Horoskopy od 21-12-2009 do 27-12-2009

 

Týdenní horoskopy

s výkladem karet z Věštírny „Měsíční Kočka“

Padesátý druhý týden: 21. – 27. prosince.

Situace:

V pondělí Slunce vstoupí do znamení Kozoroha, což znamená zimní slunovrat a tedy konec krátících se dní a nocí bez konce: už spánek na úterý může být o fous kratší. Kozorozi projdou ve svém znamení prozření, a to co se chyb, jichž se dopustili, týče. Nemělo by je to zlomit, ale naopak nastartovat k myšlení a životu v nové kvalitě, ale to už trochu v Měsíční Kočce předbíháme… Podobně jako příroda by Kozorozi pod zdánlivým spánkem měli sbírat vůli a obnovovat síly k novému startu jinak a lépe. Všechno bude dobré, pokud se naučí dotahovat věci do konce. V tomto ohledu bychom měli my všichni začít hned od počátku období, zasvěceného Kozorohovi, tedy právě teď a tady. Slunce je v konjunkci s Plutem a v kvadratuře na Saturn, což v politickém smyslu učiní týden o něco víc vzrušený a méně unylý, než bychom na Vánoce předpokládali a konec konců si hlavně přáli. Bohužel nejsou vyloučené ani přírodní jevy, které mohou být doslova nemilosrdné. A co se běhu dalších hvězdiček týče? Pluto a Merkur je v Kozorohovi, ten druhý se o svátcích stane retrográdním – patron obchodníků a zlodějů a také posel bohů, trojjediný Merkur v sobotu totiž začne couvat. Venuše ze Střelce v pátek přejde také do Kozoroha. Mars od neděle couvá ve Lvu, Jupiter a Neptun je ve Vodnáři, Saturn ve Váhách. Uran putuje znamením Ryb. Pokud bude počasí přát, vyjděte si o svátcích večer do ticha a podívejte se na nebe. Přejte si přání sobě i blízkým a hledejte svou hvězdu!

1. SKOPEC

Na Berany podle všeho dopadnou Vánoce a s nimi spojený chaos plnou vahou, tedy v první polovině týdne. Z netrpělivosti si to mohou poněkud rozhodit v práci. Ale stojí těch pár dní zato? Myslíte to jistě dobře, ale nenuťte lidi ke štěstí bičem! Jen je-li to nezbytné, avšak pokud je Mars na Skopce v kvadratuře už vůbec ne… Od pondělí můžete mít i depresi, že vám nikdo nerozumí. Trochu to bude pravda, ale budete si za to moct především sami. Dbejte, abyste s lehkým srdcem neutratili za hlouposti spoustu peněz, které vám po Novém roce budou chybět. Až do středy navíc pozor na Lunu, nenaznačuje pro vaše vztahy k okolí nejlepší epochu. Od čtvrtka do konce týdne to ovšem bude každý den lepší. V oblasti zdraví si dejte pozor hlavně na respirační onemocnění.

2. BÝK

Zřejmě někteří z Býků zažijí milostnou krizi, na níž se podepíše především neúměrné vypětí posledních dnů. Nezadaní mají naději na zajímavé seznámení – a to již od pondělka -, ovšem dál by neměli pospíchat. Také své štěstí hned všude neroztrubujte, všechno může být brzo jinak. Venuše vám nabídne okouzlení, ale ubere rozum. Proto nedělejte v oblasti citů žádná předsevzetí. V pátek lze fyzicky předpokládat zlepšení sexuálních funkcí a psychicky jisté vystřízlivění. Budete-li dbát opatrnosti, nebude ho provázet kocovina. V sobotu o sobě dají vědět příbuzní a nebo známí. Aby je tak, uprostřed zničující radosti a veselí, vzal čert! Ale na Štěpána už to tak bývá. Býci ale výzvu přijmou a vypořádají se s ní elegantně.

3. BLÍŽENCI

Přestože Blíženci mají předpoklad daný týden s výjimkou jeho prvních dvou dnů strávit klidně a být i úspěšní, nemine je vnitřní neklid, naštěstí pro ně i okolí bez osudových důsledků. Pondělí a úterý poznamenají ostré, ale zbytečné hádky, přemýšlení o nich zatíží i zbytek týdne. S nástupem Jupitera se zlepší vaše finanční vyhlídky v střednědobém horizontu, momentálně vám však hrozí ztráta: pozor na neuvážené investice. Pokud snad mají Blíženci ještě do svátků nějakým způsobem co do činění se soudy, budou úspěšní. V pátek se nevyhnete vzpomínkám na to, s kým jste kdy Vánoce prožili a s kým je již nikdy neprožijete. Je lépe se s podobnými trudomyslnými podněty vyrovnat hned, aby nezatížily svátky – ale někdy to nejde. V sobotu a v neděli čekejte příliv pozitivní energie. Využít ji můžete užitečně a nebo krásně – i v posteli.

4. RAK

Nejde sice o žádné zásadní věci, ale Raky přesto rozhodně potěší, že vše, co si naplánovali, dokáží v daném čase realizovat, a i byť tajná předsevzetí (například v citové oblasti) naplňovat. Předpokladem je, že se nedáte zamotat do sítí, které někdo ve škole či v práci rozhodil, k lovu na kohosi třetího. Tohle rozhodně není váš boj, buďte toho pamětliví! Po celý týden se pozorně vyhýbejte – pokud lze – diskusím. V konfliktních tématech nejste aktuálně zrovna pevní v kramflecích, argumentačně jste slabí. A svátky nejsou na hádání. I premiér nás nabádá, abychom byli více vlídní… S úsměvem se proto – kde to jen jde – hádkám vyhněte.

 

  1. LEV

Pro zaměstnance i podnikatele ze Lva, stejně jako pro studenty, je kousek nadcházejícího pracovního týdne v tomto roce poslední, protože pak už se toho do Silvestra toho ani při nejlepší vůli moc nenadělá. Už jen proto, že moderní svět je závislý na spolupráci a těžko lze řešit problém s partnerem, který lyžuje v Alpách, válí se na Kanárech a nebo chlastá v bistru za rohem. Co jste dosud nestihli, stejně už nevytrhnete. Raději si slibte, že v novém roce to bude lepší, a s tím starým se rozlučte v přátelské atmosféře. Týká se to v podstatě i domova – vyluxujte a utřete prach, pokud jste ještě neumyli okna, nechte to být, uděláte to líp při oblevě. A kdo vás chce pomluvit jako nepořádníka, stejně vás pomluví. Ze začátku týdne se vyhýbejte větší námaze a činnostem, při nichž záleží na koncentraci: vaše myšlenky budou asi pořádně rozlítané. Čtvrtek může přinést zajímavé setkání, dost možná u štědrovečerního stolu. Na úplném sklonku týdne se na vás usměje štěstí ve finanční oblasti… a když ne, vězte, že prachy jsou tuze krásná věc, ale štěstí…, znáte to, ne?

  1. PANNA

Jak na tom v hlavních sledovaných oblastech budou četné Panny v nadcházejícím týdnu? V profesní sféře projde týden bez otřesů. V oblasti společenské lze čekat neopominutelné úspěchy, dojem prý uděláte i na důležité lidi. Bohatý společenský život bude na druhé straně hodně náročný. To poznamená oblast vašich financí: jakoby nadcházející Vánoce nestačily! Zde bude – jak patrno – situace poněkud napjatá. No tak nebudete mít stromeček, hlavně, že se máte rádi. Čili v lásce bude všechno fajn, ve vztazích i v sexu bezmála galaktickém (ale udělejte si na něj ve všem tom společenském reji čas). I zdraví vám bude podle hvězdiček sloužit bezchybně.

7. VÁHY

Na sklonku roku v sobě některé Váhy mohou objevit talent pro aktivity a činnosti, které by mohly brzy zcela proměnit jejich život. Ale je to ve většině případů jen zdání – pokud ovšem budete o své vyvolenosti a předurčení skutečně přesvědčeni, jděte hned po svátcích do toho. Ale volný čas přece jen ještě využijte k důkladnému zvážení všech pro a proti. Jinak týden začne dobře po všech stránkách. Do středy zřejmě ukončíte dárkové nákupy, zůstanou vám vlastně už jen drobnosti na čtvrteční dopoledne a nákup posledních poživatin pro sváteční stůl. Pracovně v tomto týdnu zřejmě něco zasklíte a nebo popletete. Po svátcích budou mít Váhy nepochybně čas šanci dát možný malér do pořádku, ale málo naplat, přemýšlením o tom, KDO všechno o jejich lapsu ví a JAK ho napravit, si zřejmě Vánoce pořádně pokazíte. Z roztržitosti plynoucí nevrlost vůči nejbližším ovšem svátkům také nepřidá…

  1. ŠTÍR

Rada hvězd pro Štíry zní vcelku neuvěřitelně: v jejím centru je klobouk. Vlastníte ho? Dejte si ho na hlavu! Pokud ne, kupte ho! Pokyn platí pro obě pohlaví. Někomu takový příkaz udělá radost, jiný ho přijme s rozpaky. K čemu vám klobouk bude? Zatím to není jasné. Jinak Venuše bude přát vaší oblibě v kolektivu. Také vám všechno půjde dobře a přesně tak, jak si usmyslíte. Okolí ocení váš takt a vybraný vkus. Kolem středy vás čeká příjemné překvapení. Z toho, že Jupiter v Kozorohu přeje umění, budou totiž jistě těžit i četní Štíři. Festival imaginace, který se spustí všude tam, kde se Štíři objeví, okolí fascinuje. Že by za to mohl i ten zatracený klobouk, který opravdu umí (nebo se chvatně naučí) s grácií nosit… Nicméně v pátek vám může hrozit nebezpečí z povrchnosti, které jde s vaší momentální lehkostí bytí často ruku v ruce. V neděli by neměli Štíři podcenit drobný zdravotní problém především proto, aby nepřerostl triviální podobu a nepokazil to, co ze starého roku zbývá.

  1. STŘELEC

Dlouho se někteří Střelci necítili jistě tak bídně, jako tomu může být v nastávajícím týdnu. Nic nepůjde, vše bude povážlivě drhnout, v práci, vztazích i ve zdraví. A co už se pokazí, pokazí se natolik, že to nebude možné utajit. Škody budou značné, jejich náprava vleklá. Není to dobrá prognoza pro sklonek roku, naštěstí nepostihne všechny Střelce, jen jejich zlomek, ale Měsíční Kočka cítí povinnost netajit toto varování. Netýká se těch, jejichž narozeniny připadají na daný týden, u ostatních je to tak trochu loterie. Bez rozdílu ovšem Střelci mohou čekat potvrzení jejich finanční stability, případně je v tomto směru potká i významné přilepšení, může za to moct i nebývale štědrý Ježíšek….

10. KOZOROH

Mezi Kozorohy planety přejí především obchodníkům, spokojení ovšem budou i ti, kteří se do finančních operací zapojují pouze příležitostně. Mohou si i vsadit, a nemusí se bát ani realitního podnikání či burzovních operací. Pondělek bude přesto romantický, v úterý má ve vašem životě převládat naopak kalkul. Středa přinese zajímavá setkání, která zřejmě podpoří vaše už tak dost smělé plány. Opravdu se nemusíte bát jít do rizika, Merkur nad vámi drží ochrannou ruku. Čtvrtek, pátek a sobota: Vánoce v celé své červené a zlaté kráse, trochu starosvětsky sentimentální, ale není v našem všedním shonu takové zastavení velmi sanující? A neděle? Je jednoznačně časem na lásku – ale proč vlastně jen neděle?

11. VODNÁŘ

Je jistě pozoruhodné, když hvězdy varují Vodnáře před lidmi, kteří by jimi chtěli nějakým způsobem manipulovat, zatímco to v druhé polovině týdne budou právě oni, kdo se pokusí svým nejbližším okolím v osobním životě hýbat jako šachovými figurkami. První polovina týdne bude víc přát milostným vztahům, jeho střed spíš instrumentálnímu sexu. Čekají vás ovšem i nějaké třenice s širší rodinou, možná právě pro ony manipulační choutky. Vyhrajete nejspíš, ale za jakou cenu? Stojí vám takové vítězství vůbec za to? Mějte se na pozoru před sladkým pitím jakékoliv značky – bolí z něj, podobně jako z úlisných úsměvů pochlebovačů, jenom hlava a též žaludek si užije své.

12. RYBY

A jsme opět ve finále: Ryby se mohou těšit na dobrý týden, snad trochu překotný a neuspořádaný, ale nakonec z veškerého zmatku přejdou do svátečního času sice poněkud unaveně, leč přesto elegantně. Protože vám nebude od počátku lehko (opravdu jste ale nemohli pro skvělé svátky udělat víc), bude překonání krize otázkou vůle…, ale vy to zvládnete. Na konci týdne se vám budou z konzumace nejspíš podlamovat nohy, na fyzické projevy lásky nebudete mít ani pomyšlení, ale i to nakonec dokážete proměnit. Vliv Jupitera vás zapojí do zcela nových aliancí, jejichž obdivuhodná plodnost se může projevit již brzy po Novém roce, který proto pro vás nemusí být, navzdory krizi, vůbec těžký.

– Nashledanou za týden. –

2 komentáře u „Horoskopy od 21-12-2009 do 27-12-2009

  1. eva

    Dobry den, budete pokracovat v tydennich horoskopech? Posledni byl do 27.12.2009 a moc rada je ctu a chybi mi. Dekuji za odpoved. Eva

  2. horoskopy Autor příspěvku

    Jistě, šlo o sváteční nečekanou pauzu, jinak s malými obměnami by vše mělo fungovat stále stejně a možná i něco navíc – viz poprvé horoskop roční.

Komentáře nejsou povoleny.