Býk – horoskop na rok 2012

Pro Býka by měl rok 2012 rokem nějaké velmi šťastné události. Není přesně určený směr, ze kterého ta exploze radosti dorazí, ale rozhodně to poznáte a rozhodně  budete naprosto nadšeni a bez přehánění, budete žít i po celý zbytek následujícího roku. Pokud možno se snažte na začátku roku dělat více věci, která vás baví, zima je na to super. Jaro může být náročnější, léto v některých aspektech taktéž a podzim to bude nenáročná nuda.

nejlepší měsíce v roce 2012 – leden, únor

nejhorší měsíce v roce 2012 – duben, květen, prosinec

Láska – Venuše si vás bude hlídat v roce 2012 od  února až do července, to bude období nejvíce nabité emocemi, to bude čas, kdy se hodně věcí může měnit či výrazně vylepšit. Bude docela dost emočních houpaček, jednou budete nadšeni, jindy ucítíte ten nepříjemný knedlík v krku a slzička se prostě v koutku oka musí objevit. Samotný Býk ať se koncentruje na jarní období a pak na úplný konec roku, tam má šanci najít opravdovou velkou lásku.  Poslední velká šance bude na Silvestra, jen si jí všimnout a nepromarnit.

Práce – rok 2012 bude náročný, zvláště na začátku, kdy hlavně budete muset přibrzdit své emoce a jazyk. Může se vám stát že řeknete několik věcí, které nejenže nepůjdou vzít zpět, ale hlavně vám velmi v pracovních věcech ublíží. Důležitá rozhodnutí odkládejte do momentu, kdy budete znát všechny detaily. Od konce léta nejvíce hodnocena bude nejen pracovitost, ale také kreativita a originalita. Efekty velkých pracovních předsevzetí byste měli vidět až po dvou třech měsících.

Zdraví – velmi důležité budou správné stravovací návyky. Pokuste si upravit jídelníček tak, aby splňoval všechny potřeby vašeho těla. Vyhněte se drastickým dietám, řešte věci přirozeně, zdravý jídelníček, pravidelné menší dávky jídla a hodně pohybu. Radovánky, u kterých víte, že příliš zdravé nejsou omezujte. Nemusíte žít jako poustevník, ale po dnu šílenosti si dejte klidně týden poklidnější a když budou dva, vůbec to nebude vadit. Pokuste se vyhnout mnohadenním radovánkám bez pauzy, vaše tělo vám pak začne vysílat hodně negativních signálů. Pokuste se o jednu kompletní prohlídku u lékaře, aby se vám podařilo zastavit nějaké problémy hned v zárodku.