Horoskopy od 18-12-2017 do 24-12-2017

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
padesátý první týden roku 2017

1. Beran – lidé narození ve znamení zvěrokruhu Beran budou mít před Vánocemi několik zajímavých příležitostí, jak vylepšit svou pracovní pozici. Skvělý čas pro různé pohovory a diskuse s kolegy či nadřízenými. Nemáte partnera? Velmi se líbíte někomu, koho dobře znáte. Vaše tělo potřebuje více vitamínu C.

2. Býk – nepodléhejte tlaku okolí. V pracovních i finančních rozhodnutích se snažte řídit intuicí. Bude vaším nejlepším rádcem. Vánoční večírky a setkání mohou být zajímavou příležitostí k seznámení. Hledáte partnera nebo někoho, s kým prožijete svátky? Máte nyní možnost. Snažte se nepřejídat, ještě přijde čas hodování.

3. Blíženci – pokud plánujete nějaké změny v práci nebo chcete prosadit svůj názor, podle horoskopu si nejdříve sežeňte dostatečnou podporu kolegů. Partner o vás nyní bude pečovat a snese vám i příslovečné modré z nebe. Promrzlé nejlépe rozehřeje horký čaj a dlouhá teplá sprcha.

4. Rak – při předvánočním nákupním šílenství si dávejte pozor na kapsy a peněženku. Zloději jen číhají na dobrou příležitost. Uzavření některých starých záležitostí vám ve vztahu umožní další posun k mnohem příjemnější budoucnosti. Nemá smysl si předepisovat nějaké léky, lepší je to nechat na odbornících.

5. Lev – pokud chcete dosáhnout vytouženého cíle, musíte si najít vlastní cestu. Používat vyšlapané stezky se nevyplatí. Ve středu to může být pracovně náročné. Nechte se od partnera rozmazlovat, předvánoční atmosféra může být velmi kouzelná. Navzdory počasí a ročnímu období budete mít docela hodně energie.

6. Panna – i během vánočních nákupů se dá ušetřit. Stačí vybírat s rozumem a řídit se zásadou, že méně je někdy mnohem více. Pokud se vám někdo líbí, nebojte se mu to dát najevo. Příliš dlouhé čekání na první krok může hodně znechutit. Dbejte o svůj trávicí trakt, dopřejte mu přírodní probiotika.

7. Váhy – podle horoskopu se vyhýbejte všem náhlým rozhodnutím. Zvláště pokud se budou týkat větších finančních výdajů. Věci si raději pořádně promyslete. Ve vztahu by bylo dobré projevit více pochopení pro různé nedostatky. Ne každou chybičku se musí vytýkat. Pozitivní myšlení dokáže pomoci i v případě menších zdravotních neduhů.

8. Štír – v zaměstnání nemůžete myslet pouze na dobro firmy, na prvním místě byste měli být vždy vy a vaše rodina. Stůjte si za svým a nenechte se tlačit do věcí, se kterými nesouhlasíte. Využijte svůj šarm a můžete prožít krásný romantický večer. V studeném počasí vaše pleť vyžaduje mnohem větší péči.

9. Střelec – ve finančních záležitostech budete mít nyní velmi dobrý cit pro výhodné příležitosti. Máte skvělou možnost jak vylepšit rodinný rozpočet. Ve vztahu můžete mít menší pocit smutku a samoty. Ale o víkendu a Vánocích zjistíte, že to byl opravdu jen pocit. Podle horoskopu byste měli večer popřemýšlet o mírné změně návyků. Bude se vám lépe spát.

10. Kozoroh – v posledním předvánočním týdnu budete muset vyřídit spoustu věcí a také vás čekají větší výdaje. Ale nemusíte panikařit, vše se dá s dobrým plánováním zvládnout. Ve vztahu se dá spoustu věcí vyřešit. Ale je nutné najít kompromis a ne vše řešit silou. Dejte si pozor, aby se vám nenachladily ledviny.

11. Vodnář – podle horoskopu v práci ocení více samostatnosti a iniciativy. Nyní můžete se ve firmě posunout výrazně dál. Čekají vás různá milá setkání a také budete mít možnost vyřešit nějakou záležitost z minulosti. Láska má stále šanci. Trocha nicnedělání vám pomůže s rychlejší regenerací sil.

12. Ryby – v práci přišel čas i na nějakou charitativní aktivitu. Pomozte jiným a mnohonásobně se vám to v blízké budoucnosti vrátí. V lásce budete mít mnoho důvodů k radosti. A nebude to spojené pouze s vánoční atmosférou. Hodně pečujte o zuby a dásně, zvláště pokud se chystáte o svátcích více mlsat.