Horoskopy od 23-01-2012 do 29-01-2012

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtvrtý týden roku 2012

1. Beran –  aktuální týden bude podle horoskopu pro vás plný změn a překvapení. Mělo by tak být již od pondělí, takže připravte se spíše na ostrou, jízdu. Ale ostrou a zároveň pozitivní, zvláště když si promyslíte, co vše vám ony změny přinesou. V úterý si promyslete jestli se před vámi náhodou neobjevila zajímavá investice. Samotní Berani ať se pořádně rozhlíží kolem sebe, možná je tady konečně ten na koho už tak dlouho čekají. A Berani, kteří již vztah mají, můžou očekávat trochu více lásky a romantiky než jindy.  Hlídejte si jídelníček, neignorujte bolení žaludku či případné nechutenství. Hrozí vám mírná nespavost.

2. Býk – možná se budete celý týden cítit unaveni, jako by vašim patronem nebyl Býk, ale medvěd uprostřed zimního spánku. V tom je pro vás nyní největší riziko. Můžete prospat nějaké velmi důležité záležitosti, které se průběžně během tohoto týdne objeví. V pracovních záležitostech se může objevit i jistá nezdravá soutěživost, ale stejně vy neustupujte. Ve věcech, které se týkají vašeho srdce, může se objevit někdo z minulosti. Je na vás, kolik té osobě dáte prostoru, jen buďte připraveni na to, že více prostoru znamená větší ovlivnění vašeho života. Dávejte si pozor na zrak, neuškodí omezit činnost, po které vás bolí oči a případně i hlava.

3. Blíženci – týden jako celek by měl být spíše klidnější, ale vy byste neměli usnout na vavřínech, naopak méně tlaku z vnějšku by vám mohlo umožnit promyšlení si nějakých zajímavých záležitostí do budoucna. Případně vypracování plánu, jak něco, co vám příliš nesedne, změnit ku radosti a prospěchu svému. Ve vztahu by bylo rozumné najít nějaký způsob, jak tu rutinu, která se čím dál tím víc objevuje, osvěžit. Ve čtvrtek nebo pátek by byl příjemný večer pro nějaké romantičtější jídlo při svíčkách. Hlídejte si své cesty dýchací, hrozí vám nachlazení.

4. Rak – v tomto týdnu by mělo dojít ke zlepšení v nějaké věci, kterou jste se již delší dobu snažili změnit. Vaše snaha z dřívějších dnů a týdnů konečně přinese ovoce. Ale oslavy si nechte až na víkend, ten bude pro něco takového jako stvořený.  Můžete popřemýšlet, jestli by nestálo prodloužit si volno i o pátek. V lásce nyní můžete změnit něco hodně důležitého. Raci bez partnera svůj stav, Raci s partnerem něco v jeho chování, co jim nejvíce vadí. Stačí jen trocha diplomacie a zázrak je na světě. Cvičte a posilujte váš imunitní systém.

5. Lev – pondělí si ještě můžete dát trochu tzv. oraz. Ale potom už vykasejte rukávy a vrhněte se na své povinnosti. Kromě nich se pokuste si vytyčit nějaký významnější a náročnější cíl, kterého byste tento týden chtěli dosáhnout. Podaří se vám to. V pracovních záležitostech se může objevit pár změn, které ale budou spíše neutrální. Pokuste se nechlubit tím co máte, závist „bližních“ vám může velmi uškodit. Pokud jste se z partnerem poslední dobou hodně hádali, tento týden je jako stvořený pro vytažení ruky ke smíru. Lvi bez partnera by mohli vyrazit za nějakým nezávazným flirtíkem. Celý týden budete podráždění, nebude to dělat dobře vaší psychice. Pokuste se večer věnovat věcem co vás nejvíc uklidní.

6. Panna – nebojte se vložit více citu do svých povinností. Pokud bude vidět, že jen tak neodbýváte vše jen protože musíte, sladká odměna by vás neměla minout. Hlavně se koncentrujte na nových nápadech, více výsledků za méně práce je to nejlepší. Čekají vás nějaké menší výdaje, ale v pátek a sobotu budete mít hodně šťastnou ruku, horoskopy naznačují, že osud vám bude tyto dva dny příznivě nakloněn. S partnerem si naplánujte spolu nějakou aktivitu, ta vás ještě více sblíží. Pokud partnera nemáte, vyražte někam s nejbližšími přáteli.  Dejte si pozor na hormony.

7. Váhy – až někdy do středy vám hrozí menší finanční nestabilita, snažte si hlídat výdaje. Potom buď přijde menší peněžní pomoc a nebo se vše uklidní a  vrátí do normálu. Pokud máte trochu uměleckých ambicí, zkuste je tento týden ukázat, možná to opravdu vyjde.  Pozor za zády vás pomlouvá někdo a jeho pomluvy vám mohou hodně ublížit, veškeré lži okamžitě vyvracejte, jinak se začnou šířit dál jako potvrzený fakt.  Pokud se vám ve vztahu zdá, že už je to trochu nuda, zkuste něco změnit. Nejjednodušší je to ve vzhledu, možná trochu více odvahy tu a trochu více odvahy tam ?  Dejte si pozor na ledviny a močový měchýř. Vyhýbejte se celý týden pikantnějším jídlům.

8. Štír –  v tomto týdnu budete mít hodně energie. Ale pozor, budete ji vybírat od jiných lidí ve vašem okolí, kterým pak bude chybět. Takže pokud budete potřebovat něčí pomocnou ruku, raději počkejte na další týden a nebo najděte způsob, jak to udělat bez pomoci. Pracovní věci by neměly být příliš zábavné, ale zároveň budou dost nutné. Nejnáročnější dny budou pondělí a čtvrtek. Flirtujte, flirtujte a flirtujte. Máte partnera ? No a co, i s ním se dá flirtovat a určitě ho to mile překvapí.  Pozor na kosti, největší riziko je nyní pro horní končetiny a pro hrudník.

9. Střelec – v tomto týdnu by vás mělo napadnout několik hodně bláznivých nápadů. Můžete je začít realizovat, jen si dejte pozor, aby neznechutily nějakou vám blízkou osobu nebo někoho důležitého ve vašem okolí. Buďte spontánní, ale ne zbrklí. Nový rok už dávno minul, nyní pracujte prostě tak, jak to vždy bylo nutné. Nyní již se omluvy nepřijímají.  Pokud nemáte partnera, nezoufejte, on se objeví, stačí vydržet do jara. A nyní si užívejte a vychutnávejte svobodu. Střelci s partnerem možná plnou svobodu nemají, ale za to budou mít někoho, o koho se budou moci opřít.  Jezte hodně ovoce a zeleniny. Zkuste zařadit do svého jídelníčku červenou řepu.

10. Kozoroh –  čekejte nečekaný příliv financí. V práci musíte být pozornější, aby vám neunikla nějaká zlatá žíla přímo před nosem. Pokud se vám něco nepodaří, neobviňujte za chyby druhé, ale ani se v tom příliš nedloubejte, druhý den vše napraví. Pokud už uvidíte, že nemáte na to sedět jako na trní co se kde udá a pocítíte potřebu volna, udělejte si ho, člověk není stroj. Ve vztahu bude vše nudné, tento týden bude přibližně podobně romantický jako nevyprané ponožky. Ale bude to mít i plus. Nemělo by docházet k nějakým hádkám a sporům.  Dávejte si pozor na migrény, pravidelné bolesti hlavy byste měli konzultovat se svým lékařem.

11. Vodnář – na začátku týdne si rozvrhněte harmonogram až do pátku. Víkend plánovat nemusíte, to se zvládne samo. Osud by vám podle horoskopu měl tento týden chystat nějaké zajímavé překvapení. Nebude pozitivní, ale také ani negativní, jen zajímavé. Může vás čekat nějaká zajímavá finanční částka, je dost možné že půjde o nějaké odškodnění či něčí špatné svědomí, kde peníz má být omluva. Nehledejte tento týden lásku, nedloubejte se ve vztahu, vyražte někam s přáteli a známými a prostě se dobře bavte. A mrmlal ať si mrmlá. Choďte trochu více na procházky, možná by nezaškodilo i nějaké procvičení šedé kůry mozkové, aby příliš nelenivěla.

12. Ryby – ačkoliv byste potřebovali alespoň trošku klidu, ta aktuální nezima už začíná být asi pro všechny velmi únavná, bohužel celou pracovní část tohoto týdne se ho nedočkáte. Budete muset jen na plné obrátky a nebo ještě trochu víc. Všude pracovní zmatky a možná i nějaké úřední záležitosti. Poproste koho jen můžete, aby vám trochu s tím chaosem pomohl. Partner to nebude, ten bude dobrý jen na věci romantické, oči mu zakryje růžová mlha a mozek nebude fungovat na nějaké praktičtější úrovni. Pokud začnete cítit, že něco na vás leze, ihned do postele a potit se. Pokud druhý den ráno uvidíte, že to nepomohlo, bezpodmínečně navštivte lékaře, jinak vám hrozí nemilé komplikace.