Horoskopy od 12-08-2019 do 18-08-2019

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka 
třicátý třetí týden roku 2019

Beran – čekají vás nějaké výdaje, takže by bylo rozumnější trochu brzdit utrácení za zbytečnosti, ale obecně byste měli následující týden finančně zvládnout. Moc romantiky v tomto týdnu nečekejte. Se zdravím by mělo být všechno v pořádku.

Býk – můžete zapomenout na nějakou hodně důležitou záležitost. Raději si každý den ráno pořádně zkontrolujte kalendář a ověřte, co máte udělat. Tento týden může být podle horoskopu hodně vášnivý. Pro single se objeví nové příležitosti. Hlídejte si spánek, dlouhodobá únava vede ke stresu.

Blíženci – jestliže vás někdo požádá o půjčku, velmi dobře si to rozmyslete. Šance na brzké vrácení jsou dost malé. Navíc určitě se vám nebude chtít to pak neustále řešit. S partnerem si nejvíce užijete na dovolené. Raději se vyhýbejte pečeným a grilovaným potravinám.

Rak – musíte najít tu správnou rovnováhu mezi prací a svým volným časem. Někdy je dobré obětovat pro zaměstnání trochu více, ale nic se nesmí přehánět. Pokud hledáte lásku, tak nezapomínejte, že někdy se po polibku žába změní na krásného prince nebo princeznu. Nezapomínejte se chránit před ostrými paprsky slunce.

Lev – podle horoskopu ve vaší kapse zachrastí trochu více peněz. Udělejte si radost a kupte něco hezkého. Šetřit můžete jindy. Vyhýbejte se možnostem seznámení na internetu nebo jinými poloanonymními kanály. Při adrenalinových či fyzicky náročných sportech si dávejte větší pozor.

Panna – vyzkoušejte nějaký nový přístup ke svým pravidelným povinnostem. Uvidíte, že si můžete ušetřit dost nervů a práce. Zamilovaní si vychutnají lásku z úplně jiného pohledu. Některé experimenty mohou být opravdu krásné. Dávejte si pozor na jídlo prodávané v různých stáncích.

Váhy – některé záležitosti byste podle toho, jak to vidí horoskop, řešit jinak, než jste byli poslední dobou zvyklí. Bude dobré přistupovat k práci s co největší flexibilitou. Minulost se vrátit nedá, v lásce dvakrát do stejné řeky nevstoupíme. Přírodní medicína je velmi užitečná, ale někdy je lepší věřit té klasické.

Štír – možná to nebude ten nejlepší týden v poslední době, ale k nejhorším také patřit nebude. Čekejte spíše šeď a průměr. V lásce je někdy potřeba větší otevřenost. Některé nemoci vznikají v naší hlavě, nemá smysl řešit to, co ve skutečnosti neexistuje.

Střelec – i s prací může být spojený společenský život. Rozvíjení kontaktů ze zaměstnání i v soukromém životě vás může v mnoha záležitostech posunout dál, než si myslíte. Nenechte si mluvit do vztahu. Pokud partnera nemáte, spoléhejte se také raději jen na sebe a ne na cizí porady. Můžete mít trochu zpomalenější metabolismus.

Kozoroh – hodně vydáte nebo pocítíte dopad nějakých dřívějších výdajů. Ale každá koruna se vám postupně bude vracet a vyděláte mnohem více, než jste zainvestovali. Zlomené srdce pomůže vyléčit pozitivní přístup. Podle horoskopu přichází skvělý týden pro flirty a dobývání. Svému organismu dopřejte jen to nejlepší.

Vodnář – máte velkou šanci získat finanční stabilitu. Jen musíte chvíli ještě vydržet a hlídat si, aby výdaje nepřesahovaly příjmy. V práci vás čeká nějaký úspěch. Neoprávněná žárlivost může napáchat obrovské škody. Šetřete ledviny, nemá smysl je příliš zatěžovat.

Ryby – finanční poradci dokážou pomoci v mnoha záležitostech. Ale je důležité najít takové, kteří chtějí poradit vám a ne vydělat něco pro sebe prodejem něčeho, co ve skutečnosti nechcete. Jestli vám vadí, že se vás někdo pokouší tak zvaně balit, musíte mu to říci. Jinak bude ještě otravnější. Únava může být spojena s nějakou ukrytou infekcí nebo parazity.