Horoskopy od 02-07-2012 do 08-07-2012

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
dvacátý sedmý týden roku 2012

1. Beran – začátek měsíce by měl být spojen s nějakými změnami v pracovních záležitostech. Ty se na začátku mohou ukázat zmatené a nejasné, ale později zjistíte, že vám to přinese profit. Podle horoskopu čekejte nějaké zajímavé setkání, které by mělo ovlivnit konec týdne a promítnout se obecně do léta. V citech budete mít pocit, že jste na houpačce. Vaše forma je dobrá, chtělo by to nějakou sportovní aktivitu.

2. Býk – finanční zisky čekejte jen pokud budete mít dobrý postřeh. Je důležité vidět věci skryté, poznat to co je pod povrchem a ne to co má jen třpytivé pozlátko. Peníze se vám hodí, protože hrozí nečekané výdaje. Kdo chce luxus, musí za něj platit. V partnerském životě a nebo v lásce budete potřebovat trochu více odvahy, jinak ničeho nedosáhnete. Kožní problémy mohou vycházet z nadměrného pocení, hledejte přírodní prostředky.

3. Blíženci – to co vypadalo, že je naprosto nedostupné, je nyní na dosah ruky. Musíte si jen dobře naplánovat jednotlivé kroky. Tento týden je o plánování ne o chaosu. Váš vztah by chtěl nějaký menší otřes, nějakou bouři. Ať je ve skleničce, ale při tom pořádně hlučná. Energie byste nyní měli mít dostatek, ale dávejte si pozor na různá zranění, dívejte se pod nohy a nebagatelizujte drobnosti.

4. Rak – dalších sedm dní je velmi dobrých pro nějakou reorganizaci životních návyků a zavedení promyšlených změn do vašeho chování. Finance by měly být vyrovnané, jen si musíte dát pozor na krásné sliby, které nemají reálný základ. Věnujte se spíše společenskému životě a obyčejné zábavě. Na romantiku si vás nyní moc neužije. Budete se cítit unavenější a s trochu horší formou. Pozor na náznaky nemoci, okamžitě navštivte specialistu.

5. Lev – přátelství je nejdůležitější, ceňte si to co máte, nyní se může ukázat extrémně pomocné ve vašem pracovním životě. Hádky, spory a zlomyslnosti si nechte na jindy. Čekejte telefonát, může docela zamotat v srdcových záležitostech vaší každodennosti. Kdo ví, možná ji změní na něco nevšedního. Vaše forma rozhodně není vrcholná, takže ničemu neuškodíte, když budete více odpočívat.

6. Panna – možná vás nyní někdo opravdu hodně zklame. Bude to obzvlášť nepříjemné, protože tento týden vás čeká více povinností pracovního typu. Víkend by už měl být volný, takže je dobré zakousnout zuby. Může se vám zdát, že nyní v lásce jste nešli to pravé, to nejlepší, že vášeň vybuchne plnou silou. Bohužel ten žár nekrmí pořádná polena, ale jen suchá sláma. Na konci týdne zůstane jen dým. Forma nebude nějak skvělá, psychický komfort se dá zvýšit jednoduchým způsobem, přestaňte prožívat to, co se vás netýká.

7. Váhy – máte velmi dobré šance zabodovat v profesním životě. Oslníte okolí, oslovíte nové lidi, tak to nepokazte a nezapomeňte na odpovídající odměnu. Nebojte se občas využít i jen prostě osud a štěstí. V citech a lásce to bude zajímavé, možná to nebude ten nejvášnivější týden, ale rozhodně nebude patřit mezi ty nudné. Od začátku týdne vsaďte na pohyb a cvičení a každý den zpozorujete, jak se vaše forma zlepšuje.

8. Štír – hodně záležitostí se vám podaří vyřídit jen tak, lusknutím prstu. Využívejte toho, ale vždy si hlídejte i zadní kolečka, nesázejte jen na jednu kartu. Zakopnutí totiž může mít dost nemilé důsledky. Peněz byste měli mít dostatek. Občas se říká kamarád taky rád, tento týden si na toto rčení můžete vzpomenout. Vaše zdraví by na tom mělo být velmi dobře, tak si užívejte léto.

9. Střelec – koncentrujte se na chování a záměrech vašich protivníků, díky tomu se vám podaří tento týden překonat některé překážky, které vám už delší dobu připadaly nepřekonatelné. Prozkoumejte své výdaje na domácnost, dá se ušetřit. Opačné pohlaví bude k vám velmi přitahováno pod podmínkou, že vsadíte na otevřenost a úsměv. Po chvíli vám bude i zobat z rukou. Aktivní odpočinek a trénování intelektu by měly zabírat větší část vašeho volného času.

10. Kozoroh – nehrajte dvojí hru, zisky nestojí za tu morální újmu. Při plánech do budoucna nepřemýšlejte jen o ziscích, ale dobře si spočítejte případné výdaje. Člověk dobře připravený vždy vyhrává. Není to čas na lásku a romantiku, ale to neznamená, že nemůže potkat nějakou novou a zajímavou osobu. Seznámit se neznamená rovnou hřešit. Forma bude hodně závislá na počasí, pozitivní myšlení dokáže vyřešit většinu potíží.

11. Vodnář – nyní byste měli být podle horoskopu velmi oblíbeni ve společnosti a dá se z toho získat nějaké peníze nebo pracovní či finanční příležitosti. Pamatujte vždy na prvním místě na sebe a svůj zisk. A na druhém místě pro jistotu raději taky. Komplimenty přijímejte s úsměvem a naznačte, že čekáte i něco víc. A ono to přijde. Jestli se vám zdá, že máte nějaké zdravotní problémy, před návštěvou lékaře zeptejte se známého. Zjistíte, že na doktora není čas, stačí rady babiček.

12. Ryby – události v tomto týdnu budou velmi silně ve vleku toho, co jste dělali během celého června. Jestli si nedáte velký pozor, tento týden vás čekají finanční problémy. Vyhýbejte se investicím i půjčkám. Lehkomyslnost v partnerském vztahu není zas až takový problém, zvláště pokud si umíte partnera uchlácholit. Pokud žijete sami, raději se lehkomyslnosti vyhýbejte. Může mít nepříjemné následky. Spěchejte pomalu, přílišný spěch může vyvolat nemilé psychické a později i fyzické problémy.