Horoskop na měsíc červenec 2013

Horoskop na červenec 2013
připravuje věštírna Měsíční kočka

Beran – v červenci se podle horoskopu změní část vašich dlouhodobých plánů. Zvláště v první polovině měsíce budete pod tlakem většího množství různých nečekaných událostí, na které bude nutno rychle reagovat bez ohledu na cokoliv. V poslední třetině měsíce vám práce nepůjde moc od ruky, je to asi nejlepší čas pro organizaci nějaké dovolené či dvou prodloužených víkendů, během celého července budete mít větší šanci na různé zajímavé známosti, které mírně mohou změnit váš život a nebo zajistit příjemný večerní flirt.

Býk – po pátém červenci bude celý týden skvělý čas na nějaký organizovaný pohyb – čili perfektní doba pro stěhování, změnu práce nebo služební cestu. V tomto měsíci by se měly velmi výrazně zlepšit vaše vztahy s příbuznými, pokud jste s někým v dlouhodobém sporu, můžete čekat milé usmíření. Celý červenec podle horoskopu budete mít opravdu velké štěstí a proto se snažte využít situace a stále kujte železo, dokud je horké. Na nedostatek peněz byste neměli naříkat, i když mezi desátým a dvacátým nekupujte věci, které nepotřebujete – jinak vyprázdníte peněženku a zavalíte dům zbytečnostmi na vyhození.

Blíženci – tento měsíc bude pro vás opravdu úspěšný. Sice nevyhrajete ve Sportce ani se vám nepodaří najít zlatou žílu, ale naprostá většina věcí, na kterých vám bude záležet, se vám podaří. Navíc lidé kolem vás budou příjemně naladěni a vždy nabídnou svou ruku ku pomoci. Složitější bude pouze změna dlouhodobě zajetých kolejí na nějakou novou, rychlejší a mnohem pohodlnější trasu, se kterou se ale budete nejdřív muset i za cenu malých omylů seznámit. Léto a horko rozpálí ve vás vášně.

Rak – na začátku července budete mírně podráždění, vaši vnitřní pohodu dokáže narušit i naprostá banalita. Musíte si jen hlídat své reakce na důležité osoby, občas bude lepší jejich malé zlomyslnosti jen tak přejít mlčením (i když vás to bude stát hodně sebepřemáhání), než okamžitě vybuchnout. Negativní dojem se maže mnohem hůře než pozitivní zkušenosti. Jakékoliv smlouvy a rozhodování o budoucnosti si raději nechte na posledních pět dnů měsíce, tehdy vaše forma a schopnost vidět do dáli budou nejlepší. Pokud vám zůstane már korun navíc, odložte jen část a zbytek investujte do nějakého milého potěšení.

Lev – svůj osud musíte pevně držet ve vlastních rukou. Jiní lidé by neměli rozhodovat o tom, co je pro vás to nejlepší. Samozřejmě nejste jakešovským kůlem v plotě, pomoc či rada nejbližších může být velmi vítaná, ale stejně poslední slovo by mělo patřit vám. Pokud budete nuceni rozhodovat o důležitých záležitostech, vyžadujte, aby nikdo jiný do toho nemohl mluvit a nebo raději se té pochybné cti vzdejte. Peníze by se měly objevit na začátku měsíce, později vás čekají spíše jen výdaje, ze kterých většina bude spojena s každodenní existencí domácnosti.

Panna – v červenci můžete dokončit konečně nějaký svůj dlouhodobý záměr, který vám v posledních měsících odebíral energii a hlavně volný čas. Stačí jen najít dobré spolupracovníky, kteří upozorní na těch pár posledních chybiček, které se vždy u dlouhodobých záležitostí vloudí, dořešit problémy a všechno uzavřít. Kolem poloviny měsíce byste podle horoskopu měli čekat nějaké výrazné vlivy osoby spojené s vaší budoucností. Vyhnout se tomu nedá, ale s trochou diplomatického přístupu se vám podaří přesměrovat vše na směr, který vám nejvíce vyhovuje.

Váhy – čekejte různá nečekaná překvapení. Konec konců, překvapení, které by bylo očekávané není nijak překvapivé. Některá vám moc radosti nepřinesou, ale jiná vyvolají nejen úsměv na tváři, ale navíc docela hezky naplní vaši peněženku. Hlídejte si lidi, kteří mají vliv na vaše příjmy. Někdo se chce hodně přiživit na vaší práci, ale rozhodně to neděla s otevřeným hledím. Jeho záměry poznáte podle maličkých náznaků a drobné nepoctivosti. Až do dvacátého by vaše fyzická kondice měla být blízko vrcholu, je to dobrý čas pro různé sporty nebo aktivní dovolenou.

Štír – na začátku měsíce se může objevit pár nepříjemných záležitostí spojených s financemi, po sedmém by se situace měla trochu uklidnit, ale bohužel zase po dvacátém se všechno bude opakovat. Proto by bylo dobré využít klidného středu července a vytvořit alespoň malé rezervy na horší chvíli. Pokud plánujete dovolenou, pokuste se předem připravit na menší zdravotní problémy, které budou spojené s aklimatizací. Červenec by obecně měl být pro všechny Štíry trochu ve znamení zdraví a hygieny.

Střelec  – červenec bude docela fajn, pokud hledáte nové známosti a nebo se snažíte získat pár užitečných spolupracovníků, kteří by nebyli zatíženi staršími stereotypy. Můžete je docela jednoduše okouzlit, důležité je jen to, abyste si sami věřili a vystupovali pokud možno co nejvíce sebejistě. Umělečtěji nadanější Střelce navštíví múza, nyní je skvělý čas na tvorbu nějakého nového díla či dokončení svých starších nápadů. Obecně to bude měsíc ve znamení kreativity a také lásky či malých ale milých romantických radovánek.

Kozoroh – bohužel tento měsíc bude podle horoskopu pro Kozorohy dost stresující. Ani tak nebudou na vině vnější události, nepříjemnosti či nějaká velká várka povinností, problém bude v zodpovědnosti, která je pro toto znamení tak typická. I banalitám budete přikládat extrémně velký význam a řešení hloupostí vám zabere více času než je rozumné a pro vaše okolí přijatelné. Finance by měly být celkem v pořádku, ale vaše zkoumání i naprostých banalit znechutí okolí a můžete tak čekat docela hodně různých hádek a sporů.

Vodnář – pokud postavíte na své vlastní schopnosti a hlavně na nemalé množství znalostí, které se ve vaší hlavě ukrývá, můžete od července čekat to nejlepší. Nejhorší práci by za vás měli udělat jiní (samozřejmě pod vaším moudrým vedením) a navíc ukážete nový, ale velmi výhodný směr, kterým by se měly události následujících týdnů ubírat. To se týká většiny pracovních a finančních záležitostí. V rodinách a ve vztazích bude trochu hůře, neustále budete pod vlivem nějakých sporů o banality a nebo vám vaše případné zálety bude kazit blízký příbuzný.

Ryby – tento klasický letní měsíc je většinou spolu se srpnem považován za nejlepší období pro různé dovolené. Zvyk spojený se školní docházkou a vysokou teplotou je leckdy sporný, ale tento rok by Ryby měly uvěřit zkušenosti a co nejvíce času netrávit prací, ale odpočinkem a nabíráním sil na horší časy. Vaše pracovní výkonnost nebude špatná, zvláště v druhé třetině měsíce, ale relax vás dokáže nabít takovou energii a přinést tolik nových nápadů, že se to nevyrovná ani sebevětšímu pracovnímu nasazení. Ve vztahu se vyhýbejte žárlivosti, protože vyvolá stejnou reakci i u vašeho partnera a skončíte v nekonečných hádkách.