Horoskopy od 31-10-2011 do 06-11-2011

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtyřicátý čtvrtý týden roku 2011

1. Beran – budete hodně nakažliví, ale v tom pozitivním slova smyslu. Pokud se jen trochu postaráte, tak budete schopni nabíjet svou pozitivní energií i vaše okolí, které vám to později samozřejmě i s úroky vrátí a pomůže vám v nějakých náročnějších záležitostech. Pokud se vám podaří vyřídit vše důležité do středy, zbytek týdne by měl být již jen milý a výrazně klidnější až relaxační. Jen se podívejte opravdu i dozadu šuplíku, jestli vám tam nestraší nějaký drobný otravný rest.

2. Býk – docela by vám prospělo trochu více fyzického cvičení. A večer, před spaním i nějaké intelektuální cviky. Nějaká logická hra ale i například křížovka by vám určitě hodně pomohly. Vaše tělo a mysl jsou totiž velmi dobře připravené na zdokonalení, tak proč toho nevyužít. Efekty vaší práce byste měli vidět velmi brzy. Pokud k vám přijíždí nějaká návštěva, dobře se připravte na její uvítaní, ať vás později nečekají nepříjemnosti či pomluvy.

3. Blíženci – pokud si plánujete nyní nějakou cestu, tak urychlete fázi plánování a přejděte do fáze realizace, tento týden horoskopy naznačují, že cestování proběhne k vaší plné spokojenosti. Pokud jste nic takového neplánovali, vymyslete si alespoň trošku delší výpravu například na víkend. Nepřinese vám to jen relax a potěšení, další ovoce by to mělo plodit i v normálním či pracovním životě. Hledejte nové nápady, jen si hlídejte jejich racionalitu, bláznění nevyjde.

4. Rak – začátek týdne věnujte péči o sebe. Případný stres, který vás pronásleduje a nebo se může velmi rychle objeví může vycházet z toho, že příliš moc se staráte o jiné a příliš zanedbáváte svou vlastní osobu.  Kromě péče (rozhodně by vám večer prospěla nějaká příjemná voňavá koupel s přitlumeným světlem) ale také musíte v sobě přibrzdit jakékoliv choutky na negativní vnímání světa kolem vás. A hlavně se pořád s někým neporovnávejte, poslední dobou se tím trápíte jen vy, ostatní už poznali to co je ve vás dobré.

5. Lev – někdy je lepší se kousnout do jazyka, ucítit trošku i nepříjemnou pachuť krve, jen aby člověk neřekl to jedno naprosto zbytečné a asi i hloupé slovo navíc. Hlídejte si to, co chcete říci, až do čtvrtka. Pak se už některé věci vysvětlí a můžete vypustit hráz své výřečnosti, nemělo by vám to ublížit. Pokud jste si plánovali nějakou změnu, tak celou záležitost promyslete nyní znova a popřemýšlejte, co vám radí nejen váš rozum, ale také i vaše srdce a věřte spíše srdci.

6. Panna – nehledejte rady u přátel, nehledejte rady u rodiny a už vůbec nehledejte radu u cizích lidí. Sami se umíte velmi dobře rozhodnout a pokud vám někdo tvrdí něco jiného, tak ho kopněte do toho místa, kde se končí záda a začíná ta jistá měkčí sedací část.  A nepřemýšlejte už konečně o tom, jestli můžete vyhrát a jak toho dosáhnout, prostě vykasejte rukávy a vyhrajte.  V pátek je čas na romantiku a klidně to může být později i velmi milý a krásný víkend.

7. Váhy – blíží se k vám mílovými kroky nějaká zajímavá příležitost, kdy budete moci vydělat či získat opravdu nějaké hezké penízky. Tak si ji nenechte frnknout před nosem, bude to chtít dobrý cit pro situaci a trošku postřehu. Čekají vás trošku nepříjemnější rána, pokuste se s nimi trochu více bojovat. Možná více studené vody, možná silnější káva, to jak totiž vkročíte mezi lidi bude ovlivňovat potom celý váš den.

8. Štír – pokud vás někdo v první polovině týdne někam pozve, jeho pozvání přijměte, v  druhé polovině již velmi přemýšlejte, jestli nemáte na práci něco důležitějšího či jestli není nějaká zajímavější událost. Měli byste nyní oslovit větší množství lidí, dobře se na tu událost připravte, byla by škoda, kdybyste z důvodu nějaké nedbalosti a to i například ve vašem vzhledu, neměli uspět na sto procent. Nyní na to máte opravdu velmi dobrou šanci.

9. Střelec – nezapomeňte  na ty co již odešli, ale jestli by vás to stálo dlouhou cestu, jděte raději zapálit svíčku a vzpomínat někde ve vašem okolí. Počítá se přeci to co máte ve vašem srdci a odešlí blízcí to vědí a ocení to co myslíte a ne kolik kilometrů najezdíte. Emoce, které vás poslední dobu ovládaly by měly opadnout, díky tomu uvidíte některé věci trošku rozumnějším pohledem a budete možnost mírně pozměnit váš přístup.

10. Kozoroh – v pondělí vyřiďte vše, co jste si naplánovali a potom si odpoledne či večer užijte. Oslava nemusí skončit úterní bolestí hlavy, protože trochu práce je ještě před vámi i během zbylých dnů, ale prostě veselejší odpočinek potřebujete, díky tomu bude váš týden rozhodně lepší. Neprozrazujte všechny vaše nápady cizím lidem, nechte je jen pro rodinu a nejbližší známé, jinak vám je nějaká dobrá duše štípne.

11. Vodnář – nebojte se být trošku drsnější a to nejen v chování, ale také i ve vzhledu. Ať vás pořád vaše okolí nemá jen za takovou tu roztomilou loutečku, někdy si dupnout, někdy zakřičet, to opravdu může pomoci. Dejte si pozor na sladké a případně na tuky, vaše tělo by mělo být na ně opravdu velmi citlivé. Pokud můžete je úplně vyeliminovat z jídelníčku tento týden, jen vám to prospěje. Každý den ráno si řekněte, že nic se vám nevyrovná, a celý den to bude pravda.

12. Ryby – neutíkejte před vaše okolí. Nezačnou vás honit, prostě se na vás vykašlou a najednou zjistíte, že jste sami. A to určitě nechcete, spoustu věcí totiž nyní budete muset dělat v týmu. Na konci týdne, pokud se budete hodně snažit, můžete uslyšet několik pochval, které vás potěší a to plným právem, protože jsou naprosto upřímné. Kdy jste byli naposledy u zubaře ? Nestálo by za to ho navštívit znova ? A rozhodně nezanedbávejte každodenní ranní a večerní prevenci.