Horoskopy od 28-03-2011 do 03-04-2011

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třináctý týden roku 2011

1. Beran – v práci by vás mělo čekat výrazně klidnější období. Nic by vám nemělo překážet v realizaci soukromých plánů, ty je nejlepší nechat na druhou polovinu týdne. Celkově se nebudete muset ani moc snažit, abyste dosáhli toho co potřebujete. Neměl by se vás týkat ani nedostatek peněz, ba dokonce situace se může mírně zlepšit. Pokud vám bude přebývat výraznější hotovost, popřemýšlejte o nemovitostech.

2. Býk – čeká vás docela dost výdajů na domácnost a rodinu obecně. Ale pokud si vše dobře naplánujete, tak byste neměli mít nějaké výraznější nedostatky. Uvidíte před vámi docela blízko zajímavou šanci, ale abyste ji dobře využili, musíte si vše detailně promyslet, intujice vám nepomůže a nemůžete konat jen pod vlivem náhlých popudů. Pozor na nabídky, které budou na první pohled bezchybné, mohou být dobré, ale také nemusí.

3. Blíženci – začátek týdne začněte co nejaktivněji. Pokud něco od vás bude vyžadovat odvahu, najděte ji v sobě, nebo své zbabělosti budete později velmi litovat. Někdo bude zpochybňovat vaše schopnosti, i kdybyste s tím částečně souhlasili, tak rozhodně to nesmíte dát na jevo a naopak všem naznačujte, že to není pravda. V druhé polovině týdne se vyhýbejte všem složitějším rozhovorům s blízkými, věnujte se jen lehkým tématům.

4. Rak – spor který se budete snažit řešit, se místo pozitivního rozuzlení stane ještě větší a vy budete hlavní viník. Takže pokud možno držte se od jakýchkoliv hádek co nejdál. Večery si pokuste zarezervovat pro rodinu, s nikým si neodpočinete lépe i když se vám to možná nezdá.

5. Lev – měl by to být váš šťastný týden. Karty vám slibují úspěch téměř ve všem na co sáhnete, snad jediné čemu byste se měli vyhýbat je přehnaná fyzická aktivita. Normálních věcí se to ale netýká. Pouze nepřepínejte síly. Mělo by se vám podařit zvítězit nad někým, kdo vás už delší dobu štve a hlavně si všichni mysleli, že má neustále pravdu a vy ne. Nyní vaše okolí konečně otevře oči.

6. Panna – hned na začátku týdne by se vám měla objevit nějaká zvláštní informace, která převrátí vzhůru nohama velkou část plánů, které jste měli na tento týden. Ten by měl být plný mnoha neporozumění a menších konfliktů z nejbližšími. Tyto hádky ale nenechte přerůst do větších rozměrů. Ve čtvrtek a v pátek vás čekají složitá rána, pokuste se s tím nějak vyrovnat a nepřenášet špatnou náladu do zbytku dne.

7. Váhy –  nejvíce nápadů a nejlepší odpočinek vám přinese odpolední pohoda na kanapi s nějakou knížkou či časopisem. Dejte odpočinout televizi i počítači. Vaše intelektuální forma by vám mohla přinést několik zajímavých úspěchů, pokud se dobře připravíte. Pokuste se urovnat nějaké staré spory, které vám již delší dobu komplikují život a vztahy.

8. Štír – jestli se budete hodně snažit, bude před vámi docela úspěšný týden. Jestli se vám ale nechce vynakládat hodně sil, tak tragédie to také nebude, nic zlého, ale ani nic dobrého, prostě taková klasická šeď. Za zmínku jen stojí středa, kdy byste se měli ocitnout v soukolí několika protikladných zájmů, které vás přesměrují někam, kam se vám moc nechce. Nechte to plavat, samo se to o den, dva vyřeší.

9. Střelec – získáte několik velmi důležitých informací, které si budete muset dobře zapamatovat. Ale také je nesmíte nikomu prozradit. V budoucnu vám přinesou velmi dobrý zisk, ale pokud by váš jazýček byl příliš upovídaný, tak z vašich profitů nic nebude. Pokoušejte se neriskovat v tomto týdnu, pokud jste byli zvyklí sázet, tak to nyní nemá smysl a to nejen z důvodu finančních problémů Sazky, ale hlavně protože můžete prohrát i kalhoty.

10. Kozoroh – pokuste se nasmlouvat co nejvíce nových podmínek, mnoho věcí už vyžaduje ve skutečnosti pořádnou změnu. Někdo vás za vašimi zády hodně pomlouvá, zatím neřešte pomlouvače, ale řešte to co jeho ošklivé drby způsobily. Na něj bude v budoucnu času dost a hlavně se sám spálí, což bude pro vás mnohem lepší situace, než kdybyste museli začít dokazovat, že nejste velbloudem.

11. Vodnář – začněte přemýšlet pomaličku už o letních měsících a nějakém příjemném odpočinku. Ještě to nehoří, ale pokud začnete plánovat nyní, tak budete mít mnohem více dobrých možností. Důležité věci si zařiďte pokud to jen půjde na začátku týdne, jeho druhá polovina a zvláště víkend budete mít tak nabitý, že by se vám mohlo podařit na leccos závažného zapomenout.

12. Ryby – budete mít sklony zlehčovat většinu událostí, co se kolem vás dějí. Ve většině případů ničím si neublížíte a možná i se vám podaří vyšetřit více času na věci zajímavější, přinejmenším z vašeho hlediska. Ale tento přístup rozhodně není doporučen u záležitostí rodinných. Tam to může skončit velmi nepříjemnou hádkou s dlouhodobými následky. Na konci týdne si dejte pozor na nohy.