Horoskopy od 25-01-2010 do 31-01-2010

Týdenní horoskopy z věštírny Měsíční kočka
čtvrtý týden roku 2010

1. Beran – nadcházející týden je nakloněn novým výzvám. Pokud se před vámi objeví, nebojte se jich. Jediné co musíte je pečlivě zvážit, jestli máte dostatek sil a schopností a jestli si odpovíte kladně, tak s trochou úsilí výsledek bude předčit vaše nejbláznivější očekávání.

2. Býk – v novém roce by nemělo být moc času na nářky. Pokud tento týden budete cítit, že vám něco přerůstá přes hlavu, tak nesedejte do kouta, nezalamujte ruce, zanalyzujte problém a hlavně požádejte rodinu o pomoc. Pokud to jen bude možné, tak se snažte odpočinout více než obvykle, nějaká dobrá ale zároveň spíše lehčí kniha může být příjemným občerstvením.

3. Blíženci – v novém týdnu by se vám neměla vyhýbat velmi dobrá nálada. Zvláště by ji měla podpořit příjemná domácí atmosféra, partner či blízká vám osůbka, která projeví výrazně více empatie než jste očekávali. Nezapoměňte, že i vy někomu můžete přivolat příjemné chvilky.

4. Rak – tento týden nepřeje větším výdajům, pokuste se omezit nákupy jen na to nejnutnější co potřebujete ke každodennímu životu. Je dobrý moment na zmapování přesných výdajů a případné hledání dalších úspor.

5. Lev –  sice se říká, že na každém šprochu najdete pravdy trochu. Jenže trochu pravdy můžeme také označit za polopravdu a ta je přeci výrazně horší než lež. Tento týden rozhodně byste neměli naslouchat různým klevetám známých, rozhlédněte se a pokuste se vše vyřešit s objektivitou vám vlastní. Zdání dost často klame.

6. Panna – každá pochvala potěší a tento týden by vás jich mělo čekat několik. A hlavně budou zasloužené. V nejbližších dnech budete mít možnost se opřít o minulé úspěchy a vymyslet nová originální řešení. Nebojte se jich, jestli k nim přistoupíte stejně zodpovědně jako k těm dřívějším, úspěch máte zaručený.

7. Váhy – pokud to jen půjde vyhýbejte se konfliktům, a pokud už nedejbože začaly, tak buďte první kdo podá ruku ke smíru. Pokud si myslíte, že tím ztratíte tvář, tak jste na omylu. Je to přesně naopak, konec konců už i naši předkové naprosto jasně chápali, že moudřejší dokáže ustoupit. ¨

8. Štír – docela by vám bodl nějaký podvečerní relax. Pokud budete jen mít možnost, skočte s blízkými a známými někam do kina nebo divadla. Jednak uvidíte něco zajímavého a hlavně si příjemně odpočinete od každodenního únavného kolotoče.

9. Střelec – pokud se vám v následujícím týdnu objeví špatná nálada více než jste zvyklí, tak nejpravděpodobnější příčinou bude únava a obecné mírné vyčerpání organismu. Nezaškodí trochu zpomalit, vaše zdraví vám za to bude velmi vděčné.

10. Kozoroh – přichází velmi dobrý týden pro jakoukoliv plánovanou i neplánovanou aktivitu. Dokonce i když budete s časem na štíru, tak by se vám mělo velmi dařit. Dá se říci, že v následujícím týdnu čeho se dotknete to se promění v zlato – ale bez negativního Midasova efektu.

11. Vodnář – léčba domácími prostředky byla velmi oblíbená u našich předků a každý zná tisíce zaručených receptů jak mu bude lépe. Tento týden ale není pro vás moc dobrý na nějaké takové experimenty, pokud se vám bude zdát, že přichází nějaká nemoc, tak raději jděte za lékařem, konec konců naši předkové sice měli zdravotní návody na vše, ale žili také jen o polovinu méně. Přechozená nemoc může opravdu způsobit vážné problémy.

12. Ryby – starejte se v  nejbližších dnech dělat jen to, co považujete za opravdu správné. Jakékoliv kompromisy z vašim pocitem pro čest a morálku by se mohly v dlouhodobějších důsledcích nepříjemně vymstít. Hlavně si věřte a vše bude v nejlepším pořádku.