Horoskopy od 31-12-2012 do 06-01-2013

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
první  týden roku 2013

1. Beran – různé radovánky by z vás neměly vysát úplně celou energii, spíše budete mít pocit, že vám někdo dobil baterky. Využijte to na nějakou pracovní činnost. Pokud je vám někdo sympatický, nebojte se mu to říci. Velká láska nebo jen románek, to je celkem jedno, hlavně aby vám bylo dobře. Pokud jste přeháněli během novoročních oslav, dejte si trochu větší pauzu, užitečné mohou být i přírodní regenerační jaterní kůry.

2. Býk – musíte co nejlépe vyvážit přístup k zábavě a povinnostem. Některé věci nemá smysl odkládat a je nutno je udělat co nejrychleji. Rychle získané peníze ještě rychleji zmizí. Vysvětlete si věci, ve kterých docházelo ke sporu a váš vztah bude výrazně lepší. Začátek roku je dobrý čas pro kompletní zdravotní prohlídku.

3. Blíženci – návrat do práce bude docela těžký, pokuste se k ní přistupovat zodpovědně, protože pár lidí má chuť do vás rýpat. Vyhýbejte se větším výdajům. O víkendu můžete potkat někoho velmi zajímavého a možná i přitažlivého, nezavírejte se doma. Více energie byste měli mít večer, dny budou dost pod psa.

4. Rak – v pracovních záležitostech se snažte předvídat nesnáze předem. A připravujte se na ně. Budete mít možnost trochu vylepšit stav domácí pokladničky.  Horoskop doporučuje Rakům, kteří stále nemají partnera, aby nehledali krásného ale bezduchého prince z pohádky, ale spíše toho praktického a chytrého Honzu. Dobrý týden pro očistné kůry a péči o pleť.

5. Lev – měli byste mít hodně důvodů k radosti, finanční situace by se měla začít rýsovat výrazně růžověji. To určitě na začátku nového roku každého potěší. Ve vztazích by měla být docela sladká atmosféra, budete se chtít více tulit a prožívat milé momenty s tím, kdo je vašemu srdci nejbližší. Trochu více pohybu a vaše postava může být téměř dokonalá.

6. Panna –  v práci to nebude příliš náročné, což vás bude svádět k nicnedělání. Ale byla by to velká chyba. Nyní vydělají ti, kteří místo pasivity vyberou zvídavost.  Rodiny budou cítit novoroční atmosféru, ale jinak by pro ně tento týden neměl být něčím zvláštním. Bylo by dobré posílit imunitu, skutečné jaro je ještě daleko, ale série chřipkových útoků velmi blízko.

7. Váhy – pokuste se trochu spojit pracovní záležitosti se zábavou či společenskou akcí. Navštivte nebo pozvěte na nějakou akci ty, kteří jsou pro vaše vydělávání peněz nejdůležitější. Malý románek nebo romantický zážitek jsou to, co nyní nejvíce potřebujete. Psychická i fysická forma by měly být v pořádku, ale tělo se dá vždy ještě trochu posílit.

8. Štír – nový rok vás bude lákat, abyste co nejvíce věcí začali dělat novým způsobem. Trošku zpomalte a věnujte hodně času analýze možností a událostí. Nic vám neuteče a neuděláte zbytečné chyby. Pokud hledáte partnera, teď to nebude úplně ono. Přátelství ovšem, láska bohužel ne. Pokud vás trápí nějaká choroba, budete muset vydržet. Váš organismus by si měl sám poradit, jen mu dejte šanci.

9. Střelec – čeká vás trochu spěchu, ale pokud si dobře uspořádáte svůj týden a rozdělíte dobře čas mezi povinnosti a práci, tak nebudete mít žádné velké problémy. V lásce horoskop říká, všechno nebo nic. Buď spousta vášní nebo chlad a nezájem, výběr záleží na vás, ale pak se nedivte. Jak už bylo uvedeno, nejdůležitější je nyní si správně rozdělit čas, hlavně aby organismus měl dost času na regeneraci.

10. Kozoroh – dořešte nejdříve staré věci a teprve potom se pouštějte do nových, nerozptylujte svou pozornost na více projektů. Měli byste získat více peněz. Partner může mít různé rozmary, ale přeci už dávno víte, jak přistupuje k životu a událostem a umíte na to reagovat. Čas který budete trávit aktivním odpočinkem bude výtečně využitý.

11. Vodnář – vyhýbejte se věcem, které se už jednou ukázaly jako omyl. Nemá nejmenší smysl je opakovat, protože nic se nezměnilo. Buďte opatrní na peníze, zvláště pokud vám někdo začne slibovat hory doly. I vztahy, kde delší dobu převládala nuda a únava, je možno rozhýbat. Nejvíce pomůže adrenalin a společné zážitky. Poslouchejte řeč vašeho těla, nepodceňujte signály, které vysílá.

12. Ryby – ambice a kariérismus by mohly jít na chvilku spát. Práci nepodceňujte, ale také z ní nyní nedělejte modlu, které je podřízeno úplně vše. Od pátku budete mít pár velmi výhodných příležitostí k dobrému nákupu. Vnitřní klid a rovnováha jsou někdy důležitější než nějaký vášnivý týden. Nejdříve se ujistěte, co vlastně chcete. Vaše tělo má nyní zlepšenou schopnost regenerace, ocení to nemocní, ale také ti, kteří plánují nějakou větší fysickou aktivitu.