Horoskopy od 09-07-2007 do 15-07-2007

 

Týdenní horoskopy

s výkladem karet z Věštírny „Měsíční Kočka“

Dvacátý osmý týden: 9. – 15. července.

Situace: Určující jsou spolupracující Slunce, Mars a Uran. Realizujte své nápady, byť by se jevily přes míru odvážné. Můžou překvapivě vyjít. A buďte pohotoví. To se týká obchodních a pracovních záležitostí, v těch milostných nepřeceňujte své síly, pokud k vám hvězdy nemluví konkrétně jinak (viz jednotlivá znamení).

V létě věnuje Měsíční Kočka větší pozornost týdenní předpovědi pro jednotlivá znamení – podle hvězd i karet. V konkrétních věštbách se vždy věnujeme alespoň dvěma účastníkům Hry o budoucnost, takže postupně dojde na všechny, a nikdo (ani další pravidelní čtenáři) nebude na svých právech krácen.

 

    1. SKOPEC

Především Skopcům narozeným v prvním desetidenním období jejich znamení bude pokračovat dobrý rodinný čas a úspěchy v milostných aktivitách. Ani zrozenci z druhého dekanu si v tomto ohledu nebudou moct stěžovat. Nešťastníci z konce znamení v některých případech budou muset zvládnout zátěž, vyplývající z nevěry: není ale tak zcela zřejmé, zda vlastní a nebo partnera. Další znaky Beraního týdne nejsou tak strukturované a mají rysy spíš obecné: zdraví by jim nemělo přičiňovat žádné významnější starosti, snad mohou čekat jen drobné potíže z vrtkavého počasí. S penězi si aktuálně nepomohou, ale neměli by doznat ani nečekané ztráty. Vyšší vydání půjdou zřejmě na vrub určité lehkomyslnosti, kterou prázdniny a dovolené někdy nesou. Dobře by si Skopci měli vést ve společenském styku. Poznají nové a zajímavé tváře? Zřejmě ano, pozor i opačného pohlaví (viz možná nevěra výše). V práci bude vesměs panovat letní ospalost.

 

S panem Rudolfem (27) jsme se poprvé setkali v 26. týdnu. Měsíční Kočka oceňuje dopis, jímž na své zařazení do hry reagoval. A ulevilo se nám: pane Rudolfe, to je moc dobře, že jste nakonec zamýšlenou hloupost neudělal. Pokud jsme k tomu přispěli, snad nám to bude přičteno někdy někde k dobru. A vás ať ještě dlouho mrazí, kdykoliv si na šílený nápad vzpomenete. Když zaplatíte jenom takto, bude dobře. Obrázek, který jsem vám vytáhl jako hlavní, zmírňuje zlé karty a dobré posiluje. Skutečně je ve vaší aktuální předpovědi od všeho trochu, a tak vědomí, že nic nedopadne vyloženě zle, vás může uklidnit. Napjatá finanční situace bude trvat. K splátce úvěru vás skutečně založila sousedka, ne pouze kvůli vašim krásným očím, ale datum splátky i procenta jsou snesitelné. Už jste pochopil, že váš společník v podnikání není ten pravý, ale jiného nemáte. Momentálně to neřešte, ale pozorně mu koukejte na prsty. Na obzoru je setkání s jakýmsi tmavovlasým mužem ve středním věku. Přes vaši neutěšenou situaci bude do vás chtít investovat, podniká totiž ve stejné branži. Nechce vašich těžkostí využít, koupit vás za pár šupů a pak v tichosti zlikvidovat? Rozhodnutí neuspěchejte. Možná se kýžené prostředky přiblíží z jiné strany. Pošta vám přinese dobrou zprávu – pokud lze o úmrtním oznámení mluvit jako o dobré zprávě. S dědictvím (nebo co to bude) však budou spojeny i ne právě jednoduché závazky. Přemýšlejte! Máte čas situaci zvážit a případně dědictví odmítnout.

 

  1. BÝK

 

Narozdíl od předchozích jakoby se v zaměstnání Býků někteří vedoucí snažili dohnat, co nestihli v týdnu, věnovaném světcům a mučedníkům a tedy v zkráceném čase, v němž si navíc vzal kdekdo dovolenou. Pokud jste v podřízeném postavení a máte na to, pokuste se nadřízeným vysvětlit, že s naštvaným týmem moc výkonní nebudou, pokud jste sami těmi neurotickými šéfy, přečtěte si řečenou větu ještě jednou, pomalu a pozorně. Nemá Měsíční Kočka pravdu? – Zdravotní stave někoho ve vašem okolí, před jehož vývojem jsme varovali minulý týden: zřejmě se zklidnění, netřeba se nervovat, stane se, co stát se má. Můžete v tom něco udělat? Buďte milí a k přáním nemocného vstřícní jak to jen půjde, byť by zněla podivně. Ale hlavně mu naslouchejte. Bolí ho možná hlavně duše. – I doma se vztahy Býků konečně srovnají. Mohou však mít konflikty s dětmi. Pokud jsme požádali o upřesnění karty, budou v čemsi prudce opačný názor, než vy. Nerozčilujte se hned a přemýšlejte – možná mají pravdu. Když ne, neřešte spor křikem. Zkuste se dohodnout, třeba je i podplaťte, ale neustupujte. Ve věci plánované pomsty, která vám v nedávné minulosti otravovala život, volte odpuštění. To není zbabělost, jak by se mohlo zdát. Chce to totiž určitou velikost.

 

  1. BLÍŽENCI

 

Pokud Blíženci stále očekávají slíbené osudové setkání, dost možná se právě velmi přiblížilo. V této souvislosti zvažte odpověď: Jste připraveni na novoluní? Přijde v sobotu. A víte, že somnambulové mohou prý na nulový měsíc reagovat podobně, jako na celý? Nejde o bloudění po střechách, ale o zvýšenou citlivost a nervozitu. Buďte k divně reagujícím lidem v okolí tolerantní, neboť nevědí, co činí. Mohou to být přitom ti, na něž čekáte! Příležitosti k oslavám v práci nekončí, ale nejste jejich ústředním tématem. Pozor na alkohol, rozvazující jazyk. Nadměrná žvanivost vás může zradit. Povíte na sebe něco, co nechcete. I tady může být osudový člověk nablízku a vy ho jakýmisi bláboly ztratíte. To ovšem neznamená, že máte stát v koutě. Nejpravděpodobnější je, že ona osoba bude jako vy ze vzdušných znamení, tedy z Vah a nebo Vodnářů, vyloučen není ani Kozoroh ze znamení zemských. Tyto informace však berte jen jako signální, ANO vám řekne spíš srdce, než rozum…Možnost výhry nadejde ve středu, jistě půjde tentokrát o peníze.

 

  1. RAK

 

Někteří dříve narození Raci se dočkají pozitivního rozuzlení zadrhnutého finančního uzlu. Bude do značné míry neočekávané. Ti mladší asi problém vyřeší krátkodobou půjčkou, vybírejte však od koho a za jakých podmínek, vaše schopnost rychlé splátky bude zřejmě omezená a úrok by mohl rychle dosáhnout zhoubné výše. Těžko řešitelné neznamená nemožné. Zkuste to jinak! V práci nečeká Raky nic zvláště dobrého, co se atmosféry týče, ale lze svízel přežít do víkendu a v dalším týdnu již bude nepochybně lépe. Také pro Raky na dovolené to zřejmě z počátku nebude nic moc, ale vylepšení ovzduší do značné míry záleží na vás. Buďte – i když se vám nebude moc chtít – dobrým duchem společnosti, mrazivou atmosféru to prolomí. Víkend má znaky zázraků v sexuální oblasti, objevování a také nalézání. Vstup Měsíce do souhvězdí Raka vyvolá určitý tlak na prsa, prsní žlázy a dělohu (možná tady je kořen erotických výbojů), dále na proces trávení a tedy žaludek žlučník a dvanácterník. Sobotní novoluní může být výzvou k půstu, jímž očistíme tělo. Pokud nebude absolutní, vyloučíme alespoň jídla smažená a ostrá a dáme si vždy, když to půjde, dvacet po jídle. Siesta tělu i duchu svědčí. Dobrá bude i každodenní studená sprcha a procházky v dešti.

  1. LEV

 

Pro motorizované Lvy má Věštírna nepříliš potěšitelnou zprávu: při pondělku a v úterý by měli věnovat zvýšenou pozornost řízení či stavu vozu, řešením je v případě nemožnosti jízdu odložit a nebo vzdálenost překonat jiným způsobem. A co takhle svěření volantu do rukou někoho jiného? Máte-li možnost volby, mezi náhradními šoféry upřednostněte Štíry či Býky, ale v podstatě je to jedno, nejlepší bude nevystrčit nos. Od středy aktuální nebezpečí na vozovce pomine, ale i tak se vyhněte hazardnímu chování v řízení všeobecně, ať už se jedná o auto, chod rodiny a nebo pracovní zařazení. Buďte svědomití až nudní, když jde, byť v přeneseném slova smyslu o krk, vůbec to neuškodí (jen ti, kdo přežijí, mají možnost si ztracená bláznovství v budoucnu vynahradit). Nebezpečí je značné, ale jeho míra záleží jen na vás. Už delší dobu Lvy pronásledující malátnost vyvrcholí v pátek. O víkendu je čeká zklidnění – využijte ho k upevnění osobních vztahů – láska je lék.

 

  1. PANNA

 

Jak se vyrovnají některé Pannyhloubkovou analýzou horečně žitého vztahu, který jim v poslední době tak komplikuje život? Podle hvězd se jen velmi těžko srovnají s řečmi lidí okolo (někdy spíš podvědomě vnímanými), že by měli kontakt se vztahovou osobou omezit a nebo dokonce ukončit. Nicméně pokud ho načas omezíte, uklidní to kritiky a vám poskytne delší čas na to, projít si, kde jste udělali vy a kde druhá strana chyby. Jen tak se jím v budoucnu dokážete vyhnout, protože se zřejmě jedná o něco ukrytého hluboko v psychice. Pokud budete mít v tomhle jasno, neznamená to ještě, že byste měli o všem hned mluvit – ten čas teprve příjde. Ve středu a ve čtvrtek jsou meziplanetární aspekty příznivě nakloněné cestování a nebo plánům na ně. Co naznačuje Merkur? Možný podraz. Kdo ve vašem bezprostředním okolí (spíš z rodiny, než z práce) o vás ví víc, než byste si přáli? Nevstupujte s ním do sporu, rozmíšky zahlaďte, usmívejte se třeba i křečovitě, snad po neděli napětí pomine.

 

7. VÁHA

 

Po zřejmém narovnání vztahů k blízkému člověku se četných Vah zřejmě zmocní všeobjímající nálada: budou milé na všechny strany, rozdávat úsměvy budou do okolí… a budou také při té příležitosti patřičně neopatrní. Váhy, vaši lásku k celému světu mohou nějaké ze své mrzké podstaty svině zneužít. Hrozí to zejména v práci. Dejte pozor, abyste od nich s velkorysostí zcela zbytečnou například nepřevzali odpovědnost za věci, jež nemůžete v žádném případě ovlivnit a které při bližším zkoumání a nebo v čase mohou začít i pořádně smrdět – byť na zkažené vůbec nevypadají. Předchozí řečené hrozí podle hvězd především zrozencům z prvního dekanu daného znamení. Ty ostatní spíš může potkat společenské znemožnění či jen obyčejná ostuda. Podle karet ovšem si finančně nečekaně polepší, protože se však zřejmě nejedná o výhru ani o dědictví, mohli by cosi nad očekávání úspěšně prodat – konkrétní věc a nebo jakási aktiva. Dobré dny v tomto směru mají být pondělí, úterý a pátek. V neděli se vystříhejte vínu a tanci.

 

Druhým z dnešních klientů naší věštecké Hry o budoucnost je Aja (27/26). Měsíční Kočka se rozhodla pomocí karet prozkoumat její vztah k sestře, protože ten se v posledních našich setkáních jevil jako klíčový i pro další dění, jímž Aja prochází a nebo které ji podle karet brzy čeká. Představuje se nám ve dvou trojčlenných řadách. Ajo, vůdčí kartou první řady je eso v obrácené poloze, odkazující k jisté míře vaší lstivosti a změně, kterou váš vztah k sestře prošel. Obrácená křížová desítka dokonce hovoří o skrytém nepřátelství. Obrácená je i další desítka v tomto souboru: ta naznačuje zklamanou důvěru a nebo rozhorlení. Ale proč? Výklad je nejasný tím spíš, že z druhé řady nám odpoví král, zpravidla znamenající muže. Postavil se mezi vás a sestru on? A co význam, který zpravidla čteme jako neřest a nebo dokonce zvrácenosti? Opravdu je zde tato karta na místě? Dobře postavená vysoká křížová figura komplikují obraz poukazem na vaše zřejmě protiprávní jednání a křížová devítka nastiňuje východisko v spravedlivém rozdělení zisku. Jedná se snad o dědictví? Ale o jaké, pokud je matka, jak jsme se dozvěděli při posledním setkání, vcelku zdráva? Šperk, o němž byla řeč, připomíná osudovou kletbu. Pokuste se navázat ve vztahu se sestrou na převažující dobré vzpomínky z dětství. Zapomeňte, pokud je to možné, na zlopověstnou křížovou postavu, emanující z přivrácené strany Síly zcela neoddiskutovatelné Zlo!

 

  1. ŠTÍR

 

Pokud aktuální nesoulad v širší rodině skutečně přerostl v latentní stav, nelze, než to uvítat, protože otevřený konflikt by v momentální situaci byl pro Štíry pravděpodobně zhoubný. Nic v této věci tedy nečiňte – tak radí hvězdy. Ono nyní již zcela zjevné nepřátelství vyženěné krve pomine. Už brzy vás mohou potřebovat! Už brzy nejspíš sami přilezou! Až k tomu ovšem dojde (první signály ukazují na neděli) v žádném případě nedejte znát pochopitelný triumf. Mohli byste si popudit a odcizit přirozeného spojence a životního partnera (jejich krev). Štíři, buďte velkorysí. Pokud jde o sex, nebude-li zbytí a budete ho hledat vedle, dbejte úzkostlivě na utajení. Ale raději zvolte jiný způsob uvolnění nahromaděného napětí, které může vyústit i v agresi. – A pozor na peníze. Nejedná se o varování před krádeží a nebo jinou ztrátou: bojte se možnosti vyloženě špatných investic.

 

9. STŘELEC

 

Z přetrvávající finanční nepohody si již Střelci přestali dělat hlavu (nebo by si ji měli přestat dělat), protože pochopili, že momentálně s ní nic stejně nesvedou. V tomto směru již pondělní probuzení povede Střelce k přehnanému a možná i hranému optimismu. Vaše upřímnost a rozšafnost, ale taky netečnost k výše představenému problému a jistá dávka chování zjevně na efekt, ubere na dobré náladě lidem kolem vás. Z vašeho domova se stane bojiště a nebo přinejmenším cvičák slovních potyček. Proč stále měníte své postoje a názory? Co tím maskujete? Pokud máte v nitru strach, hrozí, že v rodině budete mít tendenci se na všechny utrhovat pro maličkosti. A bude vám to zřejmě víc mluvit než myslet. Vadí to v posteli? Aspoň tam buďte upřímní! Mluvte s partnerem otevřeně o všem, co od sexu očekáváte a snažte se i vy udělat všechno, co mu nejen na očích vidíte. Budete navzdory všemu (zvláště jakýmsi vzpomínkám na dávné věci, které se nestaly) ve vynikající kondici, což vás může vybudit k činům novým, překračujícím mezi vámi a partnerem ustálené konvence.

 

10. KOZOROH

 

V desátém znamení hrozí Kozorohům nespokojenost. Nebude se jim od pondělka nejspíš chtít ani vstávat. Bude to zřejmě důsledek přetrvávajícího domácího nesouladu. Od středy se začnete probouzet z letargie. Částečně to bude dáno tím, že se budete muset rozloučit s někým z blízkých nebo známých, který se stěhuje, nebo odjíždí na dlouhou cestu. Je to cesta služební a váží vás k sobě citové vztahy? Ve společnosti se setkáte s někým, koho jste neviděli roky. Pokud v druhé půli týdne snad Kozorozi přejdou od úvah k činům, budou nejspíš podobni příslovečným slonům v porcelánu. Protože vaše nové postoje budou pro okolí na hranicích přijatelnosti, může vám potkat ostrá (a to nejen slovní) výměna názorů. Pozor zvláště v rodině. Hvězdy vám ovšem přejí a tak se nenechte zviklat, neustoupíte-li, přinese vám to úspěch. To platí zejména pro vztahy s nadřízenými. Vaše vzpoura sice lidi naštve, ale nakonec vám dají zapravdu. U Kozorohů na dovolené přetrvává z nebezpečí uvedených minulý týden jen poštípání hmyzem. Také by si do vody měli brát k tomu určenou obuv, i v tomto živlu totiž hrozí bodné zranění (třeba mrtvý mořský ježek).

 

11. VODNÁŘ

 

Mars nenechává v klidu Vodnáře. Proč? Pokud ve zdraví zvládli možné problémy, jak upřímně doufáme spíše duševního krvesmilstva nebo užších fyzických kontaktů s nepokrevním příbuzným, mohou na sebe překvapivě nebýt hrdí. Jako by o něco přišli… Neblázněte: to, co se nestalo, bylo správné. V podání některých hvězdopravců jakoby hvězdy volají k slepé oddanosti instinktům. Je to ten nejjednodušší výklad. A navíc – je moc hezký a navíc tolik romantický… Lidé ho rádi slyší. Je ale správný? Nesdělují hvězdy zastřeně opak? Jen zvažte, jak by to na tom našem světě vypadalo! Vodnáři, jste-li zvyklí spoléhat se na intelekt, jednejte tak i v tomto případě. Pozor: od středy se budete dostávat do situací, kdy si nebudete schopni vzpomenout ani na totální banalitu, bez nezměrného úsilí nenapíšete dopis ani esemesku, tak vám budou chybět slova. Dávejte si velmi pozor na to, co a jak budete říkat v kontaktu s užší rodinou, nepodřekněte se. A pozor na moc zvědavé sousedy. Víkend, kdy napětí poleví, bude dobrý k promyšlení a nastartování dlouhodobých projektů směřujících k finančním ziskům v budoucnu. Zmatky kolem sexu se nesnažit přebít nějakým alkoholickým úletem: jen vám bude špatně a tam, kde byste neměli, selžete jako třída.

 

  1. RYBY

 

Jak jste se vyrovnali s nebezpečími v práci? Podle všeho bez ztráty kytičky, ono zřejmě nakonec nebylo tak velké, jak se před týdnem, jevilo. Pokud byla finanční ztráta opravdu významná, neměla by být dlouhodobá. Muži by měli dát pozor na rusovlásky, ženám naopak zřejmě kyne štěstí od mužů s nedostatkem vlasů. Jakousi nepříjemnost mohou Ryby čekat v úterý. Možná jste si před nedávnem opomněli vyzvednout jakýsi dopis a aktuálně zjistíte, že na vás někdo podal žalobu. Půjde zřejmě o peníze – daně, pojistku, nějaké zmeškané splátky… Ovzduší bude celý týden zmatené, dupněte na brzdy, ono se nic nezboří, když si dáte dlouhý popel – jste-li toho ovšem schopni: jinak můžete očekávat zdravotní poruchy způsobované zpravidla stresem a špatnou životosprávou a Měsíční Kočka jistě nemusí připomínat, že se jedná o puncované zabijáky. O víkendu si užijete se svou intuicí: dopředu odhadnete, kdo je za dveřmi, kdo vám za chvíli zavolá či podobné věci. Ryby by tuto nečekanou schopnost neměly předvádět jako ve varieté, ačkoliv potlesk shromážděných přátel nebo rodiny bude po náročném týdnu jistě lákavý. Využijte času přejícího kouzlům v posteli…

 

Vzhledem k tomu, že křestní jména účastníků Hry o budoucnost byla v zájmu anonymity a v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů změněna, je jakákoliv podobnost s lidmi čtenářům známými nesporně čistě náhodná…