Horoskopy od 25-12-2017 do 31-12-2017

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
padesátý druhý týden roku 2017

1. Beran – pokud budete muset mezi svátky do zaměstnání, dávejte si pozor. Zbytečné chyby vám mohou pokazit silvestrovský víkend. Konec roku přeje lásce, šance na seznámení i možnost prožití nádherného Silvestra s partnerem. Doplňujte vitamíny čerstvým ovocem a zdravými šťávami.

2. Býk – podle horoskopu máte nyní možnost se naučit něco nového, co vás profesně může posunout mnohem dál. Nebojte se novinek. Před koncem roku se vám může ozvat někdo z minulosti, kdo vám trochu zamotá hlavu i srdce. Nepřetěžujte játra, dokážou vydržet hodně, ale nejsou nezničitelná.

3. Blíženci – někdy stojí za to si vyslechnout doporučení někoho mladšího. Možná nemá tolik zkušeností, ale zase jeho pohled na věc bude neotřelý a ukáže vám záležitosti i z trochu jiného úhlu. Vaše srdce touží po romantice. A je velmi pravděpodobné, že ji dostane. Čeká vás dobrá fyzická i psychická kondice.

4. Rak – největšího úspěchu dosáhnete pokud se vám podaří přesvědčit lidi kolem vás, aby uvěřili na větší možnosti týmové práce a přátelské spolupráce. Dostanete nějakou milou zprávu od někoho, komu rozhodně nejste lhostejní. Na preventivní prohlídku bychom si měli najít čas vždycky.

5. Lev – jistá dávka sobectví je zdravá. V zaměstnání se nemůžete jen řídit tím, co chtějí jiní a co prospívá pouze jiným. Nebojte se bojovat o vlastní zájmy. Povánoční období bývá skvělou příležitostí k vyřešení různých drobných problémů, které nabourávaly zdravé fungování vašeho vztahu. V kuchyni si dávejte pozor na ostré a špičaté předměty.

6. Panna – podle horoskopu byste v práci neměli naslouchat drbům a také pokud možno žádné nešiřte. Stůjte stranou od všech hádek a jen na tom vyděláte. Single mají příležitost si o silvestrovském večírku trochu vyhodit z kopýtka a možná prožít malý nezávazný románek. Snažte se volno využít k dospání restů.

7. Váhy – ne všechny plány, pro které se na začátku týdne rozhodnete, se dají realizovat. Nemusíte z toho být smutní, co se nepodaří stihnout nyní, budete moci bez větších problémů dokončit na začátku ledna.  Menší hříchy lze snadno prominout a díky tomu se vám podaří vnést do domácnosti krásnou atmosféru. Partner se vám mnohonásobně odvděčí. Pozor na bacily.

8. Štír – můžete bez větších problémů zvládnout všechny povinnosti, se kterými se budete muset v následujících dnech potýkat. Jen se nenechte nikým k ničemu tlačit a pokračujte vlastním tempem podle vlastního rozhodnutí. Rozchod nemusí být konec světa. Naopak je to často šance na lepší a krásnější začátek. S relaxem vám může pomoci i aromaterapie.

9. Střelec – za dobře vykonanou práci se vám náleží odměna. Nenechte se nikým ošálit, nevěřte sladkým slůvkům a požadujte to, co máte dostat. Šance na lásku nikdy nezmizí. Někdy se objeví v těch nejvíce nečekaných situacích. Využijte volno k delším procházkám, které prospějí vašemu zdraví.

10. Kozoroh – v práci máte rádi pořádek a nelíbí se vám, když se něco příliš zdržuje. Ale někdy díky tomu tlumíte iniciativu jiných. Dejte jim šanci a trochu si odpočiňte. Nechte se unášet větry lásky. Trocha romantičtějšího přístupu vám určitě neublíží a výsledky vás rozhodně překvapí. Posilujte imunitu, nemá smysl se nechat srazit do kolen nějakým banálním nachlazením.

11. Vodnář – máte nyní možnost potkat několik velmi zajímavých lidí, jejichž znalosti a zkušenosti vám mohou pomoci v profesním rozvoji. Naslouchejte všemu, co říkají ohledně vaší práce. Podle horoskopu konec prosince nebude tím nejlepším obdobím pro nezávazný flirt. Chvilka potěšení může mít dlouhodobé následky. Snažte se nepřejídat.

12. Ryby – v práci a investicích zbytečně neriskujte. Nechte rok dojet poklidným tempem a nové věci si nechte až na leden. Partner možná není naprostý ideál, ale nikdo není bez chyb a život bez něj by byl mnohem složitější a smutnější. Popřemýšlejte o návštěvě zubaře.