Horoskopy od 08-01-2018 do 14-01-2018

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
druhý týden roku 2018

1. Beran – začněte trochu více šetřit a nepřehánějte to příliš s nadměrnými výdaji. Je dobré každou korunu protočit v ruce dvakrát před tím, než ji utratíte. Dá vám to šanci se rozmyslet. Berani ve vztahu poznají další krásnou věc na spolužití s partnerem. Počítání kalorií nemusí být tak úplně hloupý nápad.

2. Býk – podle horoskopu v zaměstnání objevíte nové možnosti a perspektivy. Máte šanci se posunout výrazně dál, než jste předpokládali. Myslíte si, že trvalá láska  není nic pro vás? Tento týden vás možná velmi příjemně vyvede z omylu. Přichází vhodný týden pro zkrášlující procedury, zvláště pokud se budou týkat vlasů či nehtů.

3. Blíženci – během posledního měsíce jste utráceli více, než by to bylo rozumné. Pokuste se trochu omezit. Možná nejlepší bude si udělat na začátku týdne malý finanční plán a pak se ho držet. V lásce možná by to chtělo trochu více velkorysosti a budete mít mnohem lehčí život. Pozor než zbytečně sáhnete po nějaké pilulce.

4. Rak – tento týden raději nikomu nepůjčujte peníze a také si od nikoho nepůjčujte. V práci vás čeká hodně náročný čtvrtek a pátek. Ve vztahu se zase potvrdí, že váš přístup a názory jsou správné. Bude to hezkých sedm dní. Za některé zdravotní potíže může nadměrný stres. najděte lepší způsob na relax.

5. Lev – dostanete nabídku na podepsání velmi výhodné dlouhodobé smlouvy. Stačí jen doladit pár posledních detailů a výsledek vás nadchne. Pokud hledáte partnera, nenechte se oklamat prvním dojmem. Velmi často je zavádějící. Dejte tomu trochu času. Podle horoskopu jste v posledních dvou týdnech dost namáhali svůj organismus. Čas na menší detox.

6. Panna – korunka ke korunce a… Odkládejte si každý den trochu peněz bokem a v neděli se podívejte, jak hodně se vám podařilo ušetřit. A to bez nějakého velkého uskromňování. Některé věci by se ve vztahu měly řešit jednoduše. Nemá smysl vymýšlet problémy tam, kde neexistují. Doplňujte vitamín C, vaše imunita potřebuje posílit.

7. Váhy – dávejte si pozor, váš domácí rozpočet může mírně narušit nějaká nečekaná pokuta nebo sankce. Snažte se držet všech předpisů. Partner vám bude podle horoskopu v tomto týdnu velkou oporou. Single mají o víkendu šanci na drobný flirt. Nepřetěžujte svou trávicí soustavu a vyhněte se potravinám, které škodí játrům.

8. Štír – budete mít velmi dobrou vyřídilku. Vaše diplomatické schopnosti vám umožní si domluvit lepší podmínky doposud uzavřených smluv. Nebojte se tvrdě dožadovat věcí, které jsou ve vašem zájmu. Nebojte se ukázat partnerovi, jak ho milujete, mnohonásobně se vám to vrátí. Neriskujte přehřátí ani prochladnutí.

9. Střelec – nabídka, kterou máte tento týden možnost může být finančně celkem výhodná. Ale má určitá rizika, se kterými se musíte na začátku pořádně seznámit. Podle horoskopu jsou pro romantické zážitky nejlepší středa a sobota. Můžete očekávat nějakou menší rýmičku a nebo drobné střevní potíže.

10. Kozoroh – nestihli jste si koupit to, co jste chtěli? Podařilo se vám poslední dobou ušetřit trochu peněz? Máte možnost nyní něco koupit opravdu velmi výhodně. V domácnosti i s příbuznými se raději o ničem nehádejte. Nechte to plavat a uvidíte, že vše se vyřeší samo a k vaší spokojenosti. Dodržte své zdravotní plány.

11. Vodnář – když už se pro něco rozhodnete, neměňte za chvíli úplně od nova plány. Stojí vás to příliš moc energie a pro okolí to nevypadá moc důvěryhodně. Podle horoskopu poznáte někoho, s kým si budete velmi dobře rozumět. Je to zajímavá příležitost. Stačí, že budete chtít. Se zdravotními problémy se poraďte s odborníky a ne s internetem či známými.

12. Ryby – nenechte se zmást tím, že začátek týdne začne hodně ospale. Buďte neustále v pozoru, ať můžete rychle zareagovat na všechny důležité změny. Podle horoskopu lidé ze znamení zvěrokruhu Ryby mohou tento týden čekat nějaké velké změny v oblasti lásky. Rozhodujte se rychle a důsledně. Pasivní odpočinek vám energii nevrátí.