Horoskopy od 17-12-2012 do 23-12-2012

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
padesátý první týden roku 2012

1. Beran – objeví se zajímavé pracovní možnosti a také nějaká příležitost, jak zvýšit své znalosti či schopnosti. Je sice před svátky, ale občas je dobré reagovat bez odkladu na to, co se nabízí. Dokončete úřední záležitosti spojené s rokem 2012.  Místo nedostupnosti a odtažitosti vyzkoušejte otevřenost, pomůže to jak Beranům ve vztahu, tak i těm single. Zdravotní forma je slušná, hodí se při vánočních nákupech v davech přeplněných bacily.

2. Býk – tento týden by se pracovně nemělo dít nic významného. Můžete čekat jen finanční výdaje, ale ty by měly být spojeny s příchodem vánočních svátků, takže byste měli být připraveni. Pokud hledáte partnera a někoho jste si vyhlédli, změňte taktiku, ta původní nepůsobí. Může se objevit menší zdravotní problém, nepodceňujte ho a jděte k lékaři.

3. Blíženci – horoskop doporučuje, abyste si tento týden udělali dobrý pracovní plán, ve kterém si zajistíte i trochu volného času navíc. V první polovině týdne sázejte na diplomacii a komunikaci.  Nyní by se mělo objevit více možností na společenský život a zábavu, využijte je.  Při plánování týdenních aktivit nezapomeňte najít čas také na odpočinek, jinak vás skolí únava.

4. Rak – pokuste se ovládnout předsváteční chaos, který se pokusí vám dezorganizovat i váš pracovní život. Pokud chcete více peněz, nemůžete jen tak čekat s nataženou rukou. Je potřebná akce. Partnerský život bude naplněn hlavně příjemnými chvilkami, i když o víkendu vám hrozí více hádek spojených s Vánoci. Hrozí vám nepříjemný úraz, koukejte se pod nohy a rozhlížejte na přechodech.

5. Lev – pracovně byste měli mít spíše optimistický týden či jeho část, kterou věnujete vydělávání peněz. Těch by nyní mělo být trochu více než obvykle a to i navzdory logicky zvýšeným výdajům. Vtip střídaný s milým úsměvem budou nyní vaší nejlepší zbraní v „boji“ s opačným pohlavím. Sázejte na aktivní odpočinek kdykoliv vám to počasí umožní.

6. Panna – práce bude hodně a nebude příliš zábavná. Pokuste se kontrolovat výdaje, protože tento týden se mohou objevit nějaké nečekané finanční potíže, které bude nutno okamžitě řešit. Ve vztahu moc netlačte na pilu, svůj názor prosadíte obratným kličkováním a mírnou manipulací. Sázejte na prevenci, vitamín C, zázvor a případně česnekový sirup budou vaši nejlepší přátelé.

7. Váhy – máte hodně osobního kouzla a k tomu se navíc připojí větší dávka energie, která není v zimním období příliš obvyklá. Využijte ji pro práci, vaše okolí to překvapí a přinese vám to dobrý zisk. Někdo vás pozoruje a rád by přitáhl vaši pozornost, ale první krok neudělá. Nezapomínejte dobře větrat, zvláště před spaním, pozor na nadměrnou vlhkost, neprospěje vám.

8. Štír – nejvíce se koncentrujte na záležitostech, které jsou nutné pro každodenní chod. Což je nyní kromě každodenní práce také sváteční aktivita, včetně úklidu domácnosti. Budete mít dobrou ruku při výběru vhodné dlouhodobé investice. Když najdete chvilku volna, prožívejte ji s partnerem, ty krásné chvilky dlouho nezapomenete. Navzdory počasí choďte hodně ven, trochu běhání vám jenom prospěje.

9. Střelec – čeká vás pět velmi zajímavých pracovních dnů. Může se objevit nějaká velmi výhodná nabídka, kterou by stálo za to využít. Pokud vám zůstane trochu peněz navíc, odložte je někam, kde na ně nebudete moci sáhnout. Můžete čekat nějaký zajímavý telefonát nebo dopis z minulosti. Záleží jen na vás, jestli z toho vznikne romantická chvilka. Budete mít trochu problémů s pletí, může se objevit více nežádoucích vřídků.

10. Kozoroh- budete tlačeni k rozhodování o věcech, kterým příliš nerozumíte. Nenechte si od nikoho vnutit cokoliv, co by bylo proti zájmům vás a vaší rodiny. Plánujte budoucnost. V lásce nic neurychlujte, čas hraje ve váš prospěch. Ačkoliv vám nyní bude chybět trochu času, nezapomínejte na řádný odpočinek. Váš organismus je trochu oslabený a stačí mu jen málo k nějaké nemoci.

11.  Vodnář – v práci a podnikání vás podle horoskopu čekají velmi horké chvilky, nejhorší by mělo být úterý a pátek. Povinnosti vám mohou zabrat i trochu z vašeho volného času, ale nedá se nic dělat. Občas člověk musí ustoupit. Láska na první pohled není nemožná, ale u televize, počítače nebo na gauči ji nenajdete. Pokud budete v dobré psychické formě, vyhnou se vám i zdravotní problémy.

12. Ryby – horoskop vám doporučuje proplouvat úskalími tohoto týdne s největší obezřetností. Pokuste se neotřít o kohokoliv vlivného. Takovým lidem se vyhýbejte a nebo mějte pro ně co nejupřímnější úsměv. Mohou vám před svátky udělat dost problémů. Ve vztahu bude dost velký zmatek, jedno neprozřetelné slovo může vyvolat velkou bouři.  Vyhýbejte se sladkostem, větší množství může vyvolat závažné zdravotní problémy.