Význam – písmeno L

Ladislav – Bývá nezávislý, sebejistý, ale je spíše opatrný když má vynést nějaký jednoznačný verdikt. Má stálý charakter, oblibuje si pořádek a spravedlnost. Velmi si váží svobody. Občas ho táhne ke zkoumání nadpřirozena, zvláště záležitostí spojených se životem a smrtí. Věří na osud. V práci s dalšími lidmi nebývá příliš úspěšný, ale jako samostatná osoba občas šokuje pozitivně celé své okolí. Má rád spíše tradičnější rodinu. 

Lenka – Je to rozhodně výrazný typ, který nemá rád jak mu někdo rozkazuje. Je spravedlivá, plná energie a v životě se často řídí svými předtuchami a má díky tomu úspěch. Velmi dlouho promíjí spáchané křivdy. Má ráda muže, ale když najde partnera jejího srdce, tak to bývá veliká láska na celý život.

Lucie – Ženy s tímto jménem bývají často mírně cholerické, zároveň jsou velmi činorodé a nevěří jen tak někomu na potkání. Dělají vše proto, aby si jich okolí všímalo. Proto i jsou velmi citlivé na krásu, kterou často si přisvojí. Mají rády pohodlí, poslušnost a dosti rády rozkazují. V životě se snaží získávat to, co jejich okolí nevlastní.

Ludmila – Většinou strhává jistou pozitivní pozornost svého okolí. Dodržuje sliby, je pracovitá, velmi se stará o rodinu a přátele. Ve věcech péče o slabší nezná hranice a má téměř neomezenou energii. Je úspěšná v povoláních, které vyžadují empatii a pečlivost. Dokáže věci dobře analyzovat, zpracovat a její práce přináší ovoce. Vlastní rodinu zakláda často později.