Beran – horoskop na rok 2012

Beran obecně se může v roce 2012 těšit na mnoho dobrého, které ho potká jak ze strany osudu tak i od jeho nejbližších osob. První polovina roku 2012 bude určována nejvíce vaši rodinou a jejími problémy, kolem léta byste měli začít řešit více své osobní záležitosti. Co největší část volna umístěte do letních měsíců, aby se vám podařilo odpočinout před nepříjemným a náročným podzimem, kdy budete muset řešit nové výzvy. Obecně by vás všední věci měly trápit, nové a originální záležitosti by vás měly nadchnout.

nejlepší měsíce v roce 2012 – leden, červenec, srpen

nejhorší měsíce v roce 2012 – duben, říjen, listopad

Láska – bez ohledu na to, jak se záležitosti vyvíjely do dnešních dnů, horoskop na nový rok vám předpovídá docela velkou dávku úspěchů na bojišti srdcí. Bude to způsobeno hlavně nějakým tajuplným magnetismem, který začnete vyzařovat, bude ve vás zrovna to něco, co je tak hledané a co i u Berana ve stálém vztahu partner velmi ocení. Pokud budete flirtovat, tam se nejvíce projeví vaše kouzlo. Vyhýbejte se cizincům. Může přijít několik nepříjemných krizí, nebude jednoduché vyčkat až do jejich konce, ale potom rozhodně vykoukne slunéčko.  Všechna nejdůležitější rozhodnutí týkající se lásky odkládejte a pořádně promýšlejte, tady zbrklost bude vaším největším nepřítelem.

Práce – horoskop předpovídá, že rok 2011 bude mít každý Beran výrazně lepší ve všech pracovních záležitostech, než byl ten rok předchozí. Největší pozitiva čekejte na jaře, v létě by se nemělo nic moc měnit a situace bude uvolněnější, na podzim nebudou průšvihy, ale bude to přeci jen trošku náročnější. Velmi mnoho věcí bude záležet od toho, jak se vám podaří si zorganizovat práci, chaos bude vaším nepřítelem. Pamatujte si, to čeho dosáhnete v roce 2012 přinese hodně pozitivního i v následujících třech letech. Vyhněte se špatným radám, vybírejte jen ty dobré od dobrých lidí.

Zdraví – energie bude dost, jen je nutno si ji správně rozložit, jinak vám může dojít ve chvílích, kdy ji budete nejvíce potřebovat. Nejlepší bude, pokud se vám podaří co největší počet volných chvil věnovat aktivnímu odpočinku – ale pozor, nepleťte si to s poloprofesionální sportovní činností. Pokud vás týrá nějaká závislost, nejlepší období, kdy se jí budete moci zbavit je přelom zimy a jara. Neslunečné dni nesmíte zapomínat na zvýšený přísun vitamínů, pokud možno v co nejkompletnější podobě.