Horoskopy od 26-06-2017 do 02-07-2017

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
dvacátý šestý týden roku 2017

1. Beran – v práci postupujte v souladu se svým svědomím. Nenechte se tlačit k věcem, které jsou proti vašim životním zásadám. Možná to vyvolá i menší spory, ale dlouhodobě na tom hodně vyděláte. Vaši nejbližší vám pomohou zapomenout na nepříjemnosti spojené se zaměstnáním. Dávejte si pozor po tmě, hrozí vám menší úraz.

2. Býk – raději od začátku týdne nasaďte co nejrychlejší tempo. Je lepší být trochu napřed s povinnostmi, abyste si mohli poradit s novinkami, které se objeví v druhé polovině týdne. Potěšili jste partnera něčím před nedávnem? Tento týden uvidíte, jaký to mělo efekt. Potěší vás. Podle horoskopu si dávejte větší pozor na klouby a kosti.

3. Blíženci – zbytečně si děláte starosti. Možná některé věci v práci jsou trochu více stresující než obvykle, ale vy máte dostatek sil a schopností, abyste všechno zvládli. A zvládnete to výborně. Snažte se více vycházet z domova, buď s partnerem nebo pro hledání lásky. Doma to nebude úplně ono. Nezapomínejte na dostatek odpočinku.

4. Rak – podnikatelé dostanou zajímavou nabídku, kterou by stálo za to rozvážit. Před zaměstnanci se rýsuje klidný týden před létem, kdy by se nemělo dít nic mimořádného. Pokud s partnerem vyrazíte na místa, kde vaše láska vznikla, vše dostane najednou mnohem větší intenzitu. Single by podle horoskopu měli přestat žít minulostí a budoucnost pak přijde sama. Otékající nohy nemusí znamenat jen reakci na velké teploty.

5. Lev – přichází finančně stabilní období. Podaří se vám ušetřit pár korun navíc. Část z nich využijte pro zpříjemnění života. Ve čtvrtek bude v práci trochu rušno. Single mají v druhé polovině týdne zajímavou šanci potkat někoho, kdo osloví jejich srdce. Jen nic neuspěchejte. Na cestách si dávejte pozor na jídlo.

6. Panna – v zaměstnání to zamrzne. Nemůžete čekat nějaké velké zážitky, na druhou stranu občas je fajn dělat jen své povinnosti a včas jít domů. Ve vztahu se raději zbytečně nehádejte, občas ustoupit vám pomůže získat v budoucnu výrazně lepší pozici. Potřebujete nachytat trochu sluníčka.

7. Váhy – někdo z práce bude dělat v zaměstnání zmatky. Držte se raději dál, dokud se to nebude týkat přímo vás. Pak je nutné vystoupit rychle, rázně, ale s veškerou slušností. V dlouhodobě trvajících vztazích to bude chtít nějakou malou změnu, monotematičnost dokáže napáchat obrovské škody. Pozor na plíce a chraňte se před viruy.

8. Štír – v práci se podle horoskopu mohou objevit nějaké hádky ohledně dalšího vývoje. Postavte se na tu stranu, kam zavelí vaše svědomí. Nevybírejte podle síly a vlivu, protože vypočítavost nikdo neocení. Ve vztahu či při jeho hledání se vzdejte stereotypů. Nic nepřináší, jen vás brzdí. Objeví se menší žaludeční potíže, věřte bylinkám.

9. Střelec – s příchodem léta některým lidem povolují nervy. Nenechte se v práci nikým vyprovokovat. Klid je vaším nejlepším průvodcem. Podle horoskopu budou muset lidé narození ve znamení Střelce vysvětlovat partnerovi nějaká neporozumění. Buďte trpěliví, čistý stůl hodně věcí vyřeší. Preventivní návštěva lékaře nikomu neublížila.

10. Kozoroh – nemusíte být úplně nejdokonalejší. V práci si vás i tak velmi váží. Nemusíte na sílu dokazovat, že jste více než je tomu ve skutečnosti. V rodinných záležitostech vám nejvíce pomůže partner. Pokud jste single, obraťte se na toho, kdo je vašemu srdci nejbližší. Problémy s tlakem mohou být signálem větších zdravotních problémů.

11. Vodnář – tento týden by měl být podle horoskopu pracovně zajímavější než poslední měsíce. Nemusíte se obávat větších úkolů. Máte na ně. V lásce vás čeká zkouška. Zvládnete ji pod podmínkou, že nad emocemi bude vítězit rozum. Péče o zuby a dásně je momentálně klíčová.

12. Ryby – objeví se nová výzva. Ale pozor, nemusíte se do všeho vrhat po hlavě. Nikdo vám nebude vyčítat, když si necháte nějaký čas na rozmyšlenou a získání více informací. Nechte lásku, aby ovládla váš život. Nemá smysl stále všechno jen promýšlet, jednejte spontánně. Vaše kůže bude nyní citlivější, chraňte ji před sluncem.