Horoskopy od 24-10-2011 do 30-10-2011

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtyřicátý třetí týden roku 2011

1. Beran – kolem vás bude hodně radosti a veselí, problém bude jen v tom, že buď se ho příliš nebudete účastnit, nebo dokonce nebudete vědět, proč všichni tak blázní. Možná se budete cítit lehce odmrštění či vůbec tak nějak odstrkováni, ale není to pravda, jen prostě to budou věci, kterých jste se neúčastnili. Ale když si dáte práci a zaposloucháte se, tak uvidíte o co jde. V úterý dostanete šanci na vyzkoušení něčeho nového, už o víkendu můžete to využít.

2. Býk – v nejbližších dnech by vás měl čekat dost velký pokles energie, první příznaky uvidíte v pondělí, nejhorší by to mělo být ve středu. Do víkendu by se to mělo zlepšit a tam byste měli si užít. Něco by se tento týden mělo skončit. Pokud možno nevymýšlejte nyní nic nového a dejte si více oraz. Nyní vám hrozí nachlazení, takže nezapomínejte na prevenci a neoslabujte zbytečně organismus například nedostatkem pravidelného spánku.

3. Blíženci – přibližně v polovině týdne se někdo pokusí na vaše záda naložit mnohem více povinností, než je normální člověk schopen zvládnout. Pokud se neozvete, bude to na vás, a protože to opravdu nepůjde, tak na vás budou i pozdější chyby z nedokonalosti a nedochvilnosti. Pokud se ozvete, tak vše se upraví ve váš prospěch. Jen to chce trochu odvahy. Před víkendem vás čeká nějaká překvapivá událost.

4. Rak – nenechte se pobláznit nádhernými sliby a ještě nádhernějšími prázdnými nabídkami. Vždy vyžadujte pouze jasně napsané a určené věci se zárukami, řečičky vás nemusí zajímat, i když nyní těch slaďounkých nesmyslů bude opravdu více než pod dostatkem. Nemusíte se obávat případných změn jen by měly být promyšlené. Někdo se vás bude snažit ovládat, nehádejte se s ním, ignorujte ho.

5. Lev – dejte větší šánci lásce či romantice. Samotní Lvi by si měli přestat myslet, že láska se objeví sama u nich doma před televizí a vyrazit někam do světa a Lvi co žijí ve vztahu, by měli nyní popřemýšlet, čím ho nějak lehounce oživit. Pomoci by v tom mohla i maličká obměna šatníku. Pozor jen na peníze, ke konci týdne vás mohou čekat nějaké větší povinné výdaje.

6. Panna – udělejte něco bláznivého, nejlepší by bylo někdy po večerech. Neseďte doma, zavolejte známým a nebo pokud se ozvou sami, tak jejich nabídku neodmítejte a vyražte někam mezi lidi a za zábavou. A tam se odvažte. Budete svědkem nějaké šokující informace, ačkoliv to bude na první pohled vypadat neuvěřitelně, opravdu to bude pravda, přinejmenším velká část z toho co uslyšíte.

7. Váhy – pokud se budou venku ženit všichni čerti, tak kdykoliv to bude jen možné, zůstávejte poklidu doma v teplíčku a klidu. Najděte si nějakou příjemnou zábavu, která vám přinese nejvíce potěšení a vyhýbejte se věcem, které nemáte rádi a nebo takovým, které vás nudí. Budete se účastnit nějakých rozebírání toho, co je dobré a co je špatné a jak reagovat, vyhněte se jakýmkoliv výraznějším výstupům a obecně se řiďte tím, že dobré je to, co je dobré pro vás a samozřejmě na opak.

8. Štír – pokuste se tento týden nebýt býkem, ale buďte toreadorem. Odvahou a úspěchy si získáte všeobecný obdiv. Rozhodně budete muset ukázat co nejvíce ze sebe, to vaše skutečné já. Domácí povinnosti nejsou moc příjemné, pokud jich nyní bude trochu více, pokuste se je přesunout na někoho jiného a koncentrujte se co nejvíc na vlastním rozvoji a také sebeprezentaci. Ve čtvrtek a pátek si budete muset poradit s náhlým úbytkem fyzických sil. Zkuste si ráno dát nějaký pravý ovocný džus.

9. Střelec – obden se pokuste si vyhledat trošku více volného času a pak dotlačte svého nejbližšího, aby učinil totéž a potom si udělejte nějaký společný program a jestli to nepůjde každý druhý den, tak se pokuste alespoň o dva dny, tam určitě nějakou mezeru v programu najdete. Někdo se vás hodně obává, měli byste to z něj vycítit,  pokuste se trochu usmát a případně mu nějak naznačit, že vše je v naprostém pořádku.

10. Kozoroh – vyhněte se nějakým přehnaným výdajům. Obzvlášť, pokud vám někdo bude sugerovat, že byste měli udělat nějakou investici či obecně finanční rozhodnutí, které výrazně ovlivní vaši budoucnost. Nemá pravdu, rozhodně je ještě čas a vy si musíte vše velmi pečlivě prostudovat. Pokud vás bude tlačit, jasně mu řekněte, že jde o vaše peníze a proto potřebujete čas na prozkoumání detailů. Pokud vás bude tlačit dál, tak je jasné, že tady něco hodně smrdí. Ve společenských kontaktech, které si budete moci vychutnat v druhé polovině týdne, vsaďte na intuici.

11. Vodnář – budete potřebovat udělat něco složitějšího, vyhněte se nějakému kutilství či příslovím, o tom že Čech zná sto řemesel a všemu rozumí.  Čas, který byste tomu obětovali za to nestojí, zvláště, když kvalita výsledku bude průměrná a možná dokonce podprůměrná.  Nenechte se někým otravovat, obrátit se na experta rozhodně není ostuda. Někdo kdo se tvářil přátelsky ve skutečnosti vás pomlouvá, vykašlete se na něj. V pátek si dejte pozor na cestách.

12. Ryby – vaše okolí vás na začátku týdne nebude chápat, není pro to nějaký racionální důvod. Nevracejte jim to, buďte jako želvička, zatáhněte se do krunýře a prostě přečkejte těch pár nepříjemných dnů, pak už to bude dobré. Možná vás někdo pozve na nějakou hodně praštěnou zábavu, pokud to bude možné, pokuste se tomu nějak vyhnout, protože vám tam hrozí nepříjemné ztrapnění. Koncentrujte se na věcech milých, romantických a vůbec pozitivních. Vyzkoušejte nějaké exotické ovoce.