Horoskopy od 01-06-2009 do 7-06-2009

 

Týdenní horoskopy

s výkladem karet z Věštírny „Měsíční Kočka“

Dvacátý třetí týden: 1. – 7. června.

 

Situace: Nový týden i nový měsíc přináší poměrně silný proud vesmírné energie, takže celkově bychom se měli cítit fyzicky dobře a také naplněni nápady i vírou. Zrazovat nás ovšem může technika. Určitý neklid vnese samozřejmě nedělní úplněk, respektive i den předchozí a následující. Je to ovšem doba mimořádně vhodná k očistnému půstu, ať již čtyřiadvacetihodinovému absolutnímu, nebo třídennímu vyplněnému pitím zeleninových šťáv. Luna před tím projde znameními Panny, Vah, Štíra a o úplňku i Střelce, kteřížto zrozenci by měli být proto vnímavější (a opatrnější) vůči svému zdravotnímu stavu. Další změny na nebi se týkají Venuše, která v sobotu přejde ze Skopce do Býka. A Neptun nám radí méně poslouchat řeči více či méně nám nakloněného okolí a o to víc vlastní zdravé instinkty.

 

  1. SKOPEC

 

Vůči Beranům bude nadcházející týden opět vcelku milosrdný, protože navzdory možným malérům, na něž si zadělají hned v pondělí a úterý v rámci pracovního procesu, se podaří zásadnější negativní dopad vlastních chyb když už ne zcela neutralizovat, tedy alespoň významně zmírnit. Oč půjde? Něco bude špatně spočítané. Zda čísla a nebo lidé – bůh suď. Každopádně od středy už bude dobře. Také se zbavíte nervozity v osobním a milostném životě, která vás zřejmě v důsledku řečených problémů bude na počátku týdne provázet. O víkendu již nastane stav skvělý, a to navzdory úplňkovému zakolísání: čas popřeje vám i partnerovi. Ačkoliv finanční problém z minulého týdne podle všeho přetrvá, radost ze života to Beranům nevezme.

 

2. BÝK

 

Zrozencům v Býku se nadcházející týden bude ve valné většině rozhodně líbit: pokvetou jim láska i kšefty a s tím ruku v ruce přijdou i úspěchy finanční (čtvrtek) i společenské (pátek, sobota). Možné zdravotní potíže s trávením nebudou mít razanci, která by mohla cokoliv pokazit. Na špatné zprávě týkající se širší rodiny lze najít i pozitivní stránky (nemyslete hned na dědictví) – jen bude potřeba dopad nové situace posoudit přinejmenším v střednědobém horizontu, ne-li ještě zásadněji.

 

3. BLÍŽENCI

 

Pro Blížence s datem zrodu v první polovině znamení nesou hvězdy varování: přetrvávající spor s nadřízenými zatím nechte spát, i když víte, že máte pravdu. Blíženci z druhé půle znamení ale pravděpodobně již dojdou satisfakce – možná dokonce doprovázené i nějakým bolestným. Dobré dny s Miláčkem lze předpokládat spíš přes týden, než o víkendu – on úplněk chce taky své. Může to ovšem souviset i s nebezpečím nemoci z nachlazení, která možná Blížence bude obtěžovat v druhé polovině týdne. Navzdory banálnímu charakteru zdravotního incidentu vyloučeny nejsou ani následné vleklé komplikace. Cestovatelé a jejich známí nechť zohlední i prasečí chřipku.

 

  1. RAK

 

Co popřát Rakům? Především pevné nervy, protože týden by neměl patřit k těm, které na nástěnném kalendáři ozdobí pentlí. Ale zvládnou ho. Protože rozjasnění se ukazuje o víkendu, nepřízeň se zřejmě v plném rozsahu týká práce či školy. Může jít o nevalné výsledky snahy opravit něco v klasifikaci nebo vyžehlit vleklou pracovní patálii. Doporučení Měsíční Kočky tentokrát směřuje k alianci se Štíry, jen pozor, aby Raci nepřekročili tenkou hranici a aby, jak se říká, nezahřmělo z čistého nebe! Znamenalo by to mnohem větší problém, než který můžete s pomocí Štírů odvrátit či vyřešit. Vyhněte se také – pokud možno – cestování.5. LEV

 

Lvi se po delší době konečně dočkají týdne, v němž v plném rozsahu dostojí svému královskému jménu. Především v oblasti společenské zcela bezkonkurenčně opanují scénu. Neměli by však úlohu úžasných lamačů srdcí zneužívat. Mimořádné z nich vyzařující kouzlo jim usnadní i překonání pracovního lapsu, ohrožujícího v dopadu jejich – nebo někoho blízkého – pracovní (či studijní – do prázdnin přece jen zbývá ještě měsíc) postavení. V intimní oblasti budou vysoce oceněni za vynalézavost i neúnavnost. Pozor by ale celý týden měli dát na nezkrotnou prostořekost, jíž by se mohli ne ze zlé vůle leč z hloupého furiantství kohosi dotknout.

 

6. PANNA


Zrozenci z pod znamení Panny budou tento týden úporně a často marně hledat rovnováhu. Postavení hvězd jim tento úkol rozhodně neusnadní, o to víc bude od nich vyžadovat úsilí a vůle. Na počátku jimi bude procházet Luna, tak pozor na zdraví. Neměli by Panny přitom příliš na sobě dát znát, co se jim v hlavě děje. Je přirozeně dobré signalizovat stav mysli nějakým způsobem okolí, aby adekvátně reagovalo, ale zřejmě blízko někdo číhá na projev vaší slabosti. A těch bude, nedáte-li pozor, habaděj, a budou téměř sebevražedné. Nesporně u některých Panen lze dokonce hovořit o krizi, naštěstí většinou ne s důsledky fatálními. Měla by se zvrtnout k lepšímu na sklonku týdne. Podrží vás nejbližší.

 

7. VÁHA

 

I Váhy si užijí vliv Luny v první půli týdne a možná bolestně i o úplňku. V nadcházejícím týdnu hrozí, že se nechají proti své vůli zatáhnout do úmorné a také zbytečné hádky o peníze. Není zřejmé, zda v práci a nebo doma, jisté je, že to nebude k ničemu a jen spor zatíží beztak napjaté vztahy. Nepůjde zřejmě přitom o peníze, které máte dostat, ale jež máte vydat. V oblasti profesní tedy hvězdy varují manažery před nespokojenými zaměstnanci jednotlivě a nebo v zastoupení odborových mluvčích, v rodinné sféře před dětmi, které už nevědí, co by… Váhy by se měly po celý týden – jak to jen půjde – vyhnout rozčilování a víceprocentním nápojům, obé totiž aktuálně stáčí střelku jejich kompasu k infarktu.

 

  1. ŠTÍR

 

Zrozenci ze znamení Štíra mají možnost nabídnout pomocnou ruku Rakům a účinně jim píchnout v zvládnutí jakéhosi pracovního problému. Ten se v zaměstnání ani ve škole nebude týkat jich, protože v dané oblasti by měli být tento týden úspěšní. Pouze však za předpokladu, že si budou vědomi rizik (varující je především čtvrtek) a budou jako skauti vždy připraveni. To se týká i možných milostných dobrodružství. V tomto směru patří varování před citovou angažovaností právě v cause Raků: nepřekračujte rámec přátelské pomoci, byť by situace napovídala pro vaše žlázy jakkoliv slibný vývoj…

 

  1. STŘELEC

 

Pro Střelce nastává v půlročním cyklu bilanční čas, obvykle charakterizovaný větou Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá, což může přinést i echo mlčení. Kdo nic neudělal, nic nezkazil, ale také nedokázal. Vítr s ním mívá jako s travinou, sem tam, je bez vlastní vůle – ale také ho hned tak něco nepřelomí. Co ale s takovým… Jen aby mu to sehnutí nezůstalo. To ale jistě není váš případ! Alespoň jistě ne tady a teď, kdy budete překypovat aktivitou a to až na hranici rizik. Kromě síly a vůle budou mít Střelci i nezbytné štěstí. Úspěšní budou i v erotické oblasti, kde jim prý nic a nikdo neodolá, jak potvrzují i jejich karty na tento týden.

 

 

10. KOZOROH

 

Milí Kozorozi! Máte-li co k řešení na úřadech, neodkládejte to až na druhou polovinu týdne, kdy vám hvězdy nebudou tak nakloněny, jak je tomu v jeho začátku, v němž i jinak protivné úkony se vám podaří zvládnout téměř bezbolestně. Přát vám bude štěstí v jakémkoliv riskantním podnikání od banky až po postel. Od čtvrtečního oběda však dejte pozor na to, aby vás náhlý zlom psychicky nepoložil. Budete to mít těžké, ale ještě těžší to bude, pokud nepřízni osudu podlehnete, pak si klidně i zlomíte končetinu při jinak banálním rekreačním sportování. Nemusíte ale ztrácet sebedůvěru. Špatné dny pominou brzy. První signály zlepšení se dostaví již v neděli.

 

11. VODNÁŘ

 

Prakticky všichni Vodnáři budou ohroženi pokračováním rodinných rozmíšek a pracovních sporů. Pondělní aktivita bude plodná. Od úterka do čtvrtka půjdou nahoru dolů, což je dekoncentruje do té míry, že především v oblasti majetkové se mohou dopustit vážných chyb ke škodě vlastní i klientů: dobrý obchod nespočívá v tom, že se nám podaří druhou stranu oškubat, ale ve vzájemné výhodě zakládající trvalé oboustranně výhodné vztahy. V pátek a v sobotu zazáří společensky. Možná oblbnou svou aurou kohosi a změní ho v sexuálního partnera na jednu noc. Bezohledná touha po vlastním zisku je u dotyčného může obdařit osudovou kletbou. Nebuďte sobci – ovládněte se raději a nic si nezačínejte – úplněk vám není nakloněn! Vypadá to neskutečně, ale druhá strana zřejmě víc ocení slibné náznaky.

 

12. RYBY

 

Ryby nechť se konečně naučí hospodařit s časem tak, aby stále nemusely něco dohánět, protože v součtu čtyřiadvaceti hodin všechno nedoženou a neustálé resty v nich jen budí zhoubný stres (týká se to nejen tohoto týdne). Neschopnost soustředění příznačná nyní pro vaše znamení nebezpečně znásobí všeobecná hádavost o úplňkové noci. Spory u Ryb budou provázet i vážné chyby – v odhadu protivníků i v sebehodnocení. Kdyby se pod vlivem Neptuna nevyvlékly z některých povinností, dopadly by špatně. I tak spory s jedinci a konflikty s úřady (mocí) nepochybně poznamenají aktuální týden i nakročení do toho čtyřiadvacátého.

 

Krásné dny vám přeje naše Věštírna, která se s Vámi těší na další schůzku za týden…