Horoskopy od 12-12-2011 do 18-12-2011

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka
padesátý týden roku 2011

1. Beran – vaše schopnosti a odbornost nikdo tentokrát zpochybňovat nebude. Při počítání zisků nezapomeňte na zohlednění i budoucích nákladů. Ve vztazích s partnerem se Berani stanou velmi dominantní a nad míru kritičtí, kdykoliv kdy si toho na sobě všimnete, pokuste se trochu ubrat plyn. Samotní Berani sice mají šanci na nějaké menší techtle mechtle, ale flirtování vám tentokrát spíše přinese pocit znechucení než potěšení. Pokud dlouhodobě trpíte nějakou nemocí, horoskop naznačuje, že tento týden může se její působení lehce zesílit. Nevyhýbejte se léčivým bylinkám.

2. Býk – v pracovních záležitostech vás čekají různé změny. Bohužel velká část z nich nebude příliš pozitivní, navíc některé z nich budou naprosto nečekané. Ve stálých vztazích horoskop vidí spíše jistý stres a napětí, na vině může být uspěchaná předvánoční atmosféra. Pokud  patříte mezi samotné Býky, vyzkoušejte trošku flirtování a romantiky, tento týden by mohl být dobrý pro nový společný život. Pokuste se často odpočívat, hromaďte co nejvíce síly na různé náročnější momenty co mohou v prosinci přijít.

3. Blíženci – mělo by se nyní na vás nahrnout větší množství různých povinností, zvláště kolem poloviny týdne. Také času nebudete mít nazbyt. Nenechte se dotlačit k nedůkladnosti či obecně zbrklosti a vše se vám podaří. Na konci týdne si dejte pozor na obavy a strach který se ve vašem srdci objeví, žárlivost není dobrá věc a nyní není pro ni důvod, jen může zbytečně začít kazit atmosféru, která je základem dobrého prožití svátků. Opuštění Blíženci mohou na někoho zajímavého narazit. Vyhněte se nepříjemným věcem, snažte se sbírat pouze pozitivní energii.

4. Rak – čekají vás nějaké nové pracovní povinnosti, ale měly by být spíše zajímavé. Možná před víkendem byste měli něco udělat za nějakého vašeho známého či spolupracovníka. Bude vám vděčný. Raci ve stálých vztazích by měli mít příjemný pocit bezpečí a klidu, vychutnejte si ho společně s blízkými a  nikam moc večer nechoďte. Opuštění mohou někoho nového najít a možná to bude i láska. Vaše fyzická i psychická kondice by měly být na velmi dobré úrovni, jen si dejte pozor na bezpečí.

5. Lev – měla by se před vámi objevit nějaká velmi zajímavá nabídka na spolupráci. V budoucnu by mohla být zdrojem opravdu zajímavých příjmů. Stálé vztahy by nyní měly být harmonické. Lvi, kteří žijí sami by si měli vyzkoušet bohatý večerní život. Mají na to být ve středu pozornosti a díky tomu také se může objevit nějaký zajímavý vztah. Hlídejte si svoji páteř, pokuste se vůbec omezit trochu více fyzickou aktivitu a nebojte se věnovat ve volných chvílích dobrému odpočinku.

6. Panna – budete mít hodně síly a také budete schopni výrazného sebezapření, to by vám mělo umožnit i uskutečnění některých věcí, na které jste již delší dobu neměli dostatek sil a také chuti. Opuštění lidé ve znamení Panna by měli popřemýšlet, jestli nebude dobré hledat trošičku více lásky a romantiky. Horoskop radí Pannám ve vztahu, že by měly pracovat co nejvíce na zdokonalení dobré atmosféry, aby se to přeneslo i do příštího důležitého týdne. Váš organismus by opravdu potěšila pravidelná dávka vitamínů a zdravá výživa spojená se zdravým životním stylem.

7. Váhy – nenechte se ukolébat nudou, jakou bude naplněna většina pracovní části tohoto týdne. Je zde několik věcí, na které byste neměli zapomínat. Váhy které si vychutnávají stálý vztah by měly trošku zrekapitulovat pomalu končící rok a případně ještě nyní vyřešit problémy, které se v životě s partnerem objevily. Za týden už bude velmi nevhodná chvíle. Opuštěné Váhy asi nemusí nyní nikoho hledat, zajímavá osoba na delší vztah není na dohled, tak proč se jen tak nepobavit ? Pokud vás bude něco bolet, nepřecházejte to, na krátký efekt si vezměte pilulku proti bolesti a pokud to nezmizí, ihned k doktorovi.

8. Štír – čeká vás několik opravdu náročných pracovních záležitostí, které budou od vás vyžadovat opravdu dobrou přípravu, ale pokud uspějete, ocenění vás nemine. Štíři, kteří žijí ve stálém vztahu si mohou nyní všimnout, že jejich nejbližší poslední dobou stále jen něco chtějí, ale nějak nic nedávají zpět. Buďte asertivnější. Štíři bez partnera budou mít problém s netrpělivostí a také budou příliš bezprostřední, šance nyní nejsou moc velké. Vaše fyzická i psychická kondice by měly být ok, případná rekonvalescence by se měla zrychlit.

9. Střelec – v pracovních záležitostech ukažte co nejvíce odvahy, pak se k vám několik pomocných rukou připojí. Celý týden si pohlídejte úřední záležitosti, dejte si pozor na veškeré kontakty s bankou či kýmkoliv nabízejícím či obsluhujícím finanční produkty. Pokud nemáte partnera, nyní nějakého můžete najít, nebude to láska na celý život, ale také to nemusí být jen známost na jednu noc, občas i pár měsíců spolu je fajn. Ve vztahu nyní vsaďte spíše na mlčenlivost, neříkejte, nenaznačujte, díky tomu se začne ptát a hlavně o vás starat. Vaše forma by měla být velmi dobrá, budete mít hodně energie, využijte ji dobře.

10. Kozoroh – pomalu by mělo být vidět zlepšení situace, o které se již delší dobu staráte. Ještě než vybuchne předvánoční šílenství plnou silou, pokuste se koncentrovat na pracovních věcech, můžete se také vrhnout do něčeho nového. U domácího krbu byste měli mít velmi příjemnou atmosféru, tak se pokuste ji nijak nenarušovat a spíše ji podpořte. Pokud lásku teprve hledáte, zkoušejte, testujte, nebojte se odvrhnout to co nevypadá moc zajímavě a jděte do toho co je na první pohled atraktivnější, horoskopy i osud vám drží palce. Nebojte se koncentrovat na svém vzhledu, když se budete sami se sebou cítit dobře, vše vám půjde výrazně lépe.

11. Vodnář – nyní by vás pracovně mělo čekat výrazně méně povinností, takže využijte moudře nově získaný volný čas. Pokud přemýšlíte o nějakých větších změnách v pracovním fungování, počkejte ještě chvíli. Zamilovaní a ve vztahu by tento týden měli společně někam vyrazit, trochu se pobavit. Ani nemusí být moc romanticky, hlavně aby byla zábava pro oba, romantika později přijde sama. Pokud patříte mezi Vodnáře bez partnera pozor na zamilovávání, tento týden bude pro váš jednodušší, to ale nemusí automaticky znamenat, že je správně vybraný cíl. Hlídejte si dobré oblékání, dostatek vitamínů a také případné uřícení. Hrozí vám nachlazení.

12. Ryby – rychle ukončujte všechny rozdělané záležitosti. Pokud vám přejdou pracovní povinnosti do nového roku, bude vám to hodně  kazit normální fungování. Horoskop naznačuje, že  vám nějaké větší výdaje, hlídejte ať nepřekročíte limit. Ryby ve vztahu mohou mít nyní menší krizi, pokuste se ji vyřešit před víkendem, ať vám nezasahuje do dalšího týdne, raději ustupte nyní první. Cena za výhru by byla příliš vysoká. Ryby bez partnera by se měly odevzdat osudu, nepodnikejte nic sami, přijde, je to fajn, nepřijde, je to fajn také. Omezte mlsání a sladkosti, více se také starejte o váš chrup, raději zdvojnásobte čas čištění zubů, někde vám může pomalu vznikat kaz, v prvním stádiu to jde zarazit.