Horoskopy od 20-09-2010 do 26-09-2010

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý osmý týden roku 2010

1. Beran – v pracovních a finančních záležitostech bude tento týden trochu nudný, ale bůh zaplať. Skoky nahoru a dolů a stále nové problémy se musely už někdy skončit a klid rozhodně nezaškodí. Alespoň budete mít čas zabývat se jinými záležitostmi jako například svými city. Pokuste se své nejbližší osobě ukázat, že je pro vás tím nejdůležitějším v životě.

2. Býk – lidé narození ve znamení Býka si velmi váží přátelství a mezilidské kontakty hrají v jejich životě velmi výraznou roli. Tento týden se bude točit právě kolem přátel a získávání různých nových kontaktů. Není vyloučeno, že nějaké setkání bude mít výrazný vliv na váš budoucí život. Naděje na zajímavou a krásnou budoucnost se objeví někdy kolem víkendu.

3. Blíženci – v nejbližších dnech vás čeká krátké období, kdy budete donuceni k častým schůzkám s osobami, které ve vás nevzbuzují nějak výraznější přátelské city. Nesmíte jim to dát na jevo, někdy je lepší prožít nemilou hodinku a mít na delší dobu klid, než nějakou nepředloženou reakcí způsobit si trvalé nepříjemnosti. Některá vyřčená slova nelze jen tak vzít zpět, proto zvláště v výše zmíněných situacích si dejte extrémní pozor na jazyk.

4. Rak – pokud vás čeká nějaká vzdálenější dovolenková cesta, tak je to přesně ono co vaše tělo a duch na nejbližší týden potřebuje. Užívejte si, odpočívejte, budete mít krásné zážitky a ještě krásnější vzpomínky. Pokud vám život a okolnosti takovou možnost nedávají, pokuste se alespoň kolem víkendu vyrazit někam dál od domova, na nějaké vámi oblíbené místo. Upřednostňujte takové, se kterým máte spojeny krásné vzpomínky, například i z dětství.

5. Lev – druhá polovina pracovního týdne by vám měla přinést řešení nějaké důležitější pracovní či životní záležitosti. Její vyřešení vám přinese hlavně více volného času, proto už nyní byste se mohli začít zamýšlet, jak s ním naložíte. Prolenošit ho lze samozřejmě také, ale je tolik aktivit a krás, které na vás čekají, že by byla škoda je alespoň nevyzkoušet.

6. Panna – kdo od Osudu dostává různé dary, neměl by se divit, když ho Osud postihne i různými strastmi. V životě nic není jednoznačné a žádná cesta není dlážděná pouze zlatem. Tento týden bude toho důkazem. Jak jeden den budete bez vlastního přičinění nahoře, tak druhý den vás zase náhoda sestřelí dolů. A tak to bude jako na houpačce. Stačí se obrnit jen trpělivostí a vychutnávat si ty pozitivní chvíle a nabírat z nich síly pro přežití těch negativních.

7. Váhy – prozkoumejte co nejlépe všechny vaše slabosti a pokuste se nějak omezit jejich negativní vliv na váš život. Tento týden totiž někdy v druhé polovině právě na vaše slabiny zaútočí. Pokud budete připraveni, tak nic závažného se nestane a nad vším budete moci jen mávnout rukou. Také si dejte pozor na své sousedy, někteří z nich na vás již delší dobu bezdůvodně koukají křivým okem a je dost možné, že tento týden podniknou i nějaké zákeřnější kroky proti vám.

8. Štír – není lepší někdy vzít Osud do vlastních rukou ? Skoro celý tento týden nebudete ve vleku různých událostí, proto je nejlepší doba si naplánovat nějakou činnost a poté ji podle svých rozhodnutí bez žádných negativních rušivých vlivů realizovat. Čím dříve začnete, tím lépe, vaši budoucnost z velké míry utváříte sami. Pozor jen na konec týdne, mohou se objevit nějaké nepředvídané události vyžadující vaši reakci, základní a nejdůležitější bude rychlé a rozhodné jednání.

9. Střelec – v životě je spousta krásných a nezapomenutelných zážitků. Každý by si je měl užívat na plno. Jen vám se občas stává, že i v takovýchto chvílích přemýšlíte o různých problémech, které vás čekají zítra, za týden či na svatého Dyndy. Vůbec to nemá smysl, nepříjemné záležitosti řešte až přijdou a připravujte se na ně v chvílích obyčejných a nezajímavých, krásné momenty jsou mimo jiné od toho, aby člověk v nich nabral sílu a energii a ne aby ji ihned ze sebe vypouštěl.

10. Kozoroh – není nic příjemnějšího, než když vás potká nějaká naprosto nečekaná pozitivní událost. A právě něco takového je před vámi. S nějakým závažnějším problémem vám pomůže osoba, od které jste v životě čekali jen to nejhorší. Bohužel každá růže má trny a nyní to znamená jen jednorázovou pomoc, vznik nového přátelství či alespoň teplejší vztahy rozhodně nečekejte.  Ale proč se netěšit alespoň málem.

11. Vodnář – nedloubejte se ve starých zraněních. Samozřejmě můžete mít pocit, že když vás nikdo nepolituje, tak nejlepší je když se sami politujete, ale to je omyl. Nic tím nevyřešíte, budete se zabývat pouze nekonstruktivními problémy a na vaše okolí budete působit přinejmenším divně neřku-li přihlouple. Mnohem rozumnější bude hodit staré trable za hlavu a věnovat se přítomnosti a budoucnosti.

12. Ryby – čekání se vyplatí neboli trpělivost růže přináší. I když všichni kolem vás již dávno pochybovali, vaše víra v úspěšné řešení konečně najde své potvrzení i v realitě. Tento týden také bude příznivě nalazen riskování různého typu. Pokud jste již delší dobu přemýšleli o nějaké aktivitě, ale nevěřili jste vlastním silám a schopnostem, nyní je nejlepší příležitost to vyzkoušet. Výsledkem budete pozitivně překvapeni.