Horoskopy od 26-09-2011 do 02-10-2011

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
třicátý devátý týden roku 2011

1. Beran – vyzbrojte se hned v pondělí diplomatickým štítem. Budete ho potřebovat, protože bude velmi nutno vyřešit nějakou záležitost, kde nejdůležitější bude cit pro dobré řešení. A hlavně nebudete chtít se dotknout ani jedné strany a to by mohl velmi rychle udělat nějaký přímý neopatrný postup. Uvěřte si a pokuste se v sobě objevit zásoby energie, můžete se cítit lehce unaveni, ale udělejte něco co máte hodně rádi, a najednou zjistíte, že králíček Duracellek je proti vám naprostý žabař.

2. Býk – napadne vás něco nového a zajímavého. Neodkrývejte jen karty hned na začátku a promyslete si vše pořádně. Nápad to totiž bude dobrý, je jen pár drobností, které by chtěly přepracovat či dopracovat, abyste hned na samém začátku nenarazli. Někdo blízko vás bude se předvádět jako velmi tajuplná osoba, která toho spoustu ví, ale vám ani jiným nepoví. Klid, nic neví, snaží se jen dělat zajímavější než  je ve skutečnosti. Ve čtvrtek hodně bojujte o své zájmy.

3. Blíženci – pokud nemáte partnera na cestu životem, tento týden se může objevit nějaká velmi zajímavá a orginální osoba. Možná by stála za menší hřích a zkoušku co by bylo kdyby. Ve středu, čtvrtek a pátek se pokud to bude jen možné vyhýbejte večerním zábavám ve větší společnosti. Rozhodně se nenechte nikým řídit, kormidlo lodi vašeho života musí být pevně sevřené vašimi dlaněmi.

4. Rak – někdo po vás bude něco chtít a bude s tím velmi otravný. Chtělo by to abyste dokázali neustále říkat ne, protože se vám rozhodně nevyplatí splnit to co chce. Od začátku týdne si hlídejte trošku jídelníček a váhu, budete ohroženi kaloričtějším jídlem spojeným s nedostatkem pohybu a to je největší nepřítel vašich kil a následně i vzhledu. Pracovně byste měli rozlišit mezi tím co je důležité a co není. A nešťourejte se ve zbytečnostech.

5. Lev – možná začátek podzimu není nejlepším obdobím pro realizaci přání a snů, ale pro vás to neplatí.  Neublížili jste v posledních dvou týdnech někomu ? Jde hlavně o slova, která ve špatné chvíli a místě vyřčená, mohou ranit mnohem více než ostrý nůž. Někoho velmi trápí vaše dřívější chování, stačilo by jen naznačit, že jste si toho vědomi a také že je vám to líto. Pokud seberete v sobě tu trochu odvahy se přiznat k chybě, v budoucnu už litovat nebudete.

6. Panna – pokuste se trošičku méně tlačit na pilu. Rozhodně je nutné prosazovat své zájmy, ale pokuste se to nyní dělat trošičku skrytěji. Zákulisními pohyby a domluvami dosáhnete nyní nejvíce. V druhé polovině týdne se můžete setkat s člověkem, který bude znát a nebo umět pár věcí, které vás velmi překvapí. O víkendu se budete jasně rozhodnout pro ano či ne, nebude tam pohyb pro manévry.

7. Váhy – popřemýšlejte jestli ve vašem obydlí není něco co by chtělo opravit, vyměnit či možná dokonce přestavět na něco nového. Pokud se rozhodnete pro změny nyní, tak osud vám pomůže, podaří se vám objevit tu nejlepší možnou nabídku.  Ale musíte si pohlídat výdaje, budete v pokušení když už začnete, pokračovat a pokračovat a to může přeci jen bleskově vyprázdnit vaši šrajtofli.

8. Štír – pamatujte si, že k úspěchu většinou výtah nejede. Musíte si na tu obrovskou rozhlednu vše poctivě vyšlapat. A tento týden nebudete ani v půlce. Nevzdávejte to ale, pokračujte až nahoru. Pokud nyní nad vším mávnete rukou a slezete, tak stejně vás bude v budoucnu čekat ta samá cesta, pokud vám teda v životě nestačí jen koukat všem na záda a mrmlat jak to je ošklivé. Nezapomněli jste někomu napsat nebo mu zavolat ? Je nutno něco dořešit.

9. Střelec – na zábavách a večírcích můžete být tento týden hvězdou. Doma a v práci to ale příliš pochopení nenalezne. Nejlepší by bylo, kdyby se vám podařilo najít nějakou správnou rovnováhu. Protože sice vaše potěšení je v tomto životě pro vás tím nejdůležitějším, ale pokud vám někdo bude později něco vyčítat, tak radost se výrazně zmenší a může přijít i otrávení. Pokuste se vyskočit někam na opravdu dobré jídlo nebo vyzkoušejte nějaký zajímavý recept, romantika ve dvou by byl ideál.

10. Kozoroh –  někdo vám namlouvá, že jste v něčem naprosto dokonalí a bezkonkurenční. Určitě se to skvěle poslouchá, ale pokuste se o vlastní střízlivý odhad a uvidíte, že to bohužel není úplně pravda. A nyní jen zjistěte jestli to říká, protože ničemu nerozumí a nebo protože z vás chce udělat hlupáka. Asi vás čeká tento týden nějaká nepříjemná rodinná „zábava“, pokuste se překousnout, děláte to pro ně a mělo by se vám to pozitivně vrátit v nedaleké budoucnosti.

11. Vodnář – docela by se vám hodilo zdokonalit si schopnost naslouchat jiným lidem. Velmi často máte pravdu, ale velmi často by také bylo lepší, kdybyste si nejdříve poslechli i to co druhá strana říká a nabízí. V pátek se dozvíte nějakou velmi důležitou informaci , moudře ji využijte. Celý týden si dejte pozor na adrenalin, přílišné množství se může skončit trošku nepříjemným úrazem.

12. Ryby – hvězdy nad vámi budou bdít a rozhodně se vám to hodí. I když se budete snažit sebevíc, tento týden uděláte několik dost velkých bot. Ale … Bez důsledků, některých si druzí nevšimnou a u jiných ocení vaši upřímnost a schopnost uznat omyl a pokusy o nápravu. Objeví se i pomocná ruka, kterou rozhodně nyní neodmítejte, i kdyby patřila komukoliv. Zázraky se totiž stávají nejen o vánocích. Dejte si pozor při podepisování nějakých dokladů, je opravdu v nich vše přesně tak, jak si přejete vy a nebo je tam i něco, co je pouze pro dobro strany druhé ?