Vodnář – horoskop na rok 2012

Rok 2012 podle horoskopu bude pro Vodnáře plný různých výkyvů jako na rozbouřeném oceánu. Nemusí to být jen od zlého do dobrého a naopak, ale často to bude od neutrálního do extrému z jedné či druhé strany. Taková houpačka. Jedno je jisté, Vodnář, který bude mít stabilní svoji rodinnou či partnerskou situaci bude na tom výrazně lépe, než Vodnář, který tady bude mít problémy.  Úspěchy se budou objevovat nahodile, větší koncentrace bude kolem konce jara. Neúspěchy budou rozložené do celého roku, žádné období nebude mít převahu. Raky a Štíry, které nebudete dobře znát, ignorujte a vyhýbejte se jim.

nejlepší měsíce roku 2012 – květen, červen, prosinec

nejhorší měsíce roku 2012 – leden, srpen, listopad

Láska – s péčí Venuše a jejích amorků může Vodnář počítat v první třetině roku. Svobodný Vodnář si zde bude moci vyměnit svůj rozlétaný stav za stabilnější, Vodnář, který si vychutnává radosti trvalého vztahu by měl být pod výrazně vyšší péčí svého partnera. Nejlepší bude si danou situaci vychutnávat. Zbytek roku bude totiž nuda vedle nudy, flirty se nebudou dařit, ale žádné polití ledovým kýblem také nenastane, pozornost, tak krásná na začátku roku najednou bude jen tehdy, kdy je to tzv. očekávané z „nutnosti“. Pokuste se vyhýbat žárlivosti, bude zbytečná a riskujete že se vám vrátí stejně nesmyslně jako bumerang.

Práce – horoskop předvídá, že v roce 2012 by měl Vodnář být na tom výrazně lépe s kreativitou, než byl v předchozích letech. Díky tomu by se mu mělo podařit také několik opravdu velmi výrazných úspěchů na pracovním poli, které poté budou  náležitě finančně oceněny.  Dovolenou by mělo být možno si vymyslet opravdu nějakou zajímavější a atraktivnější, jen rozhodně je třeba to nachystat výrazně dopředu, nejlépe bude plánovat hned jak se objeví vyšší obnos (a ten nedotknutelně odložit tam, kde na něj nebude možno sáhnout).  Pokud budete mít možnost navštěvovat nějaké dovzdělávací kurzy, určitě se tomu nevyhýbejte. Bude to určitě velmi dobře utracený čas.  Na konci roku věřte jenom sobě, pokud budete spoléhat na někoho jiného, čeká vás velké zklamání a nemalý průšvih.

Zdraví – Vodnář by si v roce 2012 měl nejvíce dát pozor na své dolní končetiny, větší riziko hrozí kolenům. Pozor na nervy, pokud je nezkrotíte a nebo se budete dostávat do situací, kde dostanou lehký „záhul“, může se to později odrazit na celém vašem organismu.  Krk byste si měli chránit zvláště na konci zimy a také na jejím začátku. Pokud se vám podaří hodně hýbat, bude to jen dobré pro vaše zdraví, jestli jste nevyzkoušeli běhání, možná nyní je konečně čas jít do toho. Různým těžším potravinám byste se měli vyhýbat celoročně, ale pokud to nezvládnete, pokuste se alespoň je redukovat, obzvláště na jaře. Pokuste se více obklopit modrou barvou.