Horoskopy od 19-02-2018 do 25-02-2018

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
osmý týden roku 2018

1. Beran – týmové úsilí vám přinese nejlepší ovoce. Nemá smysl si dělat jen to svoje, když s kolegy toho zvládnete jednoznačně více a více na tom i vyděláte. Ve vztahu je občas dobré myslet také na sebe, nemůžete pořád jen žít tím, co potřebují druzí. Bolesti kloubů raději řešte s odborníkem.

2. Býk – pokud vám přebývají nějaké finance, popřemýšlejte o nějaké dlouhodobější investici. Nemá smysl držet peníze jen tak pod polštářem, kde vám vůbec nebudou vydělávat. V záležitostech týkajících se vašeho srdce si musíte udělat pořádek. A nenechte si do toho mluvit. Podle horoskopu se mohou objevit nějaké menší nesnáze týkající se zubů nebo dásní.

3. Blíženci – plánujete už něco delší dobu? Raději v tomto týdnu odložte své plány a věnujte se jen aktuálním záležitostem. Bude jich dost a času nebude až tolik, kolik byste potřebovali. Jemnost a něžnost pro vás nyní ve vztahu budou hrát tu největší roli. Nezkoušejte radikální diety, vše se dá řešit rozumněji.

4. Rak – v práci se na vás usměje štěstí. I ve finančních záležitostech máte možnost získat mnohem více, než byste na začátku předpokládali. Single nyní mají šanci na velmi krásný románek. Ve vztahu to bude šlapat jako švýcarské hodinky. Odolnost vůči bolesti může být někdy trochu na škodu.

5. Lev – někdo vás může požádat o půjčku nebo podporu v nějakém dlouhodobém finančním záměru. Rozhodněte se podle toho, jak dlouho ho znáte. Oceňte u partnera snahu. I když to někdy může být hodně neobratné. Tento týden přeje větší fyzické aktivitě. Vaše zdraví vám po čase poděkuje.

6. Panna – podaří se vám ukončit nějaký důležitý projekt. Nebojte se rovnou vybrat nějakou další velkou výzvu. Kolem vás krouží někdo, kdo možná konečně dostane odvahu a vyzná vám svou lásku. V tomto týdnu podle horoskopu budete mít mnohem větší šanci na rychlou rekonvalescenci nebo vyřešení drobných zdravotních problémů.

7. Váhy – když budete chtít sáhnout do peněženky, popřemýšlejte, jestli je to opravdu nutné. Možná by stálo za to si spíš pár korun odložit bokem. Nenechte se ošálit dárečky a sladkými slůvky. V lásce jsou nejdůležitější činy. I drobné zdravotní problémy mohou být signálem, že byste měli začít něco řešit.

8. Štír – podle horoskopu byste měli v práci myslet hlavně na sebe. Firma je důležitá, ale stejně v nouzi budete zase jen sami. Myslete na zadní kolečka. Máte šanci být královnou či králem společnosti. Můžete toho využít pro nějaký menší a spíše nezávazný flirt. Dejte si pozor na ledviny. Držte je v teple a nepřetěžujte je.

9. Střelec – z pracovního hlediska by vás měl čekat opravdu hodně úspěšný týden. Nebojte se i trochu zariskovat, vaše úsilí určitě nepřijde vniveč. Trápí vás nějaké hádky ve vztahu? Nabídněte smír jako první, vyplatí se vám to. Dejte si pozor na trvanlivost potravin. Pokud se vám něco jen trochu nezdá, raději to nejezte.

10. Kozoroh – zkuste využít své koníčky a zájmy i v práci. Zjistíte, že díky tomu můžete získat spoustu bodů navíc. A proč nespojit příjemné s užitečným? V záležitostech lásky byste se měli podle horoskopu řídit hlavně intuicí. A také se raději vyhýbejte různým hádkám. Nezatěžujte příliš svůj zrak.

11. Vodnář – pokud plánujete půjčku, tak měla by být opravdu na něco nezbytného. Na věci, které máte pouze pro radost, je lepší si našetřit. Někdy v lásce nejvíc brání neschopnost nazvat věci pravým jménem. Nebojte se jít příkladem. Černé uhlí nebo aspirin po ruce dokážou vyřešit nejeden problém.

12. Ryby – podle toho, jak to vidí horoskop, v tomto týdnu uvidíte některé pracovní záležitosti z úplně jiného úhlu pohledu než dříve. A pomůže vám to v rozhodování. Ve vztahu se vám podaří konečně dořešit něco důležitého. Single, v pátek je čas na akci. Fyzická kondice by měla být v pořádku, jen si dejte pozor na stres.