Horoskopy od 14-06-2010 do 20-06-2010

Týdenní horoskopy věštírny Měsíční kočka
dvacátý čtvrtý týden roku 2010

1. Beran – nový týden může přinésti jisté zmatky v osobních vztazích. Také si možná začnete klásta otázky stylu „a jak mám teď pokračovat dál“, „opravdu stojí za to“ nebo „věřím mu/jí tolik jak jsem si dříve myslel“.  Otázek bude spousta a odpovědí ještě více. Jediné co je možné udělat, je přibrzdit trochu prožívání každé záležitosti, udělat pár kroků dozadu a podívat se na vše s odstupem. A potom už jen uvěřit tomu co vám napoví podvědomí.

2. Býk – budete se muset obrnit trpělivostí. Něco na co velmi čekáte a mělo se vyřešit v nejbližších dnech se nečekaně zasekne. Ale ačkoliv situace bude na začátku vypadat dost beznadějně, neobávejte se. Ve skutečnosti jen nastaly menší komplikace, které se ale samy za několik dnů vyřeší.

3. Blíženci – cesta, změny, nová setkání, neočekávané pozitivní události to je jen náznak možností, které se před vámi v nejbližší době objeví. Bude to sice od vás vyžadovat trochu více námahy než obvykle, ale pamatujte si že nyní je osud na vaší straně a kažé úsilí se vám desetinásobně vrátí.

4. Rak – na konci týdne by vás měla překvapit nějaká neočekávaná událost. Nezmatkujte a reagujte na vše s klidem, hlavně se nenechte nikým rozčílit. Pokud se vám bude zdát vše opravdu neřešitelné, vyhledejte radu a možná i pomoc někoho blízkého.

5. Lev – dávejte si pozor na různé detaily. Spousta věcí, které vypadají na první pohled velmi lákavě, takové nejsou. Vybírejte si pečlivě, zvláště v situaci, kdy jde o věci pro vás důležité. Staré přísloví dvakrát měř jednou řež znovu prokáže svoji věčnou platnost.

6. Panna – dejte si pozor na klam a faleš ve vašem okolí. Někdo, kdo se nejpravděpodobněji bude vydávat za vašeho přítele se ve skutečnosti jen bude snažit zneužít vaši štědrost a dobré srdce. Pokud to ještě neumíte, tak nyní je nejlepší doba se naučit říkat jasné a definitivní ne.

7. Váhy – vyplatilo by se trošičku zpomalit. Pokuste se o to a rozhlédněte se kolem sebe. Neztrácíte něco důležitého v tom vašem každodenním náročném koloběhu ? Nestálo by za to trošku ubrat a věnovat se i věcem které nepřináší prvoplánový zisk ?

8. Štír – popřemýšlejte nad menším výletem někam za přírodou. Pohyb a čerstvý vzduch vám pomohou dosáhnout duševní rovnováhy. Mnoho věcí, které vás dříve stresovaly najednou odhalíte jako nepříliš významný balast, bez kterého se budete moci bez větších problémů obejít.

9. Střelec – nejbližší dny budou takové mírně ponuré. Nehledejte v tom ale nějaký důvod, prostě jednou za čas má člověk pocit, že nic se nedaří, vše je zlé a může být pouze ještě horší. Důležité je si být někde uvnitř vědom, že jde opravdu jen o pocit. Mraky se rozplynou a vyjde brzy sluníčko.

10.  Kozoroh – čeká vás nějaká zajímavá výzva. A nebudete mít na výběr, budete ji muset přijmout a pokusíte se ji vyřešit. Nebude to nic lehkého, ale dosáhnete úspěchu, pokud půjdete cestou přímou, rozvážně ale také beze strachu a nenecháte se nikým odradit.

11. Vodnář – něco vás pravděpodobně rozčílí. Všimnete si jisté záležitosti, kterou jste dlouhou dobu přehlíželi nebo schválně ignorovali. Nesmíte ale zapomenout, že bohužel je to tentokrát hlavně vaše vina, pokud se člověk nechce zabývat náznaky, tak dříve nebo později musí nést následky.

12. Ryby – rozhlédněte se kolem sebe. Pravděpodobně ve vašem okolí je někdo, kdo zneužívá vaše city nebo životní postoje. Rychlý a razantní řez ale není doporučen, může způsobit ještě více škod. Pokuste se ale pomalu přetrhávat vazby a začněte se vzdalovat do bezpečí.