější do středy, před víkendem byste měli mít docela klid. Ve vztahu se budou řešit různé záležitost, které jsou spojené s budoucností. Hledejte kompromisy. Lidé s vyšším tlakem by si měli podle horoskopu dávat větší pozor.

5. Lev – čeká vás několik důležitých pracovních rozhodnutí. Tento týden pečlivě kontrolujte poštu a rychle reagujte na různé úřední výzvy. Na lásku bude mít tento týden velký vliv cestování. Trošku byste měli zpomalit a nepřetěžujte tolik svůj organismus. Dobrý týden pro boj s kilogramy.

6. Panna – udělejte si ve financích pořádek. Podívejte se na nejvyšší výdaje a popřemýšlejte, jestli by je trochu nešlo omezit. Nebojte se partnerovi říci, co si opravdu myslíte a co si opravdu přejete. Výsledek vás velmi mile překvapí. Podle horoskopu můžete část drobných zdravotních potíží vyřešit změnou jídelníčku.

7. Váhy – dávejte si pozor na lidi, kteří vám začnou slibovat hory doly. Pak zjistíte, že je za všemi těmi slovy malý háček a vůbec to není tak výhodné, jak to možná na začátku vypadalo. Krásný týden pro všechny, kteří již žijí ve vztahu delší dobu. Pro čerstvě zamilované přichází týden, kdy budete muset vydržet pár přeháněk. Snažte se nepřejídat.

8. Štír – budete přitahovat peníze a výhodné smlouvy. Podle horoskopu byste po finanční i pracovní stránce měli být tento týden opravdu spokojeni. Péče o domácí krb a pohodu nejbližších někdy přináší opravdu spoustu radosti. Můžete mít menší problémy s krční páteří a klouby.

9. Střelec – v tomto týdnu by vás v zaměstnání nemělo nic překvapit. Možná budete jen mít malý pocit, že stále děláte jedno a to samé a chtělo by to nějaké oživení. Ve vztazích hrozí menší krize spojená s nesouladem plánů na dovolenou a trávení volného času v létě. Pokuste se najít nějakou lepší metodu boje se stresem. Popřemýšlejte o meditaci.

10. Kozoroh – finančně by měl být týden docela stabilní. V druhé polovině si budete moci dopřát i nějaké menší radovánky. Nenuťte partnerovi vaše nápady, pokuste se s ním domluvit. Pod tlakem vám sice možná ustoupí, ale nadělá to ve vztahu hodně špatné krve. Dbejte o dostatečný přísun vápníku a hořčíku.

11. Vodnář – čeká vás nějaké důležité rozhodnutí spojené buď z bankou a nebo úřady. Dobře si naplánujte postup, protože bude mít velký vliv na vaši budoucnost. Pokud se tento týden zamilujete, tak to bude opravdu na dlouho. Přichází krásný májový týden plný lásky. Některé zdravotní potíže jsou ve skutečnosti jen psychosomatického původu.

12. Ryby – v zaměstnání byste měli ukázat trochu více iniciativy. Neseďte v koutě, je důležité být viděn a ukázat, že také máte nápady, jak fungování ve firmě vylepšit. V lásce vsaďte na výdrž. Ono to půjde, jen to chce vytrvalost a nevzdávat se při prvním neúspěchu. Pokud chcete shodit trvale pár kil, bez pohybu to určitě nepůjde.