Horoskopy od 02-01-2012 do 08-01-2012

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
první týden roku 2012

1. Beran – začátek roku začnete dosti pracovitě. Možná vás dokonce budou různé povinnosti, které se znenadání do nového roku nahrnou, výrazně dusit a občas získáte pocit, že letos to bude naprosto strašné. Nebojte se, vše se vám podaří zvládnout a také by se vám mělo podařit najít nemálo času na sebe. Věci které vyžadují dodržení termínů si více pohlídejte. Ve vztahu se pokuste přibrzdit kritický přístup, alespoň na tento týden. Ať potom následující měsíce nemusíte poslouchat, jak jste pokazili vstup do nového roku. Vaše tělo by docela přivítalo větší dávku pohybu.

2. Býk – pracovně by se vám mělo nadprůměrně dařit. Jen budete muset ukázat větší dávku ambicí, než jste předváděli v právě skončeném roce. Kolem poloviny týdne by se měla objevit nějaká velmi zajímavá nabídka, která ale bude mít pár docela ostrých háčků. Ve vztahu by vás mělo čekat trochu méně citů, trochu méně romantiky a spíše výrazně více různých rodinných povinností a udržování si té správné tváře. Býci bez partnera by se nyní měli věnovat hlavně sobě. Hlídejte si, aby vaše oblékání odpovídalo počasí za vašimi okny. Pokud možno se vyhýbejte průvanům.

3. Blíženci – měl by se zvětšit počet povinností a také, pokud nebudete opatrní, tak velmi rychle vám mohou vaše výdaje překročit plánované limity. Peníze budete potřebovat i ve zbylé části ledna, takže buďte trochu opatrnější. Pracovně nejnáročnější by měl být čtvrtek. V rodině si užívejte ještě zbytků vánoční a posilvestrovské nálady. Pokud nemáte partnera, rozhlížejte se pořádně kolem sebe. Možná čeká doslovně za rohem. Šetřete trochu své tělo, obecně budete výrazně citlivější na různé infekční záležitosti.

4. Rak – nejpravděpodobněji od začátku týdne se budete cítit tak nějak unaveni. Do ničeho se vám nebude chtít. Bude se vám také zdát, že jste strašně pomalí a nic nemůžete stihnout. Nebojte se, bude se vám to jen zdát. Zvládnete vše a vaše okolí bude v dost podobné situaci, tudíž nebude až tak náročné. Bez ohledu na to, jestli partnera máte nebo ne, měli byste v sobě mít najednou něco více, co bude přitahovat opačné pohlaví. Můžete toho různě využít. Váš organismus bude se cítit dost unavený a tento stav bude odpovídat realitě. Pomohly by vám vitamíny a slunce. To první je jednoduché, to druhé bohužel může být problém.

5. Lev – vaše plány by nemělo nic ohrožovat. Pokud se plánujete na souboj s nějakým konkurentem, je docela dobrý čas. Je v novoročním období ještě trochu zmaten a vy budete ve výhodě. Může se objevit větší hotovost, ale bude to od vás vyžadovat hodně práce a také tam bude několik ne příliš příjemných podmínek. Pokud nemáte partnera, tak ho nyní moc nehledejte, ale také se nevyhýbejte setkáním s novými lidmi. Protože co není tento týden, může být ten příští. Ve vztahu se věnujte rodině a očekávejte totéž od ní. Pokud budete potřebovat více sil a energie na nějakou činnost, hvězdy by vám ji měli nadělit. Jezte kořenovou zeleninu.

6. Panna – důležitá rozhodnutí, která se týkají práce či nečekaných výdajů, nedělejte sami. Sedněte si v rodinném kruhu a nebo s někým, komu hodně věříte a v dané věci ho máte za odborníka  a poproste ho o pomoc. V úterý a v pátek se mohou objevit nějaké nečekané překážky. Asi opravdu už je po svátcích, bohužel místo příjemné atmosféry vás čeká nějaké nepříjemné napětí a případné spory. Pokuste se nevyvolávat nové spory a pokud váš partner se bude chtít hádat, nic neříkejte, zavřete dveře a nechte ho, ať se vybrblá sám.  Pokuste se hodně vycházet ven. I když bude zima nebo déšť, tak alespoň malá půlhodinová pěší procházka denně neuškodí.

7. Váhy – pokud se vám podaří do čtvrtka dokončit nějakou důležitou záležitost, uslyšíte hodně velké pochvaly a možná s tím bude spojeno nějaké zajímavé ocenění. V druhé polovině pracovního týdne pečlivě naslouchejte co se kde šustne. Nevyhýbejte se i normálním drbům či hovorům o ničem, mezi spoustou smetí se najednou objeví nějaká perla, neboli důležitá informace. Všechny Váhy budou mít podle horoskopu spoustu energie a nápadů  pro navazování nových kontaktů. A to jak společenských tak i těch romantičtějšího rázu. U domácího krbu vyžadujte o víkendu snídani do postele. Hlídejte si krk a nos. Náznaky chřipky či nachlazení nepodceňujte a začněte okamžitě řešit, jinak se vám nemoc může protáhnout i nad obvyklých sedm dní.

8. Štír – pokud jste přemýšleli o nějaké změně práce či výraznějších změnách v práci, nyní bude nejlepší čas, kdy byste to měli provést, do středy dokončit poslední plánování a do pátku mít vše zařízeno. Finanční nabídky a velmi výhodné příležitosti posuzujte čistě podle toho, jak prospějí vám. Pokud tam bude příliš moc plusů pro okolí, tak i kdyby to mělo být vaše nejbližší, odmítněte to. Je to podvod či na hraně podfuku. Atmosféra doma a v rodině u zadaných Štírů bude velmi příjemná a ještě se možná bude někde vznášet zbytek vůně purpury. Samotný Štír by buď měl jít za svými nejbližšími příbuznými a tam ho čeká totéž a nebo zavolat přátelům a někam vyrazit. Dobře o svou kůži a vlasy, chraňte je před povětrnostními vlivy.

9. Střelec – pokud se před vámi objeví nějaká možnost zdokonalení svých schopností či naučení se něčeho nového, skočte rychle po ní. Vůbec by se měly ukázat nějaké zajímavé možnosti na změny a také rozšíření svých obzorů. První krok k tomu aby nový rok byl jiný než ten starý, je začít dělat věci jinak. Můžete slyšet nějaké sladké řečičky, které se vás budou obloudit a okouzlit. Vyžadujte fakty a pak naslouchejte až cukrování. A může to dělat i partner i někdo kdo se snaží vloudit do vaší přízně. Celý týden byste se měli cítit spíše dobře, pozor jen na problémy se žaludkem, ty se mohou z nenadání objevit. Raději se vyhýbejte věcem, u kterých víte, že vám moc dobře nedělají.

10. Kozoroh – horoskop vám předpovídá docela dobré vztahy s okolím. Jen nějaká nevysvětlená záležitost z minulosti vám může při práci trochu házet klacky pod nohy. Na větší příjmy byste měli trošku počkat, ale určitě přijdou, jestli budete pokračovat v tom co děláte se stejným nadšením a energií jak dosud. Úřední či případně soudní záležitosti by měly pokračovat podle vašich přání a požadavků. Svobodní i zaláskovaní Kozorozi by mohli popřemýšlet o nějaké menší cestě či společné větší a delší společenské akci. První získají nové nabídky, druhým se upevní vztah. Zkrásníte a pokud se vám podaří udržet pozitivní nastavení k světu kolem vás, váš fyzický i psychický stav bude velmi dobrý.

11. Vodnář – pozor, vaše pracovní plány se mohou nyní vyvíjet úplně jinak než jste předpokládali. Navíc by vás měla spíše ovládat chuť na nějaký výjezd spojený se skutečnými zimními radovánkami, než nějaká práce. Nyní vše bude vyžadovat vaši pozornost a ostražitost, abyste někde neudělali chybu. Nejnebezpečnější je trojice dnů uprostřed pracovního týdne, neboli od úterý až do čtvrtka. Nejlepší by bylo, kdybyste nyní trochu více šetřili, případné úspory za týden dva výtečně využijete. Horoskopy naznačují, že ačkoliv pracovní situace je velmi nejasná a obklopená mnoha riziky, v sféře srdce se to vyrovná. Tam budete mít jistoty a to co chcete a plánujete se stane. Mělo by to být pro vás v následujících sedmi dnech oporou. Vyhýbejte se hazardování se zdravím.  Zvláště pozor na viry a nachlazení, ale fyzické aktivity, kde je zvýšené riziko úrazu raději nechte na víkend a další týdny ledna.

12. Ryby – měli byste uslyšet nějaké informace, které vám předpovídají velké změny v práci či každodenních návycích. Buďte klidní, žádná kaše se nejí tak horká, jak se ji uvaří. Nejdříve ji necháváme trochu vychladnout a pak ji hlavně navíc trošku pocukrujeme. Ale vy tentokrát nic neovlivníte.  Může se na vás usmát štěstí, jen mu musíte jít trošku naproti. Poslouchejte pečlivě co váš partner říká. Nyní mezi mnoha jeho slovy možná uslyšíte něco, s čím nepočítáte a hlavně s čím nesouhlasíte. Nejlepší je zarazit takové věci ihned v počátcích. Není to snaha vám ublížit, jen jistá neobratnost a zbrklost. Rozhodně se ale nehádejte, řešte vše s úsměvem. Hrozí vám nějaké menší úrazy, takže buďte opatrní. Také se může stát, že se ozve nějaká dřívější rána či problém.