Horoskopy od 15-10-2012 do 21-10-2012

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
čtyřicátý druhý týden roku 2012

1. Beran – koncentrujte se na povinnostech a velmi pečlivě naslouchejte, co vám říkají nadřízení nebo důležití obchodní partneři. Mohou se objevit finanční problémy. Bylo by fajn, kdybyste si vyrazili někam mezi lidi a začali se více bavit. Kdo má partnera, tak spolu s ním, kdo ho nemá, tak s nějakými dobrými přáteli. Nepodceňujte problémy s oběhovou soustavou a se srdíčkem.

2. Býk – větší množství různých povinností bude na vás vytvářet tlak a také bude od vás vyžadovat větší angažovanost v práci. Nenechte se rozčilovat spolupracovníky a rýpaly, dělejte si hlavně svoje. Od poloviny týdne budete mít dos proměnlivou náladu, která vám rozhodně neulehčí život v partnerském stavu. Single mohou být klidní, tady hádky nehrozí. Nezapomeňte se při sedavé práci každou hodinu zvednout a protáhnout.

3. Blíženci – je nejvyšší čas, abyste vyřešili nějaký složitý problém o kterém již velmi dlouho víte. Když se vám tu práci podaří dokončit tento týden, budete mít z ní nezanedbatelný finanční příjem. Další peníze nyní moc nečekejte. Tento týden byste měli ocenit, že budete pro opačné pohlaví přitažlivější než obvykle. Dá se to využít mnoha způsoby. Měli byste mít dobrou jak fyzickou, tak i psychickou formu.

4. Rak – v práci nebo obchodu vám nejvíce pomohou dvě věci, profesionalita a sebejistota. Tento týden se klidně řiďte heslem, že drzé čelo je lepší než poplužní dvůr a vyděláte na tom. Můžete se seznámit s nějakými zajímavými lidmi opačného pohlaví, ale za víc než malý flirt to stát nebude. V domácnostech by mělo být milo a příjemně. Nepřetěžujte svůj organismus, hlídejte si přísun vitamínu C posilujícího imunitu.

5. Lev – pod návalem různých pracovních povinností a úředních lejster většinu pracovního týdne nebudete vědět kudy kam. Hrozí vám, že práci budete muset obětovat i trochu svého vlastního volného času. Situace by se měla uklidnit před víkendem. V lásce podle horoskopu tento týden bude pro vás mnohem důležitější jistota a bezpečí než romantika a vášeň. Pozor na hormonální problémy.

6. Panna – starejte se hlavně o vaše každodenní povinnosti, nehledejte žádnou další činnost navíc. Při své pravidelné práci buďte co nejvíce důslední a nebojte se také dát najevo lajdákům co si o nich myslíte.  V partnerských vztazích sázejte na lásku a úsměv. Vyhýbejte se jakýmkoliv hádkám, nyní na nich jen ztratíte. Partner by ve vás měl vidět nyní nejen lásku ale i nejlepšího přítele. Neměly by vám hrozit žádné nové zdravotní problémy.

7. Váhy – budete mít docela dost dobrou motivaci. A tato psychická energie by měla výrazně zlepšit jakékoliv vaše pracovní výkony. Nebojte se realizovat nové plány. Možné nečekané výdaje na domácnost. Vaše srdce nebude cítit podzim, ale spíše radostné léto nebo romantické jaro. Proč této nálady nevyužít. Forma bude v pořádku a pokud se postaráte ještě více o vzhled, zlepší se i psychika.

8. Štír – nevyhýbejte se složitým úkolům, neodkládejte nic na další den a podaří se vám během tohoto týdne ušetřit trochu více času pro sebe bez toho, aby vás nějaké povinnosti okrádaly o chvíle odpočinku. Ve věcech lásky se řiďte nyní hlavně rozumem, i vašemu srdci někdy napoví výrazně lépe chladná logika než rozbouřené emoce. Ne každý drb je pravda. Dobře se oblékejte a vše bude v pořádku, máte nyní sníženou odolnost.

9. Střelec – neopakujte staré chyby. Pokud se dostanete do podobné situace jako dříve, vzpomeňte si co jste tehdy dělali a postupujte tak, abyste byli úspěšní. Peněženka by měla být plnější než obvykle. V citovém životě to bude těžké, takovou houpačku nálad a událostí, které budou spojené s vaším srdcem jste nezažili už delší dobu. Ale konec týdne dobrý, všechno dobré. Dejte si pozor i na malé ranky, vždy je pečlivě ošetřete.

10. Kozoroh – budete mít úspěch a čekejte hezkou finanční odměnu. Je dobrý čas pro novou práci nebo začátek dalších pracovních aktivit. Konečně by se měla výrazně zlepšit finanční situace a nebude nutno tolik šetřit. Poznáte zajímavé lidi, kteří vás možná i budou hodně přitahovat. Ale nemá smysl se nyní angažovat, čas vám přinese moudrost. Nyní byste  neměli naříkat na zdraví a psychika by také měla být v pořádku.

11. Vodnář – postarejte se, aby si vaše okolí konečně všimlo, co děláte a že to děláte dobře. Tento týden je podle horoskopu docela dobrý pro to, abyste si řekli o vyšší plat, lepší místo a nebo při nedostatku respektu postavili situaci na ostří nože. V lásce neslibujte nikomu nic, počkejte na tah druhé strany, protože trpěliví získávají vždy mnohem více. Pokud se vám objeví nějaká vyrážka, jděte za doktorem, pozor na hmyz.

12. Ryby – neztrácejte čas na různé hlouposti, které vám bude v práci podstrkávat vaše okolí. Koncentrujte se na tom, co je vaše hlavní činnost, k spolupracovníkům buďte odměření, ale zároveň přátelští. Tento týden je dobrý pro nějakou investici nebo nákup něčeho trvalého. V lásce nic zajímavého, ale měli byste věnovat více pozornosti rodině a to i vzdálenějším příbuzným. Pozor na kapénkové infekce.