Horoskopy od 25-04-2011 do 01-05-2011

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
sedmnáctý týden roku 2011

1. Beran – na začátku týdne budete potřebovat v rodinných vztazích hodně klidu a pochopení, aby nedocházelo ke zbytečnému napětí a sporům. Celý týden vám někdo bude předhazovat cosi, co nebude pravda. Mávněte nad tím hlupákem rukou. Případné hádky a nepříjemnosti se pokuste vyřešit před víkendem, který díky tomu bude úplně pohodový. Neměňte nic co je dobré.

2. Býk – jestli jste řešili nějakou věc poslední dobou příliš emotivně, tak zaměňte ty emoce za rozum. A najednou uvidíte světélko na konci tunelu a rozhodně to nebude vlak. Pamatujte, že ve vztahu city nejsou vše. Jsou nejdůležitější, ale ne jediné. Ve středu vás čeká nějaká velmi ostrá výzva, které se budete muset na plno podřídit. Velmi vám zdeformuje život až do pátku možná i zabere kousek soboty.

3. Blíženci – pokuste se trávit co nejvíce času s osobami, které máte rádi a těm, které moc nemusíte se pokud možno neustále vyhýbejte. Pokud vás budou čekat nějaké důležité rozhovory, a takové riziko existuje kolem konce týdne, pokuste se z nich vykroutit, tento týden vám moc nepřeje, buď budete příliš tvrdohlaví a nebo úplně zbytečně  povolíte. Po večerech se vyhýbejte jakémukoliv přehánění, ba dokonce vyzkoušejte nějaký večer při zábavě jen s čajem či limonádou.

4. Rak – jestli máte stálý vztah, hrozí vám, že svého partnera něčím velmi nepříjemným urazíte, či dá se říci, že mu úplně zbytečně ublížíte. Dejte si na to pozor a pokud se něco takového stane, tak pokuste se co nejdříve o nějakou omluvu. Tento týden si celou dobu dávejte pozor na Vodnáře, Býky a Berany. Některé věci stojí více než má smysl za ně vydat.

5. Lev- první polovina týdne bude ideální pro různé procházky, zvláště podvečer, případně i při svitu hvězd. Také možné cesty se vydaří a budete z nich mít dobrý pocit. Druhá polovina naopak vás spíše bude vyzývat k lenošení a relaxu. Nechte se tímto rytmem vést. Pokud vás čeká nějaké vyřizování, pokuste se ho vyřídit tento týden, také při nákupech budete mít asi dosti šťastnou ruku.

6. Panna – vaši trpělivost někdo velmi festovně otestuje. Určitá osoba velmi zneužije vaše dobré srdce a její chování vás donutí změnit plány, které jste si na tento týden nachystali. Z této rány vám nejlépe pomůže společnost nejbližších osob při teple domácího krbu. Rozhodně unikejte řešení problémů nějakými útěky a extravagancemi ve večerní době. Využijte čas na četbu nebo učení.

7. Váhy – docela dobré by bylo, kdybyste jiným zorganizovali jejich čas tak, aby vám dali pokoj a vy jste si mohli užít příjemnou chvilku samoty. A to celou pracovní část týdne. Práci a kontaktům se asi úplně nevyhnete, ale doma přeci lze mnohé zorganizovat tak, abyste si mohli například dát podklidných dvacet. O víkendu si dělejte co chcete, jen se vyhýbejte nadměrnému hluku, budete mít citlivější uši.

8. Štír – první část týdne vám přinese docela dost bolení hlavy. Část bude opřena na racionálním základu a opravdu se zvětší počet starostí, které vás pronásledují a část bude jen setrvačností, kde se budete snažit hledat problémy i tam kde vůbec nejsou. A tu druhou část s trochou snahy budete schopni vyeliminovat. Nenechte se lidmi tlačit do věcí, které jsou vám vyloženě odporné, ve věcech nezajímavých někdy bude lepší se podřídit a získat si něčí příznivý pohled.

9. Střelec – u vztahů které trvají maximálně pár let, může se objevit určitá ospalost a únava tou druhou osobou. Ale této atmosféře se nepoddávejte, už se vám podařilo tolik a není nic zvláštního, že lidé chtějí někdy trochu více klidu. Kdo ví, možná je to nějak spojené s napjatou atmosférou předsvátečního shonu, které byla minulý týden. Jinak ale pamatujte, že nuda bývá největší nepřítel lásky. Popřemýšlejte o víkendu o nějaké veřeči při svíčkách.

10. Kozoroh – sníte o něčem neobvyklém, sen je spíše z rodu těch pohádkových, tak se nedivte, že skutečnost je prostě taková … skutečná, šedá a spíše nezáživná na první pohled. Ale to něco více a hlavně to nejdůležitější rozhodně není vidět na první pohled. Celý týden se pokuste nevnucovat jiným svůj názor, buďte spíše smířliví. O víkendu méně křiku více úsměvu.

11. Vodnář – hned na začátku týdne to rozbalte. Neukrývejte již před světem své plány. A pokud něco chystáte, tak nekontrolujte to již po sté, nezkoumejte jestli někde není ještě nějaký problém, předveďte se. Úspěch máte zaručen. A pokud zaslechnete nějaké námitky, tak se nenechte zviklat, vy máte pravdu a také sílu o tom svět přesvědčit. V druhé polovině týdne popřemýšlejte jak bydlíte, nechtělo by to něco změnit, alespoň v postavení nábytku či barvě ?

12. Ryby – neustále nezapomínejte, že největší sílu mají konkrétní argumenty a ne jen nějaké plané okecávání či nedej bože výmysly. Pokud budete dobře připraveni, tak vás nikdo a nic nemůže překvapit a na vše budete mít dokonalou odpověď. Celý týden budete pod nějakým nevysvětlitelným tlakem a ani do konce týdne nenajdete pro to vysvětlení, takže nejlepší je se s tím smířit a lidem své chování jako z divých vajec vysvětlit. Večer ve čtvrtek můžete zažít něco zajímavého.