Horoskop na měsíc říjen 2017

Horoskop na říjen 2017
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran – první polovina měsíce října bude hodně pracovitá. Čekejte přísun nových povinností, které vám zaberou i část soukromého času. Bude to pro vás skvělá možnost, jak v dlouhodobějším termínu ukázat, co všechno umíte a dokážete. Finančně to bude trochu slabší, ale žádná velká krize vás nečeká. Jen se budete trochu muset vzpamatovat po záříjových výdajích. Blížící se zima neznamená ochlazení ve vztahu, spíše naopak. Od partnera čekejte, že vás během měsíce několikrát velmi příjemně překvapí. Je to čas na posílení vašeho vztahu.

Býk – konec s lenošením. Vrhněte se do práce s plným nasazením. Nemá smysl už čekat, skvělé možnosti a příležitosti jsou právě před vámi. V zaměstnání vám nejvíce pomůže vstřícnost a chuť podat kolegům pomocnou ruku. Po dvacátém očekávejte nějaký důležitý rozhovor, který dost výrazně ovlivní vaši pracovní budoucnost. Možná pomalu přichází čas na nějaké změny? Rozhodnutí je pouze na vás. V říjnu se raději vyhýbejte různým experimentálním dietám či radikálním léčebným kúrám. Vaše tělo potřebuje normální jídelníček a trochu pohybu, žádné extrémy.

Blíženci – na začátku měsíce dostanete nějakou velmi zajímavou nabídku, která silně ovlivní vaši pracovní i finanční budoucnost. Nerozhodujte se ze dne na den, času na promyšlení budete mít dostatek. Pokud se vám něco bude zdát hodně nejasné, nebojte se zeptat zkušenějších. Kolem poloviny měsíce vaši práci podle horoskopu výrazně ovlivní nějaké spory v rodině nebo s partnerem. Snažte se vše řešit s chladnou hlavou, vztek nebude dobrým rádcem. Říjen bude podle horoskopu výborným měsícem pro všechny, kteří se učí nebo získávají nějaké nové kvalifikace. Po zdravotní stránce vše bude v pořádku, maximálně vás může přepadnout nějaká sezónní rýmička.

Rak – pokud chcete mít v říjnu úspěch, musíte si vytyčit hned na začátku měsíce nějaký konkrétní cíl. Pokud možno by měl být trochu ambicióznější, ale nemusíte úplně přehánět. Hlavní je to, aby se vám ho podařilo splnit do konce října. Píle, rychlost a dochvilnost by měly být pro vás nyní nejdůležitější. Do přibližně desátého můžete mít trochu hlouběji do kapsy, ale pak se situace zlepší. Možná by bylo rozumné trochu peněz odložit, aby se to už neopakovalo. Dbejte o srdce a dávejte si pozor na tlak. Společenské setkání na konci měsíce bude skvělou příležitostí pro nějaký menší flirt.

Lev – na začátku měsíce budete mít menší potíže s motivací. Práce možná ne vždy je zábavná a příjemná, ale bohužel je nutná. Takže by bylo dobré se trochu kousnout. Zvláště když budete mít před sebou perspektivu nových zajímavých činností, které se začnou objevovat přibližně kolem desátého října. Ve vztahu by bylo rozumné co nejrychleji začít řešit věci, které byly v posledních týdnech a měsících nejčastějším zdrojem různých hádek a sporů. Stačí jen sebrat odvahu a poctivě si o tom promluvit. Uvidíte, že to partnera trápilo stejně jako vás. Pro romantiku a lásku bude podle horoskopu ideální poslední víkend v měsíci.

Panna – během prvního týdne října byste měli vyřešit v práci nějaké konflikty, které všem zbytečně komplikují život. Nejste jejich zdrojem, ale pokud se vám podaří zvládnout roli mediátora, uvidíte, že na tom jenom vyděláte. Nesmíte se přiklonit na žádnou stranu, celý problém se dá vyřešit kompromisem, který nakonec uspokojí všechny strany. Kolem dvacátého budete mít nečekané výdaje, takže by bylo rozumné si na ně trochu našetřit. Láska bude mít v tomto měsíci spíše klidnější podobu. Nečeká vás spousta vášně, spíše si budete vychutnávat pocit bezpečí a klidu. Single mají velkou šanci změnit svou situaci, záleží jen na tom, jestli budou chtít…

Váhy – do patnáctého byste se měli soustředit na týmovou práci. I když máte spoustu schopností a znalostí, některé věci je lepší dělat ve více lidech. Rozložíte si zodpovědnost i povinnosti a konečný výsledek bude výrazně předčit vaše očekávání. Později se můžete věnovat již svým klasickým povinnostem, ale pokud trochu zariskujete a zkusíte něco nového, zisky mohou předčit všechna vaše očekávání. Nebojte se zariskovat i v lásce. Nové věci oživí váš vztah a pokud žijete sami, tak jednou z největších překážek mohou být právě ustálené postupy a stereotypy.

Štír – vytrvalost vám přinese největší úspěch. Neřešte, co změnit a jak udělat jinak, prostě to udělejte co nejlépe. Podle horoskopu Štíři nebudou mít moc úspěchů při různém experimentování a zavádění novinek. Konzervatismus se občas vyplatí. Při pracovních konfliktech raději couvněte a se střetem počkejte na lepší chvíli, kdy budete mít za sebou více spojenců. V posledním týdnu máte šanci získat nějaké peníze navíc. Nějaká malicherná záležitost vám na začátku října trochu pokazí váš vztah s partnerem. Snažte se vše vyřešit co nejrychleji, jinak ta drobnost může mít negativní vliv na celý měsíc. Dostanete nějaký hezký dárek.

Střelec – v práci začněte trochu více přemýšlet o budoucnosti. Je to, co děláte opravdu tím, co chcete dělat i v dalších letech? Nechtělo by to využít nové příležitosti, které se v říjnu naskytnou? A nebo nebude dobré se začít pomalu připravovat na větší změnu? Podle horoskopu máte velké šance při různých pohovorech, smlouvání a vyjednávání nových podmínek. Vaše charisma je opravdu vysoké. Toho se dá využít i při hledání partnera. Máte v sobě spoustu šarmu, který jen stačí uvolnit. Na konci měsíce vaše akcie porostou.

Kozoroh – až do druhé třetiny měsíce října byste se podle horoskopu měli věnovat hlavně dohánění zanedbaných povinností. To je sice skvělé, že děláte něco nového, ale nesmíte zapomínat ani na staré záležitosti. I ty vám mohou přinést dobrý zisk. Každý další týden odkladu bude znamenat další propad příjmů. Ale pokud se dokážete pro svou práci nadchnout a budete mít odvahu postavit čelo rivalům, úspěch je zaručen. Říjen bude docela milý a sympatický, ale velké vášně nečekejte. Doma se spíše bude řešit práce a povinnosti než láska. Single si mohou kolem poloviny měsíce užít nezávazný večer či několik večerů, ale nic víc od toho neočekávejte.

Vodnář – bohužel podle horoskopu nemůžete počítat s tím, že by říjen proběhl v práci úplně v klidu. Na začátku vás čekají stresy spojené s nějakými novinkami, kolem druhého měsíce dojde k menším konfliktům mezi kolegy a na konci měsíce budete mít největší starosti s finanční situací. Nedá se nic dělat, některé měsíce prostě se moc nevydaří. Nepříjemnosti v práci vám ale vynahradí nádherný život ve vztahu. Partner bude cítit, že potřebujete podporu a dá jí vám více, než byste kdykoliv mohli čekat. A pokud jste single, podporu ucítíte od svých nejbližších přátel a od členů rodiny.

Ryby – v říjnu byste se měli koncentrovat na různých drobných detailech, úředních záležitostech a také na papírování. Možná to nebude nejzajímavější a nejvíce vzrušující měsíc tohoto roku, ale díky píli a úsilí si ušetříte spoustu námahy v následujících měsících. Přichází velmi dobrý čas pro nějakou větší investici. Do poloviny měsíce můžete mít trošku větší náklady na normální fungování, ale vše by se mělo dát bez větších problémů zvládnout. K lásce budete přistupovat s trochu větším odstupem než obvykle. Ale nebude to vůbec na škodu, některé záležitosti si prostě musíte znovu a pořádně promyslet. Nikam nespěchejte, některá řešení se objeví postupem času sama.