Horoskopy od 06-02-2023 do 12-02-2023

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka 
šestý týden roku 2023

1. Beran – nic důležitého raději už neodkládejte. Jinak vám množství povinností, které nějak musíte řešit naroste natolik, že to vyvolá další problémy a potíže. S trochou vůle vše se dá zvládnout. Pokud toužíte po flirtu, využijte příležitosti, které se vám naskytnou na různých společenských akcích. Podle horoskopu byste na nedostatek energie neměli tentokrát naříkat.

2. Býk – s kolegy v práci budete vycházet výrazně lépe, než tomu bylo v minulých týdnech. Zdá se, že jak kolegové tak i nadřízení mají nyní mnohem lepší náladu a obecný stres začíná opadat. Dejte si pozor na řeč těla. Někdy může vyslat falešné signály, zvláště pokud jde o lásku. Pokud to jen počasí dovolí, pokuste se trávit více času na čerstvém vzduchu.

3. Blíženci – nachystejte se na trochu větší dávku adrenalinu. Bude kolem vás docela dost zmatků, ale pokud v pondělí si naplánujete, co vše chcete stihnout a budete se toho držet, tak se vše dá zvládnout. Hlavně reagujte s úsměvem. Blíženci ve vztahu budou podle horoskopu pod tlakem nějakých očekávání. Procházka v lese nebo odpočinek v klidu s nějakou příjemnou hudbou uklidní vaši duši a tělu úlevu přinesou.

4. Rak – snažte se v aktuálním týdnu sázet na své znalosti a šarm. Mohou vám přinést spoustu výhod. Raci, které by zajímala změna pracovní aktivity, musí najít odvahu a podívat se i na nabídky, které mohou otevřít nové obzory, ale budou také vyzváním. V tomto týdnu je dobrý čas na hovory o lásce nebo o zásnubách, svatbě či potomkovi. Fyzická forma na tom nebude nejlépe, končící zima je přeci jen poznat.

5. Lev – v následujících pěti pracovních dnech můžete mít sklony k jisté bezstarostnosti, protože nic významného se dít nebude. Jen ve čtvrtek nebo v pátek se vám nabídne zajímavá příležitost, tak ať vaší pozornosti neuteče. Někomu se líbíte. V tomto týdnu zase vám to dá najevo. Rozhodnutí je na vás. Spokojenost s vnějším vzhledem je důležitá pro psychickou pohodu.

6. Panna – díky vašemu předchozímu úsilí můžete získat velmi zajímavou nabídku. Popřemýšlejte, jestli není čas na změnu. Pozor při nákupech, v druhé polovině týdne budete mít sklony utrácet za zbytečnosti. Ve vztazích se nic zvláštního dít nebude. Jen víkend může být podle horoskopu trochu vášnivější. Neškodilo by trošku odlehčit jídelníček, zima svádí k nadměrnému kalorickému hřešení.

7. Váhy – pokud budete chtít řešit něco důležitého, zkuste to vyjednat méně oficiální cestou. Oběd nebo posezení u kávy může přinést velmi zajímavé výsledky. Ve vztahu někdy největší problém vyvolají skrývané emoce a neochota partnerů mluvit. Upřímnost je základ každé šťastné budoucnosti. Omezení příjmu laktózy a tuků může zlepšit vaši fyzickou kondici a omezit únavu.

8. Štír – dávejte si pozor, co a jak děláte. Nyní vás v práci hodně pozorují a mají mnohem menší vůli odpouštět různé prohřešky. I malá chyba, kterou by dříve nikdo neřešil může mít v tomto týdnu nemilé následky. Podle horoskopu by Štíři hledající lásku měli popřemýšlet o minulých zkušenostech. A z toho vycházet. Můžete mít trochu vysušenější pokožku a křehčí vlasy i nehty. Potřebují více péče.

9. Střelec – pokud chcete něčeho dosáhnout, musíte také pro to něco udělat. Nestačí o tom jen snít a mluvit. Bez reálných kroků se nikam dál neposunete. A tento týden vám poskytne několik příležitostí, jak úspěšně vykročit kupředu. Partner vám v následujících sedmi dnech bude velkou oporou. Váš žaludek bude hodně citlivý na čerstvost potravin a hygienu při jejich přípravě.

10. Kozoroh – máte dojem, že vám v posledních týdnech hodně věcí nevycházelo? Nemusíte si dělat starosti, ve skutečnosti šlo jen o drobnosti a to důležité funguje přesně tak, jak má. V tomto týdnu dostanete další důkaz, že jste na správné cestě. Velké přátelství a láska mají k sobě někdy hodně blízko. Fyzická forma není úplně nejlepší, zkuste najít víc času pro pohyb a upravte si stravovací návyky.

11. Vodnář – staré postupy nejsou špatné, ale člověka svádí k nepozornosti a brzdí ho v rozvoji. Navíc vždy existuje způsob, jak něco učinit jednodušším či efektivnějším. Nebojte se nového, posune vás dál a pomůže dosáhnout úspěch. Vaše charisma v tomto týdnu bude mít na opačné pohlaví magnetické účinky. Můžete toho snadno využít. Podle horoskopu vás nyní mohou trochu více bolet svaly, záda a klouby. Není čas na prohlídku lékaře?

12. Ryby – větší množství povinností, než jste obvykle zvyklí není důvod k panice. Je to velmi zajímavá výzva, která vám může ukázat nové a zajímavé obzory. Navíc s většinou věcí si poradíte do středy a zbytek týdne bude mnohem volnější. Víkend bude dost zajímavý a nejlépe ho využijete společně s partnerem. A pro single je tady možnost, jak vyrazit na „lov“. A může být úspěšný. Přílišný pesimismus se může odrazit nejdříve na vaší psychické a následně i na fyzické kondici.