Horoskopy od 22-10-2018 do 28-10-2018

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtyřicátý třetí týden roku 2018

Beran – tento týden by měl být pracovně celkem klidný. Jen nezapomínejte, že více se vám podaří dosáhnout díky týmovému úsilí. Solitéři zůstanou trochu pozadu. Vyznání lásky vám přinesou spoustu potěšení a pocit, že život nemůže být krásnější. Se zdravím by na tom Berani měli být skvěle, využijte to pro zlepšení fyzické kondice.

Býk – v pondělí a úterý se držte ještě trochu vzadu, ale pak přijde vaše chvíle. Máte skvělou příležitost prosadit plány, které už dlouhou dobu leží ve vaší hlavě. Býci ve vztahu si vychutnají pocit bezpečí a jistoty, jaký plyne ze společného života. Nebude vášnivě, ale bude velmi příjemně. Dávejte si pozor na hodně pikantní a sladká jídla.

Blíženci – zkuste přistupovat ke komunikaci a řešení problémů trochu průbojněji. Nemá smysl být pouze ve vleku jiných lidí a událostí. Single mají podle horoskopu skvělou příležitost pro zamilování. Stačí přestat odmítat to, co se tak snadno nabízí. Při čtení a práci s počítačem si hlídejte správné osvětlení, zrak máte jen jeden.

Rak – pokud vaše poslední týdny v práci nepatřily k těm úspěšnějším, nyní se můžete trochu uvolnit. V nadcházejícím týdnu uvidíte, jak se vše postupně mění k lepšímu. Nebojte se ve vztahu mluvit upřímně, pokud budete v sobě věci dusit, nikdy nebudete úplně spokojení. Dávejte přednost přírodním materiálům, budete mít citlivější pokožku.

Lev – možná máte pocit, že byste mohli vydělávat více a nebo, že vaše pozice ve firmě by mohla být lepší. Podle horoskopu nesmíte jen moc tlačit na pilu. Spíš ukažte, že je vás možné jen velmi těžce nahradit a pak se vše začne řešit samo. Ve vztahu i při hledání lásky vsaďte vše na jednu kartu. Už není čas na neustálé přešlapování v místě. Jezte jídla, která nebudou moc zatěžovat vaše játra.

Panna – objeví se skvělá příležitost na vylepšení domácího rozpočtu. A když se vám podaří spojit extra příjem s nějakými úsporami, tak efekt může být opravdu zaskakující. Odcházející babí léto ve vás vyvolá touhu po lásce a vášni. A proč ne, o víkendu by to šlo. Potíže s uhlídáním váhy mohou být záležitost hormonů.

Váhy – k novým úkolům přistupujte s jistou opatrností. Možná bude rozumné si je nechat ještě jednou pořádně vysvětlit, abyste po týdnu nezjistili, že vlastně přešlapujete v jednom místě. Single by měli popřemýšlet, jestli v minulosti neodmítli nějakou jedinečnou příležitost. Podle horoskopu nic není ztraceno. Doma se věnujte jen relaxu a příjemným věcem, vaše psýché potřebuje odpočinek.

Štír – v práci přichází nějaká nová etapa. Bude to zajímavé, ale možná budete muset obětovat trochu volného času. Ale pro ty budoucí zisky se to docela vyplatí. Porážky na cestě k lásce mohou být způsobeny příliš vysokými požadavky. I ve vztahu by se člověk možná měl držet spíše při zemi. Zastavte první náznaky rýmy, později by mohlo být hůře.

Střelec – kolegové v práci se podle horoskopu budou chovat jako slepí a hluší. Tak je zatím ignorujte. Poradíte si sami a až oni budou potřebovat vaši pomoc, můžete jim tuto situaci připomenout. Příště si svůj přístup rozmyslí. Na vyznání lásky není nikdy konec. Ani ve vztahu by neměla zmizet slova jako „miluji tě“ nebo „jsi má jediná láska“. Správné dýchání a držení těla dokáže vyřešit různé drobné zdravotní potíže.

Kozoroh – druhotný zdroj příjmů by mohl odehrávat větší roli. Podle horoskopu byste ale tomu museli věnovat i trochu svého volného času. Musíte se rozhodnout, jestli se vám to vyplatí. Pokud toužíte po lásce, nesmíte se neustále bát odmítnutí. Strach před slovem ne je často největší a zároveň nejzbytečnější blokádou. Hlídejte si dostatek spánku a oblékejte se podle počasí.

Vodnář – pokud hledáte práci, tak nemá smysl se omezit pouze na internet a očekávání na telefonát nebo doporučení. Stačí vyvinout trochu více snahy a osobní aktivity. Je to snadnější než si myslíte. Jestliže máte dojem, že se vám podaří před partnerem něco utajit, tak raději se rychle zbavte této iluze. Zná vás lépe než si myslíte. Pokud máte starosti o zdraví, navštivte lékaře. Pro klid na duši a odstranění stresu je lepší i zbytečná návštěva.

Ryby – rady jiných lidí se někdy hodí a jindy zase je lepší se řídit vlastní hlavou a zkušenostmi. Zkuste nyní raději vsadit na svépomoc a návrhy jiných s úsměvem a elegancí odmítněte. Nová láska se může objevit jako úder blesku z čistého nebe, jen se pak nenechte nikam natlačit. Pomalý vývoj je lepší. Pijte teplé čaje, ideální jsou bylinky.