Horoskopy od 04-10-2010 do 10-10-2010

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtyřicátý týden roku 2010

1. Beran – tento týden bude na první pohled velmi složitý a nepříliš vůči vám přátelský. Ale s odstupem času zjistíte, že spousta událostí se děla podle vaší vůle, či jste je svým chováním ovlivnili a nasměrovali. Tento týden za vás bude pracovat hlavně vaše podvědomí. Obecně čekejte spíše smutek nebo i deprese, proto si hledejte co nejvíce způsobů jak se jim vyhnout.

2. Býk – očekávejte nějaké nové zajímavé výzvy. Cokoliv co vás čeká nelze odvolat, zůstané vám pouze možnost přikrčit se a vyrazit kupředu. Občas chytrostí, ale většinou silou a vlastní průbojností se vám většina věcí podaří, pokud se někde nepokusíte couvat.  V takovém případě spíše očekávejte neúspěch a z něho pramenící frustraci. Nikdo vám moc nepomůže.

3. Blíženci – týden můžete začít s většími či menšími finančními problémy. Jejich původ bude v nepředpokládaných výdajích, ale také i v jisté rozhazovačnosti v minulosti. Co nejrychleji vyřešte situaci, aby se netáhla dále a neměla další nepříjemné důsledky v budoucnu. O víkendu vás může čekat zajímavé setkání.

4. Rak – rozhlédněte se kolem sebe pořádně. Je dosti pravděpodobné, že nadcházející týden se bude odehrávat ve znamení psychických zmatků a nerovnováhy. Ale nebudete na vině, někdo ve vašem okolí vás obírá o energii, jeho starosti začínají být zbytečně i vašimi starostmi a vy pomalu nemáte na normální život čas.

5. Lev – docela zajímavý týden pro tvůrčí činnost. Také byste měli v sobě objevit nějakou utajenou schopnost či talent, který vám s mnohým pomůže. Budete překvapovat svými nápady okolí. Pokud je před vámi nějaká důležitá záležitost, nesmíte ji odkládat, odložení bude mít špatné efekty a na nápravu budete muset velmi dlouho čekat.

6. Panna – pokud budete iniciativní, vaše konání bude mít velmi hezké výsledky za několik týdnů. Nesmíte se nechat odradit škarohlídy a nesmíte si říkat, že není důvod drát se nějak kupředu. Naopak, cpěte se co to dá a ukažte všem co umíte. Na konci týdne si dejte pozor, aby vaše zaběhanost nebyla až příliš na úkor někoho velmi blízkého. Může se cítit odstrčen.

7. Váhy – objeví se před vámi nějaká velmi zajímavá možnost investice. Musíte si ji dobře promyslet, nezaškodí sáhnout i pro poradu k nějakému opravdovému odborníkovi. Rozhodně si u důležitých záležitostí nenechte radit různými všeználky a snažily. Kolem poloviny týdne mějte mysl a srdce otevřené.

8. Štír – není vyloučeno že celých následujících sedm dní budete získávat velmi pozitivní odezvu od svého okolí. A to téměř na cokoliv co uděláte. Prostě a jednoduše, lidé vás budou mít rádi. Využijte této situace a vyzkoušejte i věci, které dříve nebyly ve velké oblibě či se setkaly s nepochopením.

9. Střelec – budete obdařeni docela velkou výřečností, pokuste se jí využít k přesvědčení lidí, kteří vám do této doby nebyli příliš nakloněni. A pokud to nevyjde nebo se vám do toho moc nechce ? Konec konců nic se neděje, lidí kteří jsou vám oporou je kolem vás dost. Tak jim alespoň ukažte, že si toho vážíte.

10. Kozoroh – zvláště druhá polovina týdne bude ve znamení mnoha rychlých a občas i šokujících změn. Nemá smysl reagovat úplně na vše a snažit se najít okamžitá řešení. Uhonili byste se k smrti a efekt by stejně byl spíše průměrný. Nejlepší bude, pokud si vyberete jen to co je pro vás důležité a nad zbytkem prostě mávnete rukou.

11. Vodnář – práce a domácnost, klasický každotýdenní koloběh. Ani tentokrát to nebude jinak, čeká vás spíše monotonní týden, kde nebude příliš mnoho zajímavých událostí, proto byste se měli sami ho pokusit nějak oživit. Ale bez nějakých extrémů. Fádní týden znamená i mírně nudné reakce vašeho okolí.

12. Ryby – některé věci, které jste neměli vyřešené dříve, budete nyní moci vyřešit. Snažte se ale být hodně opatrní, velmi často vás přepadne hádavá nálada, budete mít chuť se hádat i o naprosté hlouposti a to vaše snažení může velmi nepříjemně mařit. Hněv v sobě ale nesmíte dusit bez jakékoliv reakce, když uvidíte, že to jinak nejde, jděte někam ven, vyběhat si či zakřičet do lesa.